image

Competition by Spordiklubi Barra

B-klassi ja juunioride Eesti meistrivõistlused 2022 Tournament for Estonian athletes only!


Tournament for Estonian athletes only!
Ülekanded



Tulemused


EESTI B-KLASSI MEISTRIVÕISTLUSED
Aeg: 12. märts 2022
Vanus: 2007-2009.a. sündinud poisid ja tüdrukud
Registreerimine: hiljemalt 09.03.2022
Koht: Sõle Spordikeskus, Sõle 40a, Tallinn
Kaalumine: võistluseelsel päeval 19:00-19:30 ja võistluspäeva hommikul kell 9:00-9:45
Kaalud: P: -38, -42, -46, -50, -55, -60, -66, -73, -81, +81 kg
T: -44, -48, -52, -57, -63, +63 kg
Osalustasu: 20 € eelregistreerimisega.
NB! Nõutav vähemalt 4.kyu.
Kägistamis- ja valutehnika on lubatud.


EESTI JUUNIORIDE MEISTRIVÕISTLUSED
Aeg: 12. märts 2022
Vanus: 2002-2007.a. sündinud poisid ja tüdrukud
Registreerimine: hiljemalt 09.03.2022
Koht: Sõle Spordikeskus, Sõle 40a, Tallinn
Kaalumine: võistluseelsel päeval 19:00-19:30 ja võistluspäeval kell 13:00-13:45
Kaalud: P: -55, -60, -66, -73, -81, -90, -100, +100 kg
T: -48, -52, -57, -63, -70, +70 kg
Osalustasu: 20 € eelregistreerimisega.
NB! Nõutav vähemalt 3.kyu
Kägistamis- ja valutehnika on lubatud.


Korraldusmeeskonnal, treeneritel ja pealtvaatajatel on kohustuslik terve turniiri ajal kanda näomaske.
Võistlused toimuvad kolmel tatamil.

Võistlusala turniiril on piiratud piirdeaiaga ja sinna siseneda saab ainult läbides kimono kontrolli.
Võistlustel saab kaaluda judopassi, Eesti kodaniku passi või ID-kaardiga.
Viimane aeg registreerimiseks on 9. märtsil kell 23:59. Registreerimisi saab veel muuta kirjalikult kuni 11. märtsini kell 19:00 saates info: [email protected] või [email protected] vastavalt EJL EMV Üldjuhendile.

Registration closes March 9, 2022
Competition date March 12, 2022
Competition location Sõle Spordikeskus, Sõle 40a, Tallinn
Accreditation 11/03/2022 kell 18:00 - 19:00 Sõle Spordikeskus, Sõle 40a, Tallinn
Weigh in Võistluseelsel päeval, 11.03 kell 19:00 - 19:30, B-klass võistluspäeval kell 9:00 - 9:45 ja juuniorid kell 13:00 - 13:45
Contact [email protected]
Entry
20€
Late entry
40€
U16    2007-2009 Starting 11:00 Rules: Kägistamistehnika ja valuvõtted on lubatud
M -38, -42, -46, -50, -55, -60, -66, -73, -81, +81
W -44, -48, -52, -57, -63, +63
U21    2002-2007 Starting 14:30 Rules: Kägistamistehnika ja valuvõtted on lubatud
M -55, -60, -66, -73, -81, -90, -100, +100
W -48, -52, -57, -63, -70, +70

275
Name Year Club Belt Class Country
Nikita Jolkin 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU21 -73
Maria Papp 2004 Audentese Spordiklubi 2.kyu WU21 -70
Merit Tarkus 2002 Audentese Spordiklubi 1.dan WU21 -63
Viljar Lipard 2003 Audentese Spordiklubi 2.kyu MU21 -73
Vilena Arshakyan 2003 Audentese Spordiklubi 2.kyu WU21 -52
Darja Mihhailova 2003 Audentese Spordiklubi 2.kyu WU21 -57
Vladislav Rõndin 2004 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU21 -81
Artemi Larionov 2002 Audentese Spordiklubi 2.kyu MU21 -73
