image

Competition by Spordiklubi Altia

27. Elva Open


AEG JA KOHT:
Elva Spordihoone Tartu mnt 3/1
Laupäeval, 11.september 2021 aastal
Kaalumine: U10 ja U12 klass: kell 9.30 -10.30.
Võistluste algus: kell 11.15


Kaalumine: U14 ja U16 kell: 13.00-13.30
Võistluste algus: kell 14.15
Reedel kaalumine võistluspaigas kella 19.00-20.00


    OSAVÕTJAD JA KEHAKAALUD:

U10 2012.a.ja hiljem sündinud P,T
Poisid -24; -27; -30; -33; -36; -40; +40 kg
Tüdrukud -26; -30; -36; +36 kg


U12 2010-2011 sündinud P,T
Poisid -27; -30; -34; -38; -42; -46; -50; +50 kg
Tüdrukud -30; -36; -40; +40 kg


U14 2008-2009 sündinud P,T
Poisid -34; -38;- 42; -46; -50; -55; -62; -70; +70 kg
Tüdrukud -35; -40; -45; -52; +52 kg


U16 2006-2007 sündinud P,T
Poisid -38;- 42; -46; -50; -55; -60; -66; -73; -81; +81 kg;
Tüdrukud -63; +63 kg


Võistlused toimuvad IJF määrustikku järgides 3 tatamil
Kaalukategooriate kolme paremat autasustatakse karikate ja auhindadega.
Eelregistreerimine kuni 09.09.2021 https://shihai.eu
Osavõtumaks eelregistreerinutele 20.- euri, kohapeal registreerimine 30.-eurot
Võistluse korraldab Spordiklubi ”Altia” koostöös SA Elva Kultuur-ja Spordiga
Info tel. 52 95 564 Marek Pihlak
52 86 792 Evelin Pihlak

Registration closes Sept. 9, 2021
Competition date Sept. 11, 2021
Competition location Elva Spordihoone, Tartu mnt 3/1
Accreditation 11.09.2021 kell 9.30-10.30 Elva Spordihoone
Weigh in 10.09.2021 kell 19-20, 11.09.2021 U10 ja U12 kell 9.30-10.30, U14 ja U16 kell 13.00-13.30
Contact [email protected]
Entry
20€
Late entry
30€
U10    2012-2013 Starting 11:00 Rules: No shime-waza and kansetsu waza
M -24, -27, -30, -33, -36, -40, +40 kg
W -26kg, -30kg, -36kg, +36kg
U12    2010-2011 Starting 11:00 Rules: No shime-waza and kansetsu waza
M -27, -30, -34, -38, -42, -46, -50, +50 kg
W -30, -36, -40, +40 kg
U14    2008-2009 Starting 14:00 Rules: No shime-waza and kansetsu waza
M -34, -38, -42, -46, -50, -55, -62, -70, +70 kg
W -35, -40, -45, -52, +52 kg
U16    2006-2007 Starting 14:14 Rules: No shime-waza
M -38, -42, -46, -50, -55, -60, -66, -73, -81, +81kg
W -63; +63 kg

