image

Competition by Spordiklubi Altia

28. ELVA OPEN, EESTI JUDOLIIDU KARIKASARJA I ETAPP


AEG JA KOHT:
Elva Spordihoone Tartu mnt 3/1
Laupäeval, 15.jaanuar 2022 aastal
Kaalumine: U10 ja U12 klass: kell 9.30 -10.30.
Võistluste algus: kell 11.15


Kaalumine: U14 ja U16 kell: 13.00-13.30
Võistluste algus: kell 14.15
Reedel kaalumine võistluspaigas kella 19.00-20.00


    OSAVÕTJAD JA KEHAKAALUD:

OSAVÕTJAD JA KEHAKAALUD:
U10 2013.a.ja hiljem sündinud judokad EI OLE EJL KARIKASARJA ETAPP
Poisid -24, -27, -30, -33, -36, -40, +40 kg
Tüdrukud -26, -30, -36, +36 kg
U12 2011-2012 sündinud
Poisid -27, -30, -34, -38, -42, -46, -50, -55, +55 kg
Tüdrukud -30, -35, -40, -45, +45 kg
U14 2009-2010 sündinud
Poisid -32, -35, -38,- 42, -46, -50, -55, -62, -70, +70 kg
Tüdrukud -36, -40, -45, -52, -60, +60 kg
U16 2007-2008 sündinud
Poisid -38,- 42. -46, -50, -55, -60, -66, -73, -81, +81 kg
Tüdrukud -44, -48, -52, -57, -63, +63 kg


Võistlused toimuvad IJF määrustikku järgides 3 tatamil


Kaalukategooriate kolme paremat autasustatakse karikate ja auhindadega.
Eelregistreerimine kuni 13.01.2022
https://shiai.eu/
Osavõtumaks eelregistreerinutele 20.- euri, kohapeal registreerimine 30.-eurot
Võistluse korraldab Spordiklubi ”Altia” koostöös SA Elva Kultuur-ja Spordiga
Toetavad: RÕNGU PAGAR, TIMER, EESTI KULTUURKAPITAL, ALECOQ, ELVA VALD
Info tel. 52 95 564 Marek Pihlak
52 86 792 Evelin Pihlak

Registration closes Jan. 13, 2022
Competition date Jan. 15, 2022
Competition location Elva Spordihoone, Tartu mnt 3/1
Accreditation 14.01.2022: 19.00-20.00, 15.01.2022: U10 ja U12 klass: kell 9.30 -10.30.; U14 ja U16 kell: 13.00-13. Elva Spordihoone
Weigh in 14.01.2022: 19.00-20.00, 15.01.2022: U10 ja U12 klass: kell 9.30 -10.30.; U14 ja U16 kell: 13.00-13.30
Contact [email protected]
Entry
20€
Late entry
30€
U10    2013-2017 Starting 11:15 Rules: No shime-waza and kansetsu waza
M -24, -27, -30, -33, -36, -40, +40 kg
W -26, -30, -36, +36 kg
U12    2011-2012 Starting 11:15 Rules: No shime-waza and kansetsu waza
M -27, -30, -34, -38, -42, -46, -50, -55, +55 kg
W -30, -35, -40, -45, +45 kg
U14    2009-2010 Starting 14:15 Rules: No shime-waza and kansetsu waza
M -32, -35, -38,- 42, -46, -50, -55, -62, -70, +70 kg
W -36, -40, -45, -52, -60, +60 kg
U16    2007-2008 Starting 14:15 Rules: No shime-waza
M -38,- 42, -46, -50, -55, -60, -66, -73, -81, +81 kg
W -44, -48, -52, -57, -63, +63 kg

408
Name Year Club Belt Class Country
Deniss Fjodorovs 2010 Latvia, VZSP 5.kyu MU14 -35
Marija Rasimenoka 2008 Judo club SENSEI 4.kyu WU14 -35;-40;-45;-52;-60;+60kg
Ruslans Valijs Azizs 2007 Judo club SENSEI 4.kyu MU16 -73
Ruslans Vasins 2011 Judo club SENSEI 6.kyu MU12 -42
Maksims Titovs 2010 Judo club SENSEI 6.kyu MU14 -42
Nikita Shalagajs 2011 Judo club SENSEI 8.kyu MU12 -42
Dmitrijs Sokolovs 2011 Judo club SENSEI 6.kyu MU12 -38
Leiviks Nodelmans 2010 Judo club SENSEI 8.kyu MU14 -42
Adrians Paskovskis 2014 Judo club SENSEI 8.kyu MU10 -27
Pigibs Timurs 2013 Judo club SENSEI 9.kyu MU10 -33
Svjatoslavs Koškins 2015 Judo club SENSEI 10.kyu MU10 -24
Svjatoslavs Koškins 2015 Judo club SENSEI 10.kyu MU10 -24
Svjatoslavs Koškins 2015 Judo club SENSEI 10.kyu MU10 -24