Marcus Saksladu 2002 Audentese Spordiklubi 1.kyu MU21 -73
Mihhail Šur 2006 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu MU21 -60
Artjom Tištšenko 2006 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu MU21 -81
Alina Hamitova 2005 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WU21 -70
Natalia Luneva 2005 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WU21 -57
Roksana Jaaniste 2007 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WU16 -48
Hendrik Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU21 -81
Joonas Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU21 -81
Huko Pärtel Usin 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 +81
Tõnis Domberg 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -73
Marten Kudeviita 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU16 -42
Marten Seidelberg 2009 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU16 -60
Ats Andreas Prangli 2004 Spordiklubi Ookami 1.kyu MU21 -73
Samuel Jürgenson 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU16 -66
Artur Vinkel 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU16 -50
Teodor Tumm 2009 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU16 -46
Marten Vingisaar 2004 Spordiklubi Ookami 1.kyu MU21 -90
Robert Pappel 2004 Spordiklubi Ookami 2.kyu MU21 -81
Oliver Ojang 2002 Spordiklubi Ookami 2.kyu MU21 -73
Rasmus Talts 2004 Spordiklubi Ookami 2.kyu MU21 -81
Getter Arukaevu 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu WU16 +63
Oliver Eesmäe 2006 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU21 -60
Mihkel Johannes Pohla 2006 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU21 -55
Jasmin Viinamägi 2004 Spordiklubi Ookami 2.kyu WU21 -57
Mai Mirtel Umblia 2009 Spordiklubi Altia 8.kyu WU16 -52
Mikk Alajõe 2008 Spordiklubi Altia 6.kyu MU16 -50
Karl Oliver Ritson 2009 Spordiklubi Altia 10.kyu MU16 +81
Rasmus Ritson 2006 Spordiklubi Altia 6.kyu MU21 +100
Armin-Ott Talpas 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -60
Armin-Ott Talpas 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU21 -60
Marvet Kirs 2008 Tartu Valla Spordiklubi 6.kyu MU16 -42
Martin Tuka 2008 Tartu Valla Spordiklubi 6.kyu MU16 -73
Kerdo Pärna 2007 Tartu Valla Spordiklubi 6.kyu MU16 -66
Valeria Ušanova 2005 Kohtla-Jarve Kalev 2.kyu WU21 -63
Anna Flotskiy 2008 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu WU16 -63
Bruno Hristoforov 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 -60
Adrian Hansen 2008 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 -60
Kaspar Raidma 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 +81
Karl Arumäe 2006 Spordiklubi Barra 2.kyu MU21 -66
Emma Karoliina Konnapere 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu WU16 -48
Joosep Õim 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 -55
Gustav Kõrvits 2008 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 -66
