image

Competition by Spordiklubi Barra

C-klassi ja Veteranide Eesti meistrivõistlused 2020 Tournament for Estonian athletes only!


Tournament for Estonian athletes only!


EESTI C-KLASSI MEISTRIVÕISTLUSED
Aeg: 24. oktoober 2020
Vanus: 2007-2009.a. sündinud poisid ja tüdrukud
Registreerimine: hiljemalt 21.10.2020
Koht: Sõle Spordikeskus, Sõle 40a, Tallinn
Kaalud: P: 34, 38, 42, 46, 50, 55, 62, 70, +70 kg
T: 36, 40, 45, 52,+52 kg
Osalustasu: 15.-€ eelregistreerimisega ja 30.-€ kohapeal registreerimisega
NB! Nõutav vähemalt 5.kyu.
Kägistamis- ja valutehnika on keelatud.


EESTI VETERANIDE MEISTRIVÕISTLUSED
Aeg: 24. oktoober 2020
Vanus: 1980.a. ja varem sündinud
Registreerimine: hiljemalt 21.10.2020
Koht: Sõle Spordikeskus, Sõle 40a, Tallinn
Kaalud: M: -73, -81, -90, +90.
N: -57, +57.
Osalustasu: 30.-€ eelregistreerimisega ja 60.-€ kohapeal registreerimisega
NB! Kaalumisel lubatud ülekaal 1kg.
Kägistamis- ja valutehnika on lubatud.


Kuna saali mahutavus on üsna suur, siis praegustel andmetel pealtvaatajatele sisenemisel piiranguid ei ole. Kindlasti kohapeal on alad, kus pealtvaatajad tohivad viibida ja kus ei tohi. Korraldusmeeskonnal, treeneritel ja pealtvaatajatel on kohustuslik terve turniiri ajal kanda näomaske.
Võistlused toimuvad kolmel tatamil.

Võistlusala turniiril on piiratud piirdeaiaga ja sinna siseneda saab ainult läbides kimono kontrolli. Sellel aastal kontrollitakse enne matile minekut sportlase kimono, et kohtunikud ei peaks sellega tegelema ja võistlus kulgeks viivitusteta. Õige kimono suuruse kohta saad all olevast failist kimono kontroll.pdf.
Lisaks tuletame meelde, et võistlustel on kaalumine judopassi alusel. Kui judopass on olemas, aga ei ole kaasas, siis osalustasu 2x ja kui judopass üldse puudub sportlasel, siis osalustasu 3x vastavalt EJL EMV Üldjuhendile.
Võistluste peakohtunik on Edward Murel. Praegustel andmetel on matil kohtunikud: Andre Seppa, Evert Rööpson, Pärt Laas, Tanner Saar, Mark Potapov, Rostislav Popov, Aleksandr Tšerednitšenko, Aslan Magomedkerimov ja Vladimir Grill.
Viimane aeg registreerimiseks on 21.oktoobril kell 23:59. Registreerimisi saab veel muuta kirjalikult kuni 23.oktoober kell 19:00 saates info: [email protected] või [email protected] vastavalt EJL EMV Üldjuhendile.

Registration closes Oct. 21, 2020
Competition date Oct. 24, 2020
Competition location Sõle Spordikeskus, Sõle 40a, Tallinn
Accreditation 23/10/2020 Tallinn
Weigh in 24/10/2020 kell 10:00 - 10:45
Contact [email protected]
Entry
15€
Late entry
30€
U14    2007-2009 Starting 24.oktoober kell 12:00 Rules: Kägistamine ja valutehnika on keelatud
M -34kg, -38kg, -42kg, -46kg, -50kg, -55kg, -62kg, -70kg, +70kg
W -36kg, -40kg, -45kg, -52kg, +52kg
ADULT    Starting 24.oktoober kell 12:00 Rules: Kägistamine ja valutehnika on lubatud
M -73kg, -81kg, -90kg, +90kg
W -57kg, +57kg