Aleksandrs Avdejevs 2007 JIKAN 2.kyu MU16 -66
Marija Rasimenoka 2008 Judo club SENSEI 4.kyu WU16 -52
Pavels Rasimenoks 2010 Judo club SENSEI 7.kyu MU14 -32
Dementijs Sturme 2011 Judo club SENSEI 9.kyu MU12 -34
Arsenijs Spinu 2008 FUDOSHIN JUDO CLUB 2.kyu MU16 -38
Tits Kullo 2008 FUDOSHIN JUDO CLUB 2.kyu MU16 -60
Andrejevs Denis 2011 FUDOSHIN JUDO CLUB 10.kyu MU12 +55kg
Kirills Stelmasenko 2015 Judo club SENSEI 9.kyu MU10 -24
Timurs Stelmasenko 2014 Judo club SENSEI 10.kyu MU10 -30
Marija Kalva 2014 Judo club SENSEI 9.kyu WU10 -26
Marcus Aarde 2013 Spordiklubi Barra 5.kyu MU10 -27
Bruno Hristoforov 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -62
Joosep Õim 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -55
Mantas Dobrovolskis 2011 Naglisgym,Gaja 2.kyu MU12 -34
Mantas Dobrovolskis 2011 Naglisgym,Gaja 2.kyu MU14 -35
Arturs Burdzibaljans 2012 FUDOSHIN JUDO CLUB 9.kyu MU12 -34
Taisons Nefjodovs 2011 FUDOSHIN JUDO CLUB 10.kyu MU12 -34
Rasmus Maximus Kunart 2012 Spordiklubi Barra 5.kyu MU12 -38
Ruben Vabarna 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -50
ARTURS JACENKO 2007 JIKAN 2.kyu MU16 -81
Artur Yacenko 2007 BoskO 2.kyu MU16 -81
Marten Kudeviita 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -42
Marten Seidelberg 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -62
Artur Vinkel 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -50
Teodor Tumm 2009 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU14 -46
Oliver Rabtšuk 2010 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -38
Getter Arukaevu 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu WU16 +63kg
Richard Rasmus Roots 2008 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU16 -73
Kristofer Rusnak 2012 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU12 -34
Kert Kaspar Kukk 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 +81kg
Feliks Šamonin 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -38
Andrei Nestjurin 2010 Kibuvits Judo 5.kyu MU14 -35
Sevastjan Scherban 2013 Kibuvits Judo 8.kyu MU10 -33
Aaron Scherban 2011 Kibuvits Judo 7.kyu MU12 -34
Anastasia Buzina 2011 Kibuvits Judo 10.kyu WU12 -35
Demis Knjazev 2012 Kibuvits Judo 9.kyu MU12 -46
Kristjan Tunis 2014 Kibuvits Judo 10.kyu MU10 -36
Anastasia Zahharova 2011 Kibuvits Judo 9.kyu WU12 -45
Anna Flotskiy 2008 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu WU16 -57
Elina Neiman 2010 Kohtla-Jarve Kalev 5.kyu WU14 -40
Demis Anušev 2009 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU14 +70kg
Mirtha Mosjanz 2011 Kohtla-Jarve Kalev 5.kyu WU12 -30
Damir Makovski 2013 Kohtla-Jarve Kalev 5.kyu MU10 -27
Mykhailo Teisar 2013 Kohtla-Jarve Kalev 5.kyu MU10 -27
Aleksei Vorobjov 2014 Kohtla-Jarve Kalev 5.kyu MU10 -24
Karl Kaspar Tomberg 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -35
Joosep Toomel 2010 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -46
August Martin Nurm 2011 Tartu Do 6.kyu MU12 +55kg
August Martin Nurm 2011 Tartu Do 6.kyu MU14 -62
Kõu Lennart Saar 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -35
Platons Ovcinnikovs 2009 FUDOSHIN JUDO CLUB 6.kyu MU14 -55