Sofija Hantsevits 2009 Kibuvits Judo 6.kyu WU16 -57
Marek Mogilenskihh 2009 Spordiklubi Altia 6.kyu MU16 -50
Ketlin Semjonov 2009 SK Taifu/Viljandi SK 3.kyu WU16 -44
Rainer Õnne 2007 SK Taifu/Viljandi SK 2.kyu MU16 -60
Rainer Õnne 2007 SK Taifu/Viljandi SK 2.kyu MU21 -60
Kristo Kimmel 2009 SK Taifu/Viljandi SK 3.kyu MU16 -66
Eliisabet Veermets 2003 SK Taifu/Viljandi SK 3.kyu WU21 -70
Daniil Makeev 2007 Kibuvits Judo 5.kyu MU16 -73
Aleksandr Kornienko 2005 Kibuvits Judo 3.kyu MU21 -60
Evelina Roosi 2009 Energia/Buffen-Do 8.kyu WU16 +63
Igor Sahharov 2008 Energia/Buffen-Do 4.kyu MU16 -46
Juliana Timofejeva 2008 Energia/Buffen-Do 5.kyu WU16 -52
Maria Kortšagina 2007 Energia/Buffen-Do 6.kyu WU16 -52
Maria Kortšagina 2007 Energia/Buffen-Do 6.kyu WU21 -52
Kristina Karpenko 2004 Energia/Buffen-Do 2.kyu WU21 -70
Juri Didul 2003 Energia/Buffen-Do 3.kyu MU21 -81
Valeria Safronova 2009 Energia/Buffen-Do 6.kyu WU16 -63
Miron Bogomolov 2008 Energia/Buffen-Do 7.kyu MU16 -50
Nikita Egorov 2005 Energia/Buffen-Do 4.kyu MU21 -66
Filipp Nistsenko 2005 Energia/Buffen-Do 4.kyu MU21 -73
Karl Paat 2005 Toni Judokool EST 2.kyu MU21 -66
Ott Aleksander Raud 2004 Toni Judokool EST 2.kyu MU21 -55
Simona Liisa Martin 2008 Toni Judokool EST 6.kyu WU16 -48
Oliver Tisler 2007 Toni Judokool EST 4.kyu MU16 -81
Oliver Tisler 2007 Toni Judokool EST 4.kyu MU21 -81
Aaron Lääts 2004 Toni Judokool EST 6.kyu MU21 -81
Mirjam Saskia Martin 2006 Toni Judokool EST 4.kyu WU21 -48
Jan-Kaspar Sepp 2008 Toni Judokool EST 4.kyu MU16 -55
Marianne Tornijainen 2007 Samurai 3.kyu WU16 -52
Marianne Tornijainen 2007 Samurai 3.kyu WU21 -52
Tair Tiitus 2006 Samurai 2.kyu MU21 -66
Kerdon Laubert 2006 Samurai 2.kyu MU21 -60
Jan Gerrit Petrov 2007 Samurai 2.kyu MU16 +81
Jan Gerrit Petrov 2007 Samurai 2.kyu MU21 +100
Aliise Kink 2008 Samurai 4.kyu WU16 -63
Georg Heinaste 2007 Samurai 3.kyu MU16 -55
Georg Heinaste 2007 Samurai 3.kyu MU21 -55
Mihkel Mattias Hunt 2009 Samurai 3.kyu MU16 -50
Rainis Väät 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -66
Rainis Väät 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU21 -66
Ralf Oskar Siim 2007 Spordiklubi Barra 6.kyu MU16 -73
Henrietta Lippus 2006 Spordiklubi Barra 3.kyu WU21 -70
Andry Aavast 2005 Spordiklubi Barra 3.kyu MU21 -60
Martin Kaaber 2005 Spordiklubi Barra 4.kyu MU21 -90
Artur Karjus 2008 Spordiklubi Barra 4.kyu MU16 -66
Mihkel Lokotar 2004 SK Dvigatel 3.kyu MU21 -73
MIhhail Voronov 2007 SK Dvigatel 3.kyu MU16 +81
Dmitri Bossak 2007 Dodze 4.kyu MU16 -50
Dmitri Bossak 2007 Dodze 4.kyu MU21 -55
Aleksander Sõštšikov 2009 Dodze 8.kyu MU16 -42
Aleksander Sõštšikov 2009 Dodze 8.kyu MU16 -42
Artjem Saveljev 2008 Dodze 6.kyu MU16 -50
Vladislav Abarenkov 2008 Dodze 6.kyu MU16 -55
Alexander LYUBIMOV 2005 Dodze 4.kyu MU21 +100
Vadim Remets 2007 Dodze 3.kyu MU16 -46
RUSLAN URSAKI 2005 Kibuvits Judo 2.kyu MU21 +100