Files

C-KLASSI ja VETERANIDE EESTI MEISTRIVÕISTLUSTE JUHEND 2020.pdf
Kimono kontroll.pdf

208
Name Year Club Belt Class Country
Taaniel Raud 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -34kg
Patrik Tobias Pindma 2008 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU14 -38kg
Artur Pauts 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -46kg
Angelina Pintšuk 2007 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu WU14 +52kg
Anna Flotskiy 2008 Kohtla-Jarve Kalev 5.kyu WU14 -45kg
Emma Karoliina Konnapere 2009 Spordiklubi Barra 4.kyu WU14 -40kg
Bruno Hristoforov 2009 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -46kg
Glen Gregory Kõiv 2008 Spordiklubi Barra 2.kyu MU14 -50kg
Joosep Avloi 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU14 -50kg
Karl Lokk 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU14 -55kg
Rainis Väät 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU14 -55kg
Adrian Hansen 2008 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -55kg
Gustav Kõrvits 2008 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -55kg
Joonas Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU14 -62kg
Ralf Oskar Siim 2007 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -62kg
Artur Karjus 2008 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -62kg
Hendrik Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU14 -62kg
Taavi Vahter 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -70kg
Huko Pärtel Usin 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 +70kg
Tõnis Domberg 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU14 +70kg
Kert Kaspar Kukk 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 +70kg
Emily Pertel 2007 Spordiklubi Barra 8.kyu WU14 +52kg
Miko Silde 1980 SK Taifu 1.dan MADULT +90kg
Kristiaana Palmik 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu WU14 -52kg
Samuel Jürgenson 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -70kg
Richard Steven Pertens 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -38kg
Getter Arukaevu 2008 Spordiklubi Ookami 7.kyu WU14 +52kg
Marten Seidelberg 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -46kg
Ralf Adamson 2007 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU14 -50kg
Hendrik Laar 2008 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -34kg
Uku-Martin Teder 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU14 -46kg
Joosep Õim 2009 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -46kg
Mattias Erikson 2009 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -38kg
Ekke Emil Konnapere 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -38kg
Taaniel Rumask 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -38kg
Nathan Arand 2008 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -50kg
Risto Revon Viisitamm 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU14 -50kg
Rainer Õnne 2007 SK Taifu 3.kyu MU14 -50kg
Kristo Kimmel 2009 SK Taifu 4.kyu MU14 -62kg
Ketlin Semjonov 2009 SK Taifu 4.kyu WU14 -36kg
Kris Jelissejev 2008 Saaremaa Spordikool 8.kyu MU14 -42kg
Tristan Trave 2008 Saaremaa Spordikool 6.kyu MU14 -46kg