Artoms Dimsakovs 2007 FUDOSHIN JUDO CLUB 6.kyu MU16 -73
Aleksandrs Kabacijs 2009 Judo club KIN 6.kyu MU14 -42
Aleksandrs Tuuļs 2010 Judo club KIN 6.kyu MU14 -35
Viļens Vladimirovs 2010 Judo club KIN 6.kyu MU14 -70
Dmitrijs Žukausks 2009 Judo club KIN 5.kyu MU14 +70kg
Dmitrijs Žukausks 2009 Judo club KIN 5.kyu MU14 +70kg
Arnolds Losāns 2009 Judo club KIN 5.kyu MU14 -70
Sofija Losāne 2008 Judo club KIN 6.kyu WU16 +63kg
Daņila Belihs 2008 Judo club KIN 4.kyu MU16 -46
Deniss Britikovs 2008 Judo club KIN 3.kyu MU16 -50
Davids Kungurcevs 2008 Judo club KIN 6.kyu MU16 -60
Sebastian Kõiv 2011 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -38
Sebastian Kõiv 2011 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -38
Karl Tambaur 2012 Spordiklubi Barra 5.kyu MU12 -34
Daniils Kološuks 2013 Judo club KIN 10.kyu MU10 -33
Natans Toņeņkijs 2013 Judo club KIN 10.kyu MU10 -24
Roberts Zikunovs 2013 Judo club KIN 10.kyu MU10 -30
Tamerlans Voroņeckis 2011 Judo club KIN 7.kyu MU12 -42
Jānis Jakobs Birnītis 2011 Judo club KIN 9.kyu MU12 -55
Damirs Krūmiņš 2012 Judo club KIN 9.kyu MU12 -34
Aleksandra Kotkova 2007 Judo club KIN 8.kyu WU16 +63kg
Iļdars Šeluhins 2011 Judo club KIN 7.kyu MU12 -30
Elina Šeluhina 2013 Judo club KIN 10.kyu WU10 -26
Kristaps Vrubļevskis 2012 Judo club KIN 9.kyu MU12 -27
Aleksandrs Popoks 2012 Judo club KIN 9.kyu MU12 -34
Marks Portakovs 2013 Judo club KIN 10.kyu MU10 -24
Emma Losāne 2013 Judo club KIN 10.kyu WU10 -36
Gustav Kõrvits 2008 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 -66
Elisey Bumazhkin 2007 Jikan 1.kyu MU16 -73
Hendrik Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -81
Joonas Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -81
Paul Puuraid 2012 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -42
Art Ariva 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 -34
Siim Tarvis 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 -27
Jakob Pihlak 2011 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 -38
Luukas Mägi 2012 Spordiklubi Altia 8.kyu MU12 -38
Mihkel Tarvis 2010 Spordiklubi Altia 10.kyu MU14 -32
Alan Trei 2012 Tartu Valla Spordiklubi 10.kyu MU12 -27
Mila Einstein 2012 Spordiklubi Altia 8.kyu WU12 -35
Konrad Bruus 2013 Tartu Valla Spordiklubi 8.kyu MU10 -24
Jakob Tõnnson 2013 Tartu Valla Spordiklubi 10.kyu MU10 -40
Marvet Kirs 2008 Tartu Valla Spordiklubi 6.kyu MU16 -42
Martin Tuka 2008 Tartu Valla Spordiklubi 6.kyu MU16 -73
Marleen Kirs 2009 Tartu Valla Spordiklubi 8.kyu WU14 -36
Getter Kajak 2010 Spordiklubi Altia 10.kyu WU14 +60kg
Raio Ermel 2011 Tartu Valla Spordiklubi 10.kyu MU12 -38
Kristofer Tennokese 2014 Spordiklubi Altia 10.kyu MU10 -27
Sander Linde 2011 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 -38
Armin Linde 2014 Spordiklubi Altia 10.kyu MU10 -33
Andri Linde 2014 Spordiklubi Altia 10.kyu MU10 -33
Urt Ariva 2014 Spordiklubi Altia 10.kyu MU10 -30
Romel Remmel 2010 Spordiklubi Altia 6.kyu MU14 -35
Artur Mogilenskihh 2011 Spordiklubi Altia MU12 -50
Marek Mogilenskihh 2009 Spordiklubi Altia 6.kyu MU14 -50
Karl Oliver Ritson 2009 Spordiklubi Altia 10.kyu MU14 +70kg
Mikk Alajõe 2008 Spordiklubi Altia 6.kyu MU16 -50