Sander Brõsov 2005 Saaremaa Spordikool 4.kyu MU21 -81
Artur Korotin 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -38
Markkus Vettik 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -38
Kristian Bachmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -38
Patrik Roostfeldt 2003 Aitado 1.kyu MU21 -90
Karl Tani Priilinn Türk 2002 Aitado 1.kyu MU21 +100
Matheas Trilljärv 2002 Aitado 1.dan MU21 -73
Kaspar Noorsalu 2008 Aitado 6.kyu MU16 -50
Ken Kermo Koort 2008 Aitado 4.kyu MU16 -73
Maximilian Valjauga 2007 Aitado 6.kyu MU16 -66
Mattias Vassus 2008 Aitado 6.kyu MU16 -66
Keron Lissen 2008 Aitado 6.kyu MU16 +81
Georg Sebastian Nõges 2009 Aitado 4.kyu MU16 -55
Maria Kruglov 2007 Aitado 4.kyu WU16 -57
Patrik Tobias Pindma 2008 Aitado 4.kyu MU16 -46
Marcus Karu 2003 Aitado 1.kyu MU21 -100
Angelina Gavrilina 2005 Aitado 4.kyu WU21 -52
Eliisabet Rätsep 2005 Aitado 4.kyu WU21 -63
Kaur Kangur 2002 Sk Zen 2.kyu MU21 -100
Marek Marten Ranne 2002 Sk Zen 2.kyu MU21 -81
Tavor Vahtra 2007 Sk Zen 6.kyu MU16 -73
Krister Kermo Taru 2005 Sk Zen 3.kyu MU21 -90
Jegor Novikov 2006 Budolinn 2.kyu MU21 -66
Anna Kotova 2006 Budolinn 2.kyu WU21 -52
Andrei Povodov 2006 Budolinn 4.kyu MU21 -81
Dmitri Kopõlov 2007 Budolinn 4.kyu MU16 -46
Pavel Babuta 2007 Budolinn 6.kyu MU16 -73
David Malai 2007 Budolinn 8.kyu MU16 -50
Aleksandra Krasnova 2007 Budolinn 6.kyu WU16 -52
Aleksandra Krasnova 2007 Budolinn 6.kyu WU21 -52
Daniel Žigadlo 2007 Budolinn 8.kyu MU16 -60
Artjom Sokolov 2007 Budolinn 6.kyu MU16 -73
Maksim Netsajev 2008 Budolinn 8.kyu MU16 -66
Marko DANILTSENKO 2008 Budolinn 8.kyu MU16 -46
Dmitri Vinogradov 2008 Budolinn 6.kyu MU16 -55
Steven Krassavin 2008 Budolinn 8.kyu MU16 -46
Artjom KOTSKIN 2008 Budolinn 8.kyu MU16 -60
Alisa Gromova 2008 Budolinn 6.kyu WU16 -57
Rodion Ivanov 2009 Budolinn 8.kyu MU16 +81
Georgi Virshich 2009 Budolinn 8.kyu MU16 -46
Marek Pokutinski 2009 Budolinn 8.kyu MU16 -66
Denis Levit 2007 Budolinn 6.kyu MU16 -66
Färhad Mirijev 2004 Budolinn 4.kyu MU21 -60
PÄRVIZ MIRIJEV 2006 Budolinn 8.kyu MU21 -66
Aleksandr Karpov 2004 Budolinn 2.kyu MU21 -73
Aleksei Kikas 2009 Budolinn 8.kyu MU16 -50
Demid Gluštšenko 2009 Budolinn 8.kyu MU16 -42
Nikita Andrejenkov 2007 Budolinn 8.kyu MU16 -66
Marina Borisova 2008 Budolinn 8.kyu WU16 -52
Islam Baishulakov 2007 Budolinn 8.kyu MU16 -50
Amanda Pärk 2007 Tartu Do 4.kyu WU16 -48
Kertu Kikka 2008 Tartu Do 4.kyu WU16 -48
Amanda Pärk 2007 Tartu Do 4.kyu WU21 -48
Vjatšeslav Zahharov 2004 Kibuvits Judo 3.kyu MU21 -66
Richard Johannes Konovalov 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -55
Ralf Eugen Ainla 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -73
Rihard Joosep Kahar 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU21 -55
Ralf Rasmus Rätsepp 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -50
Ats Otsmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -60
Daniel- Thor Mägi 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -81