Kaur Vesberg 2007 Saaremaa Spordikool 6.kyu MU14 -50kg
Marko Kesküla 1979 Saaremaa Spordikool 1.dan MADULT -90kg
Marcus-Mattias Prii 2007 Samurai 3.kyu MU14 -34kg
Marianne Tornijainen 2007 Samurai 3.kyu WU14 -52kg
Jan Gerrit Petrov 2007 Samurai 3.kyu MU14 +70kg
Aliise Kink 2008 Samurai 5.kyu WU14 -52kg
Gediryn Rae 2008 Samurai 4.kyu WU14 -40kg
Marvet Kirs 2008 Tartu Do 6.kyu MU14 -34kg
Martin Tuka 2008 Tartu Do 6.kyu MU14 -62kg
Kerdo Pärna 2007 Tartu Do 6.kyu MU14 -50kg
Richard Johannes Konovalov 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -38kg
Kaur Leetsar 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -46kg
Artur Korotin 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -34kg
Kristjan Kütson 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -46kg
Kristjan Vingisaar 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -46kg
Ralf Eugen Ainla 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -55kg
Alexander Inno 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -42kg
Kristian Piir 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -42kg
Ruben- Thor Talpas 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -42kg
Armin-Ott Talpas 2007 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU14 -55kg
Ralf Rasmus Rätsepp 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -42kg
Ats Otsmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -55kg
Daniel- Thor Mägi 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -70kg
Kristjan Kermon 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -38kg
Kristjan Bachmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -34kg
Markkus Vettik 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -34kg
Kevin Daniel Kiirend 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -46kg
Kirill Toomist 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -50kg
Mai Mirtel Umblia 2009 Spordiklubi Altia 8.kyu WU14 -45kg
Juhan Ivask 2008 Spordiklubi Altia 8.kyu MU14 -38kg
Mikk Alajõe 2008 Spordiklubi Altia 6.kyu MU14 -38kg
Karl Oliver Ritson 2009 Spordiklubi Altia 10.kyu MU14 +70kg
Andre Kuik 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -55kg
Ekke Kivikas 2007 Tartu Do 5.kyu MU14 -55kg
Koit Markus Kotkas 2008 Tartu Do 5.kyu MU14 -42kg
Elis Ursula Lihtmaa 2008 Tartu Do 6.kyu WU14 -40kg
Kristo Kolossov 2009 Tartu Do 4.kyu MU14 -42kg
Harald Türna 2007 Tartu Do 5.kyu MU14 -55kg
Maksim Russakov 2008 Tartu Do 5.kyu MU14 -42kg
Diana Johanna Vanamb 2009 Tartu Do 6.kyu WU14 -45kg
Ken Marten Saar 2008 Tartu Do 5.kyu MU14 -55kg
Ilja Bezuglov 2009 Tartu Do 4.kyu MU14 -38kg
Siim Kohver 2009 Tartu Do 5.kyu MU14 -62kg
Bert Berg 2008 Tartu Do 4.kyu MU14 -42kg
Areli Laats 2009 Tartu Do 7.kyu WU14 -36kg
Darja Dmitrijeva 2007 Kibuvits Judo 6.kyu WU14 -52kg
Marat Valuiski 2007 Kibuvits Judo 6.kyu MU14 -70kg
Aleksandr Šapošnikov 2007 Kibuvits Judo 6.kyu MU14 -70kg
Sofija Hantsevits 2009 Kibuvits Judo 6.kyu WU14 -52kg
Stepan Buklov 2009 Kibuvits Judo 8.kyu MU14 -34kg
Joel Rothberg 1977 Spordiklubi Barra 2.dan MADULT -73kg
Artem Kornienko 2008 Kibuvits Judo 5.kyu MU14 -34kg
Ilja Leontjev 1975 Spordiklubi NAISS 1.kyu MADULT -73kg