Mai Mirtel Umblia 2009 Spordiklubi Altia 8.kyu WU14 -52
Kristiina Kallas 2010 Spordiklubi Altia 6.kyu WU14 -60
Madis Ivask 2010 Spordiklubi Altia 8.kyu MU14 -38
Juhan Ivask 2008 Spordiklubi Altia 8.kyu MU16 -46
Ello Põldma 2011 Spordiklubi Altia 10.kyu WU12 -35
Mattias Erikson 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -42
Markkus Erikson 2011 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -34
bogdan chervinski 2010 challenge 4.kyu MU14 -35
sando tanasi 2011 challenge 5.kyu MU12 -30
marjan karol 2010 challenge 7.kyu MU14 -62
georgi karol 2012 challenge 8.kyu MU12 -30
nils sinjagin 2011 challenge 8.kyu MU12 -38
Emma Karoliina Konnapere 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu WU14 -45
Emma Karoliina Konnapere 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu WU16 -44
Hendrik Leeland 2013 SK Byakko 10.kyu MU10 -24
Tarel Lehiste 2012 SK Byakko 10.kyu MU12 -34
Leon Lind 2012 SK Byakko 10.kyu MU12 +55kg
Mihkel Mikk 2012 SK Byakko 10.kyu MU12 -55
Egert Lukksepp 2013 SK Byakko 10.kyu MU10 +40kg
Art Hütt 2011 SK Byakko 10.kyu MU12 -38
Amor Leius 2013 SK Byakko 10.kyu MU10 -30
Romans Kopilovs 2014 Jikan 10.kyu MU10 -30
Ruben-Thor Talpas 2009 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -46
Armin-Ott Talpas 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -66
Otto Robert Roze 2013 Spordiklubi Barra 5.kyu MU10 -27
Otto Robert Roze 2013 Spordiklubi Barra 5.kyu MU12 -27
Marcus Aarde 2013 Spordiklubi Barra 5.kyu MU12 -27
Igor Mihhaljov 2011 Kibuvits Judo 9.kyu MU12 -46
Artur Alimov 2012 Kibuvits Judo 7.kyu MU12 -30
Sofija Hantsevits 2009 Kibuvits Judo 6.kyu WU14 -60
Anastasia Buzina 2011 Kibuvits Judo 8.kyu WU12 -35
Karl Lokk 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -81
Armand Urvik 2010 Spordiklubi Barra 5.kyu MU14 -42
Emily Pertel 2007 Spordiklubi Barra 8.kyu WU16 +63kg
Risto Revon Viisitamm 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU14 -55
Lennart Lippus 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -42
Hubert Lippus 2010 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -62
Taavi Toompark 2010 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -42
Artur Karjus 2008 Spordiklubi Barra 4.kyu MU16 -66
Arseniy Gutsev 2009 Kohtla-Jarve Kalev 5.kyu MU14 +70kg
Oddvar Skjerdal 2014 Tartu Valla Spordiklubi 10.kyu MU10 -24
Anna Smirnova 2012 Energia/Buffen-Do 8.kyu WU12 -40
Danil Sõtsov 2012 Energia/Buffen-Do 8.kyu MU12 -38
Toomas Kalberg 2011 Energia/Buffen-Do 8.kyu MU12 -27
Jegor Jelufimov 2008 Energia/Buffen-Do 3.kyu MU16 -55
Timofei Khomitskiy 2010 Energia/Buffen-Do 5.kyu MU14 -42
Ralf Oskar Siim 2007 Spordiklubi Barra 6.kyu MU16 -73
Evelina Roosi 2009 Energia/Buffen-Do 8.kyu WU14 +60kg
Julianna Temofejeva 2008 Energia/Buffen-Do 6.kyu WU16 -52
Igor Sahharov 2008 Energia/Buffen-Do 4.kyu MU16 -46
Maksim Mones 2011 Energia/Buffen-Do 9.kyu MU12 -27
David Ṥvarkov 2012 Energia/Buffen-Do 9.kyu MU12 -30
Arina Lisogor 2011 Energia/Buffen-Do 7.kyu WU12 -35
Maria Kortšagina 2007 Energia/Buffen-Do 6.kyu WU16 -52
Valeria Safronova 2009 Energia/Buffen-Do 6.kyu WU14 -60
Miron Bogomolov 2008 Energia/Buffen-Do 7.kyu MU16 -50