Rasmus Saar 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -60
Kirill Toomist 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -60
Taaniel Rumask 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 -42
Mattias Erikson 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 -42
Kirill Pelih 2006 Kibuvits Judo 4.kyu MU21 -100
Dmitri Kopõlov 2007 Budolinn 4.kyu MU21 -55
Mark Samuilik 2008 Budolinn 8.kyu MU16 -66
Denis Levit 2007 Budolinn 6.kyu MU21 -66
Kaarel Kütt 2008 Aitado 3.kyu MU16 -46
Grevo Luup 2008 Aitado 4.kyu MU16 -50
Toni Romerik Laius 2007 Aitado MU16 -66
Robin Kaja 2008 Aitado 3.kyu MU16 -66
Andero Remmel 2008 Aitado 4.kyu MU16 -73
Andris Org 2006 Aitado 4.kyu MU21 -81
Merily Kopelmaa 2004 Aitado 2.kyu WU21 -52
Marek-Adrian Mäsak 2007 Aitado 6.kyu MU16 +81
Päike Triinu Tamm 2005 Aitado 4.kyu WU21 -70
Artur Pauts 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU16 -60
Richard Rasmus Roots 2008 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU16 -60
Jegor Jelufimov 2008 Energia/Buffen-Do 3.kyu MU16 -60
Johannes Paist 2007 Aitado 4.kyu MU16 -60
Mattias Niinemets 2007 Aitado 5.kyu MU16 -66
Markus Soe 2009 Võru Judoklubi REI 3.kyu MU16 -38
Karl Lokk 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -81
Hendrik Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -81
Kert Kaspar Kukk 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 -81
Joonas Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -81
Oliver inno 2009 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU16 -60
Randy Nagel 2004 Võru Judoklubi REI 3.kyu MU21 -73
Randel Päästel 2002 Võru Judoklubi REI 2.dan MU21 -81
Oskar Tamm 2009 Mikado 4.kyu MU16 -55
Christian Marcus Kasesalu 2006 Mikado 4.kyu MU21 -73
Trevor Aan 2008 Mikado 8.kyu MU16 +81
Timur Alimov 2008 M-Dojo Spordiklubi 6.kyu MU16 -60
Maksim Popovich 2007 M-Dojo Spordiklubi 6.kyu MU16 -66
Kelly Nikolajev 2009 Spordiklubi Nord 8.kyu WU16 +63
Eva-Kristiina Gontšarov 2009 M-Dojo Spordiklubi 9.kyu WU16 -63
Nil Kirijenko 2007 M-Dojo Spordiklubi 8.kyu MU16 -50
Annabel Leius 2009 SK Byakko 8.kyu WU16 -48
Jakob Vares 2005 Tartu Do 3.kyu MU21 -100
Marko Uku Tõdu Madi 2005 Tartu Do 3.kyu MU21 -81
Hanna Eliise Sõrra 2004 Tartu Do 3.kyu WU21 -70
Artur Türna 2005 Tartu Do 2.kyu MU21 -81
Oliver Holtsmeier 2005 Tartu Do 3.kyu MU21 -81
Uku Neeme 2005 Tartu Do 3.kyu MU21 -73
Kabriel Kirna 2005 Tartu Do 3.kyu MU21 +100
Raio Mitt 2003 Tartu Do 3.kyu MU21 -100
Karl- Johannes Pilt 2004 Tartu Do 3.kyu MU21 -81
Annabel Nõmmik 2004 Tartu Do 3.kyu WU21 -57
Teele Lestal 2005 Tartu Do 3.kyu WU21 -57
Jari-Matti Salonen 2005 Tartu Do 4.kyu MU21 -90
Karl Markus Saar 2006 Tartu Do 4.kyu MU21 -73
Siim Kohver 2009 Tartu Do 5.kyu MU16 -66
Ilja Bezuglov 2009 Tartu Do 4.kyu MU16 -42
Ken Marten Saar 2008 Tartu Do 5.kyu MU16 -66
Kristo Kolossov 2009 Tartu Do 4.kyu MU16 -42
Maksim Russakov 2008 Tartu Do 5.kyu MU16 -55