Radik Nuriev 1969 Spordiklubi NAISS 2.kyu MADULT -73kg
MIhhail Voronov 2007 SK Dvigatel 3.kyu MU14 +70kg
Aleksander Väin 2007 Saaremaa Spordikool 4.kyu MU14 -50kg
Markus Trei 2007 Saaremaa Spordikool 4.kyu MU14 -46kg
Dmitri Kopõlov 2007 Budolinn 4.kyu MU14 -42kg
Pavel Babuta 2007 Budolinn 6.kyu MU14 -62kg
Kirill Begunov 2007 Budolinn 6.kyu MU14 +70kg
Marina Fjodorova 2007 Budolinn 8.kyu WU14 +52kg
Aleksandra Krasnova 2007 Budolinn 6.kyu WU14 -45kg
Alisa Gromova 2008 Budolinn 6.kyu WU14 -52kg
Dmitri Bossak 2007 Dodze 4.kyu MU14 -42kg
Semjon Mihhalov 2007 M-Dojo Spordiklubi 8.kyu MU14 -55kg
Nikon Kortšin 2008 M-Dojo Spordiklubi 8.kyu MU14 -55kg
Maksim Popovich 2007 M-Dojo Spordiklubi 6.kyu MU14 -55kg
Artjom Beljakov 2007 M-Dojo Spordiklubi 6.kyu MU14 -55kg
Nikita Orlov 2007 M-Dojo Spordiklubi 10.kyu MU14 -55kg
Eva-Kristiina Gontšarov 2009 M-Dojo Spordiklubi 9.kyu WU14 +52kg
Timur Alimov 2008 M-Dojo Spordiklubi 6.kyu MU14 -46kg
Ruslan Jakimov 1977 M-Dojo Spordiklubi 3.kyu MADULT -81kg
Jevgeni Jakimov 1969 M-Dojo Spordiklubi 3.kyu MADULT -90kg
Aleksei Voronkov 1980 M-Dojo Spordiklubi 1.dan MADULT -81kg
Deniss Korolkov 1971 M-Dojo Spordiklubi 1.dan MADULT -81kg
Dmitri Hüvanen 1972 M-Dojo Spordiklubi 6.kyu MADULT -73kg
Dmitri Pronkin 1973 M-Dojo Spordiklubi 2.kyu MADULT +90kg
Sergei Trunov 1973 M-Dojo Spordiklubi 2.kyu MADULT -90kg
Kätlin Bernstein 1979 Spordiklubi Barra 1.dan WADULT +57kg
Kaspar Raidma 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU14 -62kg
Jan-Kaspar Sepp 2008 Toni Judokool EST 4.kyu MU14 -46kg
Artur Tiisel 2008 Toni Judokool EST 6.kyu MU14 -42kg
Simona Liisa Martin 2008 Toni Judokool EST 6.kyu WU14 -45kg
Karl Lukas Kaljurand 2008 Toni Judokool EST 6.kyu MU14 -38kg
Henri Vaino 2007 Toni Judokool EST 4.kyu MU14 -55kg
Saimon Siipan 2008 Toni Judokool EST 6.kyu MU14 -62kg
Miku-Martin Õismaa 2007 Samurai 3.kyu MU14 -50kg
Lauri Lindret 1972 Toni Judokool EST 2.kyu MADULT -90kg
Margus Kullerkupp 1979 Toni Judokool EST 4.kyu MADULT -73kg
Markko Kolossov 1980 Tartu Do 2.kyu MADULT -90kg
Sten Trommel 2009 Tartu Do 6.kyu MU14 -38kg
Daniel Žigadlo 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -50kg
Robert Lukin 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -70kg
Artjom Sokolov 2007 Budolinn 6.kyu MU14 -70kg
Maksim Netsajev 2008 Budolinn 8.kyu MU14 -50kg
Dmitri Vinogradov 2008 Budolinn 6.kyu MU14 -42kg
Steven Krassavin 2008 Budolinn 8.kyu MU14 -38kg
Artjom KOTSKIN 2008 Budolinn 8.kyu MU14 -50kg
Ilja Ljutõi 2008 Budolinn 8.kyu MU14 -62kg
Denis Levit 2007 Budolinn 6.kyu MU14 -70kg
Maksim Kulik 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -50kg
Andra Leius 2007 SK Byakko 8.kyu WU14 -52kg
Carolina Melts 2007 SK Byakko 8.kyu WU14 +52kg
Annabel Adamson 2009 SK Byakko 8.kyu WU14 -40kg
Aleksei Kikas 2009 Budolinn 8.kyu MU14 -46kg
Jegor Petrov 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -50kg
Luca Rukhadze 2008 Budolinn 8.kyu MU14 -70kg
Nikolai Postusenko 1975 Budolinn 1.kyu MADULT -90kg
Oskar Paas 2008 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -38kg
Martin Toomik 2008 Mikata Judokool 6.kyu MU14 -55kg