Marat Knjazev 2011 Energia/Buffen-Do 7.kyu MU12 -38
Robert Volostsuk 2012 Energia/Buffen-Do 7.kyu MU12 -38
Marat Tserkasov 2010 Energia/Buffen-Do 7.kyu MU14 -32
Mark Manjakin 2007 Energia/Buffen-Do 7.kyu MU16 -42
Arsenii Zubarev 2010 JUDO CLUB MEDVED 6.kyu MU14 -35
David Basov 2008 JUDO CLUB MEDVED 2.kyu MU16 -50
Andri Voltre 2009 Rapla Judoklubi 6.kyu MU14 +70kg
Viktor Smirnov 2009 Rapla Judoklubi 7.kyu MU14 -62
Jürgen Ansi 2010 Rapla Judoklubi 6.kyu MU14 -55
Brait Kaare 2011 Rapla Judoklubi 7.kyu MU12 -30
Rene Leesment 2008 Rapla Judoklubi 6.kyu MU16 -66
Mattias-Hindrik Kolnes 2007 Rapla Judoklubi 4.kyu MU16 -55
Jurijs Sulmanis 2009 FUDOSHIN JUDO CLUB 10.kyu MU14 -42
Kertu Kikka 2008 Tartu Do 5.kyu WU16 -48
Gustav Ruse 2012 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU12 -30
Artur Pauts 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU16 -55
Fred Härms 2014 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU10 -30
Robin Sepper 2014 Spordiklubi Altia 10.kyu MU10 -30
Henri Härms 2011 Spordiklubi Ookami 9.kyu MU12 -34
Oskar Tamm 2009 Mikado 4.kyu MU14 -55
Gregor Mändla 2013 Mikado 8.kyu MU10 +40kg
Gregor Mändla 2013 Mikado 8.kyu MU12 -42
Kristi Elisbet Mändla 2011 Mikado 8.kyu WU12 -45
Trevor Aan 2008 Mikado 8.kyu MU16 +81kg
Kira Vovk 2014 Mikado 8.kyu WU10 -26
Mark Vovk 2012 Mikado 8.kyu MU12 -27
Demid Vovk 2012 Mikado 8.kyu MU12 -27
Magnus Trefeld 2013 Mikado 8.kyu MU10 -40
Ken Meier 2012 Mikado 8.kyu MU12 -42
Hakan Istif 2008 Spordiklubi Nord 8.kyu MU16 -60
Anna Mashkey 2010 Spordiklubi Nord 8.kyu WU14 -36
Kelly Nikolajev 2009 Spordiklubi Nord 8.kyu WU14 +60kg
Stefan-Sebastian Circu 2007 Spordiklubi Nord 6.kyu MU16 -66
Hugo Park 2012 SK Byakko 10.kyu MU12 -27
Lisell Lind 2013 SK Byakko 10.kyu WU10 -30
Pärtel Šois 2010 Aitado 6.kyu MU14 -55
Arti Rosenberg 2010 Aitado 6.kyu MU14 -55
Miia Kadaru 2009 Aitado 6.kyu WU14 -60
Robert Naarits 2009 Aitado 6.kyu MU14 -38
Marek-Adrian Mäsak 2007 Aitado 6.kyu MU16 +81kg
Maximilian Valjauga 2007 Aitado 6.kyu MU16 -66
Georg Sebastian Nõges 2009 Aitado 4.kyu MU14 -55
Patrik Tobias Pindma 2008 Aitado 4.kyu MU16 -46
Ken Kermo Koort 2008 Aitado 4.kyu MU16 -73
Sofija Hantsevits 2009 Kibuvits Judo 6.kyu WU16 -57
Kris Andreas Kiilaspää 2009 Aitado 6.kyu MU14 -46
Kris Andreas Kiilaspää 2009 Aitado 6.kyu MU14 -46
Andre Kuik 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 -66
Marat Valuiski 2007 Kibuvits Judo 6.kyu MU16 +81kg
Anastasia Zahharova 2011 Kibuvits Judo 9.kyu WU12 -45
Katrīna Zariņa 2007 Aluksne Judo Team 8.kyu WU16 -57
Ksenija Zucika 2008 Aluksne Judo Team 6.kyu WU16 -48
Emils Purs 2009 Aluksne Judo Team 6.kyu MU14 -55
Emils Purs 2009 Aluksne Judo Team 6.kyu MU14 -55
Matiss Cibals 2008 Aluksne Judo Team 8.kyu MU16 -42
Oskars Marcinkevics 2007 Aluksne Judo Team 4.kyu MU16 -73
Ricards Kovalovs 2010 Aluksne Judo Team 8.kyu MU14 -38
Ginters Silins 2007 Aluksne Judo Team 4.kyu MU16 -50
Jekabs Zarins 2009 Aluksne Judo Team 6.kyu MU14 +70kg
Henry Bergson 2013 Toni Judokool EST 10.kyu MU10 -30
Miroslava Kadlecova 2014 Toni Judokool EST 10.kyu WU10 -26
Robin Olev 2014 Toni Judokool EST 10.kyu MU10 -27
Robert Litvinovits 2011 Toni Judokool EST 9.kyu MU12 -42