Files

Elvaopen2021,eng.doc

175
Name Year Club Belt Class Country
Nikita Jolkin 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 -73
Mai Mirtel Umblia 2009 Spordiklubi Altia 8.kyu WU14 -52
Jakob Pihlak 2011 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 -38
Art Ariva 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu MU10 -33
Art Ariva 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 -34
Rasmus Ritson 2006 Spordiklubi Altia 6.kyu MU16 +81kg
Mikk Alajõe 2008 Spordiklubi Altia 6.kyu MU14 -46
Mikk Alajõe 2008 Spordiklubi Altia 6.kyu MU16 -46
Kristiina Kallas 2010 Spordiklubi Altia 6.kyu WU12 +40kg
Siim Tarvis 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu MU10 -27
Mihkel Tarvis 2010 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 -34
Karl Oliver Ritson 2009 Spordiklubi Altia 10.kyu MU14 +70kg
Amir Alikhanov 2010 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU12 -46
Amir Alikhanov 2010 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU14 -46
Mihhail Šur 2006 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU16 -60
Artjom Tištšenko 2006 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU16 -81
Anna Flotskiy 2008 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu WU14 -52
Karl Arumäe 2006 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -66
Tõnis Domberg 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -73
Karl-Martin Valdre 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -42
Andre Kuik 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 -66
Ravo Trisberg 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -34
Mila Einstein 2012 Spordiklubi Altia 8.kyu WU10 -30kg
Juhan Ivask 2008 Spordiklubi Altia 8.kyu MU14 -42
Madis Ivask 2010 Spordiklubi Altia 8.kyu MU12 -34
Kristjan Keps 2007 Spordiklubi Altia 6.kyu MU16 -42
Luukas Mägi 2012 Spordiklubi Altia 8.kyu MU10 -36
Getter Kajak 2010 Spordiklubi Altia 10.kyu WU12 +40kg
Marvet Kirs 2008 Tartu Valla Spordiklubi 6.kyu MU14 -38
Martin Tuka 2008 Tartu Valla Spordiklubi 6.kyu MU14 -62
Kerdo Pärna 2007 Tartu Valla Spordiklubi 6.kyu MU16 -60
Marleen Kirs 2009 Tartu Valla Spordiklubi 8.kyu WU14 -35
Marek Mogilenskihh 2009 Spordiklubi Altia 6.kyu MU14 -46
Artur Mogilenskihh 2011 Spordiklubi Altia MU12 -46
Gustav Kõrvits 2008 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -62
Huko Pärtel Usin 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 +81kg
Taaniel Raud 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -38
Markkus Erikson 2011 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -34
Mattias Erikson 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -42
Joosep Toomel 2010 Spordiklubi Barra 3.kyu MU12 -46
Joosep Õim 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -50
Laur Kristjan Raik 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -38
Kert Kaspar Kukk 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 -81
Tobias Valgi 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -38
Paul Puuraid 2012 Spordiklubi Barra 4.kyu MU10 -40
Paul Puuraid 2012 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -38
Hendrik Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -73
Taavi Vahter 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -73
Nikolas Sebastian Pihelgas 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -34
Garmin Kender 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -34
Ken Kermo Koort 2008 Aitado 4.kyu MU14 -70
Hans Kristjan Koosma 2013 Spordiklubi Barra 5.kyu MU10 -24
Kaur Jakob Port 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 +40kg
Peeter Piirsalu 2011 Spordiklubi Barra 5.kyu MU12 -27
Emily Pertel 2007 Spordiklubi Barra 8.kyu WU16 -63;+63kg
Henrietta Lippus 2006 Spordiklubi Barra 3.kyu WU16 -63;+63kg
Armand Urvik 2010 Spordiklubi Barra 5.kyu MU12 -38
Uku-Martin Teder 2009 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -55
Lennart Lippus 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -42
Hubert Lippus 2010 Spordiklubi Barra 3.kyu MU12 +50kg
Hendrik Laar 2008 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -42
Rainis Väät 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -66
Risto Revon Viisitamm 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU14 -55
Glen Gregory Kõiv 2008 Spordiklubi Barra 2.kyu MU14 -62
Glen Gregory Kõiv 2008 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -66
Ralf Oskar Siim 2007 Spordiklubi Barra 6.kyu MU16 -66
Oskar Tamm 2009 Mikado 4.kyu MU14 -55
Christian Marcus Kasesalu 2006 Mikado 4.kyu MU16 -73
Gregor Mändla 2013 Mikado 8.kyu MU10 +40kg
Frank Jahhu 2010 Mikado 4.kyu MU12 -38
Gregor Potti 2010 Mikado 7.kyu MU12 -38
Kevin Treu 2009 Aitado 6.kyu MU14 +70kg
Stefan-Sebastian Circu 2007 Spordiklubi Nord 6.kyu MU16 -55
Kalev Paulus 2011 Spordiklubi Nord 6.kyu MU12 -50
Kelly Nikolajev 2009 Spordiklubi Nord 8.kyu WU14 +52kg
Anna Mashkey 2010 Spordiklubi Nord 8.kyu WU12 -40
Ello Põldma 2011 Spordiklubi Altia 10.kyu WU12 -36
Jegor Jelufimov 2008 Buffen-Do 3.kyu MU14 -55
Evelina Roosi 2009 Buffen-Do 7.kyu WU14 +52kg
Juliana Timofejeva 2008 Buffen-Do 7.kyu WU14 -52
Milana Novitski 2011 Buffen-Do 8.kyu WU12 -36
Timofei Khomitskiy 2010 Buffen-Do 8.kyu MU12 -42
Anna Smirnova 2012 Buffen-Do 8.kyu WU10 -36kg
Martin Korepanov 2011 Buffen-Do 8.kyu MU12 -38
Ksenija Budninskaja 2009 Buffen-Do 5.kyu WU14 -35
Daniil Šōtšov 2012 Buffen-Do 5.kyu MU10 -33