Gert Vassila 2009 Tartu Do 7.kyu MU16 -55
Ekke Kivikas 2007 Tartu Do 5.kyu MU16 -60
Bert Berg 2008 Tartu Do 4.kyu MU16 -50
Sten Trommel 2009 Tartu Do 6.kyu MU16 -38
Joonas Lauri 2002 Samurai 2.kyu MU21 -60
Andreas Küünal 2004 Tartu Do 4.kyu MU21 -90
Hanna Lisette Märtsin 2009 Tartu Do 7.kyu WU16 -57
Areli Laats 2009 Tartu Do 7.kyu WU16 -44
Kristjan Vingisaar 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -55
Kristjan Kütson 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -50
Kaur Leetsar 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -60
Saad Dikajev 2006 Audentese Spordiklubi 2.kyu MU21 -66
Artak Azarumyan 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -46
Ivan Stsekotin 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -42
Peter Clark 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU21 -60
Filipp Stsekotin 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU21 -55
Mark Zimmermann 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -55
Samir Agajev 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -66
Artur Afanasjev 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -42
Edward Jakimov 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU21 -60
Robert Jakimov 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU21 -55
Anna Liisa Nurm 2004 Tartu Do 1.dan WU21 -57
German Kalistratov 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -50
Kirill Komin 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -73
Kaspar Gutmann 2004 Tartu Do 2.kyu MU21 -60
Markus Villako 2005 Tartu Do 4.kyu MU21 -81
Rem Potapov 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -50
Emma-Melis Aktas 2007 Tartu Do 6.kyu WU16 +63
Emma-Melis Aktas 2007 Tartu Do 6.kyu WU21 +70
Karl-Martin Villako 2008 Tartu Do 4.kyu MU16 -50
Rebeka Liias 2007 Tartu Do 6.kyu WU16 -44
Rebeka Liias 2007 Tartu Do 6.kyu WU21 -48
Kirill Melešin 2005 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU21 -66
Gayane Pogosyan 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu WU21 +70
Gayane Pogosyan 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu WU16 +63
Mihail Zimgorov 2002 Audentese Spordiklubi 1.kyu MU21 -66
Aleksei Morozov 2007 Audentese Spordiklubi 2.kyu MU16 -42
Volodimir Lavrinjov 2008 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 -55
Axel Ploom 2008 Tartu Do 4.kyu MU16 -66
Maria Lavrinjova 2008 Audentese Spordiklubi 8.kyu WU16 -48
Jaan Heinri Niller 2007 Dokyo 4.kyu MU16 -81
Daniel Tobias Tammin 2009 Dokyo 4.kyu MU16 -46
Sebastian Jung 2004 Dokyo 1.kyu MU21 -66
Georg Eric Reimets 2003 Dokyo 1.kyu MU21 -90
Lucia Lass 2007 Dokyo 6.kyu WU16 -57
Siim Eenma 2006 Dokyo 6.kyu MU21 -100
Iti Talvet 2007 Dokyo 6.kyu WU16 +63
Iti Talvet 2007 Dokyo 6.kyu WU21 +70
Hanna Elisabet Haav 2007 Dokyo 6.kyu WU16 -48
Hanna Elisabet Haav 2007 Dokyo 6.kyu WU21 -48
Albert Võbornõi 2009 Dokyo 4.kyu MU16 -66
Robert Teesaar 2008 Dokyo 4.kyu MU16 -66