Slavomira Kadlecova 2011 Toni Judokool EST 9.kyu WU12 -35
Arnold Palm 2011 Toni Judokool EST 9.kyu MU12 -55
Karl Artur Uin 2012 Toni Judokool EST 10.kyu MU12 -42
Tristan Robert Otstavel 2012 Toni Judokool EST 10.kyu MU12 -27
Henri Värk 2010 Toni Judokool EST 6.kyu MU14 -46
Helo Tuisk 2010 Toni Judokool EST 8.kyu WU14 -45
Simona Liisa Martin 2008 Toni Judokool EST 6.kyu WU16 -48
Emma-Melis Aktas 2007 Tartu Do 6.kyu WU16 +63kg
Karl-Martin Villako 2008 Tartu Do 4.kyu MU16 -50
Rebeka Liias 2007 Tartu Do 6.kyu WU16 -48
Aleks Russakov 2012 Tartu Do 10.kyu MU12 -34
Kaur-Margus Villako 2012 Tartu Do 10.kyu MU12 -30
Roos-Mari Nerut 2012 Tartu Do 8.kyu WU12 +45kg
Axel Ploom 2008 Tartu Do 4.kyu MU16 -60
Leila Alikhanova 2013 Kohtla-Jarve Kalev 5.kyu WU10 -36
Elsa Alikhanova 2015 Kohtla-Jarve Kalev 5.kyu WU10 -30
Jan Rasmus Oja 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -35
Kristjan Kütson 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -50
Ralf Eugen Ainla 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -70
Kristian Piir 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -42
Ralf Rasmus Rätsepp 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -46
Daniel- Thor Mägi 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -81
Markkus Vettik 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -38
Rasmus Saar 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -60
Kristjan Bachmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -38
Kevin Daniel Kiirend 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -50
Kirill Toomist 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -66
Lennart Reintam 2011 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -38
Loore Lepik 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu WU14 -45
Saara Mirtel Usin 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu WU14 -60
Henry Pruulsen 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -27
Hans Kristjan Koosma 2013 Spordiklubi Barra 5.kyu MU10 -24
Kaur Jakob Port 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -50
Konrad Karjus 2013 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -24
Mirjam Järve 2010 Spordiklubi Barra 10.kyu WU14 -40
Olle Kirss 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu MU10 -30
Jakob Aleksander Noormets 2012 Spordiklubi Barra 10.kyu MU12 +55kg
Glen Gregory Kõiv 2008 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -66
Rainis Väät 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -73
Tõnis Domberg 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -73
Kristjan Toom 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -55
Kristjan Randmaa 2010 Tartu Do 4.kyu MU14 -32
Kristjan Randmaa 2010 Tartu Do 4.kyu MU14 -32
Huko Pärtel Usin 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 +81kg
Kaspar Raidma 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 +81kg
Ņikita Vaitehovičs 2013 Judo club KIN 10.kyu MU10 +40kg
Ņikita Dobrjancevs 2012 Judo club KIN 10.kyu MU12 -38
Jusif Gasimov 2011 Budolinn 10.kyu MU12 -38
Jusif Gasimov 2011 Budolinn 10.kyu MU14 -38
Michael Qvick 2010 Budolinn 8.kyu MU14 -70