Vitali Polgorodnik 2011 Buffen-Do 5.kyu MU12 -30
David Švarkov 2012 Buffen-Do 9.kyu MU10 -30
Ketlin Semjonov 2009 Viljandi Spordikool 3.kyu WU14 -35
Kristo Kimmel 2009 Viljandi Spordikool 3.kyu MU14 -62
Rainer Õnne 2007 Viljandi Spordikool 2.kyu MU16 -55
Sebastian Murdla 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU12 +50kg
Kuldar Vorobjov 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU12 -46
Ander Harris Aasa 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU12 -30
Raiko Vaher 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU12 -34
Ralf - Vairon Lihu 2006 Viljandi Spordikool 4.kyu MU16 +81kg
Andris Allikoja 2009 Viljandi Spordikool 3.kyu MU14 -42
Marten Kudeviita 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -38
Marten Seidelberg 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -55
Henri Härms 2011 Spordiklubi Ookami 9.kyu MU12 -27
Emma-Melis Aktas 2007 Tartu Do 6.kyu WU16 -63;+63kg
Karl-Martin Villako 2008 Tartu Do 4.kyu MU14 -50
Karl-Martin Villako 2008 Tartu Do 4.kyu MU16 -50
August Martin Nurm 2010 Tartu Do 6.kyu MU12 +50kg
August Martin Nurm 2010 Tartu Do 6.kyu MU14 -55
Kaur-Margus Villako 2012 Tartu Do 10.kyu MU10 -30
Kaur-Margus Villako 2012 Tartu Do 10.kyu MU12 -30
Simo Laos 2006 Tartu Do 4.kyu MU16 -50
Aleks Russakov 2012 Tartu Do 10.kyu MU10 -30
Aleks Russakov 2012 Tartu Do 10.kyu MU12 -30
Richard Johannes Konovalov 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -50
Kaur Leetsar 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -55
Artur Korotin 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -34
Kristjan Kütson 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -55
Kristjan Vingisaar 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -46
Ralf Eugen Ainla 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -70
Kristian Piir 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -42
Ruben- Thor Talpas 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -46
Rihard Joosep Kahar 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 -50
Andreas Müller 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 -66
Ralf Rasmus Rätsepp 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -50
Ats Otsmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -60
Daniel- Thor Mägi 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -81
Kristjan Bachmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -38
Rodion Zubets 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -34
Markkus Vettik 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -38
Rasmus Saar 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -62
Kirill Toomist 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -60
Jakob Anslan 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 -81
Marko Rannaste 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -70
Joosep Avloi 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU14 -55
Kristjan Toom 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 +50kg
Adrian Hansen 2008 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -62
Jaan Heinri Niller 2007 Dokyo 6.kyu MU16 -73
Robert Teesaar 2008 Dokyo 4.kyu MU14 -62
Albert Võbornõi 2009 Dokyo 4.kyu MU14 -70
Daniel Tobias Tammin 2009 Dokyo 4.kyu MU14 -42
Heleri Olev 2010 Dokyo 6.kyu WU12 +40kg
Lucia Lass 2007 Dokyo 6.kyu WU16 -63;+63kg
Cara Lass 2011 Dokyo 8.kyu WU12 +40kg
Enry Tasa 2009 Dokyo 9.kyu MU14 -42
Siim Eenma 2006 Dokyo 6.kyu MU16 +81kg
Hanna Elisabet Haav 2007 Dokyo 6.kyu WU16 -63;+63kg
Markus Soe 2009 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU14 -34
Loona-Maria Soe 2010 Võru Judoklubi REI 4.kyu WU12 -40
Marten Soe 2013 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU10 -33
Õie Meriste 2006 Võru Judoklubi REI 4.kyu WU16 -63;+63kg
Artur Trumm 2012 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU10 -40
Oskar Trumm 2013 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU10 -30
Meel Kuks 2012 Võru Judoklubi REI 6.kyu MU10 -40
Aho Kuks 2013 Võru Judoklubi REI 6.kyu MU10 -33
Raigo Feliks Filatov 2013 Võru Judoklubi REI 6.kyu MU10 +40kg
Nathan Arand 2008 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -62
Fred Härms 2014 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU10 -27
Kristjan Randmaa 2010 Tartu Do 8.kyu MU12 -30
Romet Vahter 2010 Tartu Do 8.kyu MU12 -38
Mirtel Aal 2008 Tartu Do 6.kyu WU14 +52kg
Janno Lani 2012 Tartu Do 9.kyu MU10 +40kg
Ken Marten Saar 2008 Tartu Do 5.kyu MU14 -62
Karl Markus Saar 2006 Tartu Do 4.kyu MU16 -66
Kristo Kolossov 2009 Tartu Do 4.kyu MU14 -42
Maksim Russakov 2008 Tartu Do 5.kyu MU14 -50
Bert Berg 2008 Tartu Do 4.kyu MU14 -46
Ilja Bezuglov 2009 Tartu Do 4.kyu MU14 -42
Siim Kohver 2009 Tartu Do 5.kyu MU14 -70
Saad Dikajev 2006 Audentese Spordiklubi 2.kyu MU16 -66
Peter Clark 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -60
Filipp Stsekotin 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -50
Edward Jakimov 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -55
Robert Jakimov 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -55
Kõu Lennart Saar 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -34
Artem Shelikhevich 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -34
Feliks Šamonin 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -38
Raul Arumäe 2010 Spordiklubi Barra 3.kyu MU12 -38
Otto Robert Roze 2013 Spordiklubi Barra 5.kyu MU10 -27