Maksim Jermakov 2007 Mikata Judokool 4.kyu MU14 -62kg
Annabel Mirtel Saskia Joakit 2007 Mikata Judokool 6.kyu WU14 -45kg
Marten Kudeviita 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -34kg
Hüüd-Keerit Truuverk 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -50kg
Riina Toomis 1970 Tartu Do 3-5.dan WADULT +57kg
Oliver inno 2009 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU14 -50kg
Jegor Jelufimov 2008 Buffen-do 3.kyu MU14 -46kg
Igor Sahharov 2008 Buffen-do 4.kyu MU14 -42kg
Evelina Roosi 2009 Buffen-do 7.kyu WU14 +52kg
Maria Kortšagina 2007 Buffen-do 3.kyu WU14 -45kg
Juliana Timofejeva 2008 Buffen-do 7.kyu WU14 -52kg
Jegor Goreljonok 2009 Buffen-do 8.kyu MU14 -55kg
Jekaterina Potapova 2009 Buffen-do 8.kyu WU14 -36kg
Ksenija Budninskaja 2009 Buffen-do 5.kyu WU14 -36kg
Jegor Zakharov 2009 Buffen-do 5.kyu MU14 -34kg
Daniil Savosto 2008 Buffen-do 4.kyu MU14 -50kg
Teodor Tumm 2009 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU14 -46kg
Gayane Pogosyan 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu WU14 +52kg
Artur Afanasjev 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -34kg
Samir Agajev 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -50kg
Mark Zimmermann 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -46kg
Artak Azarumyan 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -38kg
Rasmus Kivila 2007 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU14 -38kg
Edgar Zabavin 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -46kg
Kristjan Pärnik 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -46kg
Kristjan Pärnik 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -46kg
German Kalistratov 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -38kg
Kirill Komin 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -62kg
Aleksander Sõštšikov 2009 Dodze 8.kyu MU14 -42kg
Artjem Saveljev 2008 Dodze 6.kyu MU14 -46kg
Vladislav Abarenkov 2008 Dodze 6.kyu MU14 -42kg
Kaido Kaljulaid 1970 Spordiklubi Ookami 1.dan MADULT +90kg
Valvo Piilberg 1975 Tartu Do 1.dan MADULT -73kg
Hondar Väärtnõu 2007 Aitado 4.kyu MU14 -46kg
Karl Sander Saia 2007 Aitado 4.kyu MU14 -42kg
Ken Kermo Koort 2008 Aitado 4.kyu MU14 -62kg
Maximilian Valjauga 2007 Aitado 6.kyu MU14 -46kg
Oskar Ots 2008 Aitado 6.kyu MU14 -42kg
Adam Duishvili 2008 Aitado 6.kyu MU14 -55kg
Mattias Vassus 2008 Aitado 6.kyu MU14 -55kg
Patrik Iljin 2008 Aitado 6.kyu MU14 -55kg
Keron Lissen 2008 Aitado 6.kyu MU14 +70kg
Remi Edur 2007 Aitado 4.kyu MU14 -50kg
Robin Thor Väärnõu 2009 Aitado MU14 -34kg
Kaspar Noorsalu 2008 Aitado 6.kyu MU14 -46kg
Otto Aleksander Vallner 2008 Aitado 6.kyu MU14 -62kg
Robert Naarits 2009 Aitado 6.kyu MU14 -34kg
Emma-Melis Aktas 2007 Tartu Do 6.kyu WU14 +52kg
Rebeka Liias 2007 Tartu Do 6.kyu WU14 -40kg
Karl-Martin Villako 2008 Tartu Do 4.kyu MU14 -42kg
Gert Vassila 2009 Tartu Do 7.kyu MU14 -50kg
Hanna Lisette Märtsin 2009 Tartu Do 7.kyu WU14 -45kg
Jaan Heinri Niller 2007 Dokyo 6.kyu MU14 -70kg
Robert Teesaar 2008 Dokyo 4.kyu MU14 -55kg
Albert Võbornõi 2009 Dokyo 4.kyu MU14 -55kg
Daniel Tobias Tammin 2009 Dokyo 4.kyu MU14 -38kg