Dmitri Kopõlov 2007 Budolinn 4.kyu MU16 -46
Dmitri Vinogradov 2008 Budolinn 6.kyu MU16 -50
Artjom KOTSKIN 2008 Budolinn 8.kyu MU16 -55
Alisa Gromova 2008 Budolinn 6.kyu WU16 -52
Georgi Virshich 2009 Budolinn 8.kyu MU14 -42
Aleksei Kabanov 2010 Budolinn 10.kyu MU14 +70kg
Demid KOTSKIN 2011 Budolinn 8.kyu MU12 -34
Demid KOTSKIN 2011 Budolinn 8.kyu MU14 -35
Denis Levit 2007 Budolinn 6.kyu MU16 -73
Artjom Krasnov 2013 Budolinn 10.kyu MU10 -36
Artjom Krasnov 2013 Budolinn 10.kyu MU12 -34
Kirill Gluskov 2013 Budolinn 10.kyu MU10 -36
Pavel Dõskan 2011 Budolinn 10.kyu MU12 -38
Aleksei Kikas 2009 Budolinn 8.kyu MU14 -55
Vladislav Gluskov 2011 Budolinn 10.kyu MU12 -30
Aleks Smirnov 2011 Budolinn 10.kyu MU12 -38
Julius Kivinen 2011 Budolinn 10.kyu MU12 -50
Demid Gluštšenko 2009 Budolinn 8.kyu MU14 -42
Nekrasov Nikita 2010 Budolinn 10.kyu MU14 -38
Aleksandr Linnik 2012 Budolinn 10.kyu MU12 -27
Ketlin Semjonov 2009 Viljandi Spordikool 3.kyu WU14 -36
Kristo Kimmel 2009 Viljandi Spordikool 3.kyu MU14 -62
Rainer Õnne 2007 Viljandi Spordikool 2.kyu MU16 -60
Han - Lukas Pirn 2010 Viljandi Spordikool 5.kyu MU14 -38
Sebastian Murdla 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU14 -70
Kuldar Vorobjov 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU14 -46
Ander Harris Aasa 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU14 -32
Maksim VOVTŠUK 2012 Budolinn 9.kyu MU12 -38
Mark KIRILLOV 2012 Budolinn 10.kyu MU12 -34
Nikolay KOZANOV 2013 Budolinn 10.kyu MU10 -27
Daniil VENIKOV 2012 Budolinn 10.kyu MU12 -42
Nikita ARHIPOV 2013 Budolinn 10.kyu MU10 -30
Rodion Ivanov 2009 Budolinn 8.kyu MU14 +70kg
Artjom Sokolov 2007 Budolinn 6.kyu MU16 -73
Marina Fjodorova 2007 Budolinn 8.kyu WU16 +63kg
Nikita Andrejenkov 2007 Budolinn 8.kyu MU16 -73
Artak Azarumyan 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -42
Artak Azarumyan 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -42
Ivan Stsekotin 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -42
Romet Loddes 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 +70kg
Mark Zimmermann 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -55
Aren Azarumjan 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -35
Samir Agajev 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -66
Artur Afanasjev 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -38
Kirill Komin 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -73
Rem Potapov 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -46
Rodion Zubets 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -32
Artur Pinding 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -46
Gayane Pogosyan 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu WU16 +63kg
Aleksei Larionov 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -50
Margarita Avanesova 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu WU14 -52
Jaan Heinri Niller 2007 Dokyo 4.kyu MU16 -73
Albert Võbornõi 2009 Dokyo 4.kyu MU14 -62
Daniel Tobias Tammin 2009 Dokyo 4.kyu MU14 -46
Heleri Olev 2010 Dokyo 5.kyu WU14 -52
Oliver Oolmets 2010 Dokyo 9.kyu MU14 -42
Karl-Sander Järvik 2012 Dokyo 8.kyu MU12 -50
Rand Johann Otsmann 2011 Dokyo 9.kyu MU12 -30
Lucia Lass 2007 Dokyo 6.kyu WU16 -57
Cara Lass 2011 Dokyo 6.kyu WU12 -45
Anni.Mari Väli 2011 Dokyo 8.kyu WU12 +45kg
Iti Talvet 2007 Dokyo 6.kyu WU16 +63kg
Frank Antoni Rahu 2011 Rapla Judoklubi 8.kyu MU12 -34
Ragnar Kask 2012 Rapla Judoklubi 8.kyu MU12 -38
Ksenia Kask 2010 Rapla Judoklubi 6.kyu WU14 -45
Romans Kostramins 2013 Judo club KIN 10.kyu MU10 -40
Nikita ČEĻADINS 2007 Judo club SENSEI 2.kyu MU16 -55
Maksims Taraskins 2009 Judo club SENSEI 5.kyu MU14 -35
Timurs Isakovs 2009 Judo club SENSEI 5.kyu MU14 -35
Dmitrijs Titovs 2012 Judo club SENSEI 9.kyu MU12 -34
Daniils Turlisovs 2015 Judo club SENSEI 10.kyu MU10 -27
Jegors Korotkevics 2015 Judo club SENSEI 10.kyu MU10 -36
Aleksandrs Kruze 2010 Samurs 4.kyu MU14 -42
Anrdrejs Paberzis 2008 Samurs 2.kyu MU16 -46
Annika Kukuskina 2007 Samurs 3.kyu WU16 -63
Dmitri Bossak 2007 Dodze 4.kyu MU16 -50
Maksim Bossak 2010 Dodze 8.kyu MU14 -38
Robert Allikvee 2009 Aitado 4.kyu MU14 -50
Jaak Joonatan Kruus 2010 Aitado 6.kyu MU14 -62
Richard Sillar 2009 Aitado 6.kyu MU14 -55
Tanel Tammer 2010 Aitado 7.kyu MU14 +70kg
Saara Oja 2013 Võru Judoklubi REI 4.kyu WU10 -30
Eeri Meriste 2009 Võru Judoklubi REI 6.kyu MU14 -50
Karl Õun 2012 Tartu Do 5.kyu MU12 -34
Markus Soe 2009 Võru Judoklubi REI 3.kyu MU14 -35
Loona-Maria Soe 2010 Võru Judoklubi REI 4.kyu WU14 -40
Kairit Pettai 2010 Võru Judoklubi REI 4.kyu WU14 -52
Reesi Vissel 2009 Võru Judoklubi REI 4.kyu WU14 -36
Marten Soe 2013 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU10 -33
Artur Trumm 2012 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU12 -42
Oskar Trumm 2013 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU10 -30
Rasmus Kraft 2012 Võru Judoklubi REI 9.kyu MU12 -27
Nikolas Kuklane 2013 Võru Judoklubi REI 10.kyu MU12 -30
Tauri Räim 2012 Võru Judoklubi REI 8.kyu MU12 -46
Samuel Künnapuu 2010 Võru Judoklubi REI 8.kyu MU14 -46
Rainer Lepp 2011 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU12 -27
Jann Jakob Ruuder 2013 Võru Judoklubi REI 6.kyu MU10 -40
Renek Hõrak 2013 Võru Judoklubi REI 6.kyu MU10 -33
Hugo Laugamets 2011 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU12 -42
Edward Tambets 2010 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU14 -42
Kirill Daradanov 2010 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU14 -46
Raiko Vaher 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU14 -38
Kadri Kirschenberg 2011 Võru Judoklubi REI 6.kyu WU12 -35
Nikita Zagorskis 2010 Satori dojo 5.kyu MU14 -38
Arsenijs Mogirčuks 2007 Satori dojo 4.kyu MU16 -66
Polina Izotova 2012 Satori dojo 10.kyu WU12 -35
Albert Blaus 2012 Satori dojo 10.kyu MU12 -38
Siim Kohver 2009 Tartu Do 5.kyu MU14 -70
Ilja Bezuglov 2009 Tartu Do 4.kyu MU14 -42
Ken Marten Saar 2008 Tartu Do 5.kyu MU16 -66
Kristo Kolossov 2009 Tartu Do 4.kyu MU14 -42
Kristo Kolossov 2009 Tartu Do 4.kyu MU16 -42
Gert Vassila 2009 Tartu Do 7.kyu MU14 -55
Ekke Kivikas 2007 Tartu Do 5.kyu MU16 -60
Sten Trommel 2009 Tartu Do 6.kyu MU14 -38
Bert Berg 2008 Tartu Do 4.kyu MU16 -50
Maksim Russakov 2008 Tartu Do 5.kyu MU16 -55
Karl-Markus Lever 2012 Dokyo 10.kyu MU12 -50
Oskar Priimägi 2012 Dokyo 10.kyu MU12 -34