Competition by SK Byakko

Eesti A-klassi ja täiskasvanute meistrivõistlused 2022


Otseülekanne ja live-tulemused:

http://byakko.ee/live

Eesti A-klassi ja täiskasvanute meistrivõistlused

Asukoht: Võru Spordikeskus, Räpina mnt 3a, Võru
Aeg: 22.01.2021.a.
Registreerimine: hiljemalt 19.01.2021 23:59
Osavõtumaks: 20€ eelregistreerimisel, 40€ kohapeal
A-klass: 2005-2007.a. sündinud poisid ja tüdrukud
Täiskasvanud: 2007. ja varem sündinud


A-klassi kaalud:
P: 50, 55, 60, 66, 73, 81, 90, +90 kg
T: 48, 52, 57, 63, 70,+70 kg
Nõutav vähemalt 3.kyu.
Kägistamis- ja valutehnika on lubatud.


Täiskasvanute kaalud:
M: 60, 66, 73, 81, 90, 100, +100 kg
N: 48, 52, 57, 63, 70, +70 kg
Nõutav vähemalt 3.kyu.
Kägistamis- ja valutehnika on lubatud.


Võistlused toimuvad kolmel tatamil.
Võistlustel kaalumine toimub judopassi alusel.
Registreerimine suletakse 19.01 kell 23:59.
Registreerituid võistlejaid saab muuta kirjalikult kuni 21.01 19:00 saates info e-mailile [email protected] või [email protected] Hilisemaid muudatusi ei arvestata!


COVID reeglid vastavalt EV seadustele:


COVIDi tõend


Lapsed ja noored
Alla 12-aasta ja kolme kuu vanused COVIDi tõendit ega negatiivset testitulemust esitama ei pea olenemata sellest, kas nad võistlevad ise või osalevad üritusel pealtvaatajana
12 aasta ja kolme kuu vanused kuni 18-aastased kaasa arvatud ja 2021/2021. õppeaastal 19-aastaseks saavad koolilapsed ja -noored, kes osalevad spordiüritusel võistlejana, COVIDi tõendit või negatiivset testitulemust esitama ei pea tingimusel, et nad on haigustunnusteta ning õpivad üldhariduskoolis või kutseõppeasutuses, kuna noori testitakse koolides regulaarselt toimuvatel sõeltestimistel.
Juhul, kui noor osaleb üritusel pealtvaatajana või ei õpi koolis, tuleb tal esitada kehtiv COVID-tõend. Alla 18-aastastel aktsepteeritakse lisaks vaktsineeritus- ja läbipõdemisetõendile ka negatiivset testitulemust tervishoiuteenuse osutaja juures kuni 72 tundi varem tehtud PCR, kuni 48 tundi varem tehtud antigeen-RTD või üldapteegis kuni 48 tundi varem ise tehtud antigeeni kiirtest. Täiskasvanutel negatiivsest testitulemusest COVID-tõendina ei piisa.
Erand: üle 12 aasta ja kolme kuu vanused koolilapsed ning -noored peavad võistlejana tõendi esitama ka rahvajooksudel, elamusmatkadel ja teistel sarnastel liikumisüritustel, kus enamus osalejaid tegelevad harrastusspordiga nagu näiteks Tallinna Maraton, Tartu Maastikumaraton jne.


Täiskasvanud sh 18+ noored, kes koolis ei käi saavad osaleda:


COVIDi tõendiga, et on läbinud vaktsineerimiskuuri, saanud täiendava doosi või haiguse läbi põdenud ja saanud ühe doosi vaktsiini nn vaktsineerituga võrdsustatud mitte rohkem kui aasta tagasi
tõendiga, et on COVID-19 läbi põdenud ning diagnoosi kinnitamise hetkest ei ole möödas rohkem kui kuus kuud 180 päeva.
arstitõendiga, mis kinnitab, et inimesele on vaktsineerimine tervislikel põhjustel vastunäidustatud.
Korraldajatel on kohustus kontrollida COVIDi tõendite kehtivust koos isikut tõendava dokumendiga


Kohustuslik on kanda maski!

Registration closes Jan. 19, 2022
Competition date Jan. 22, 2022
Competition location Võru Spordikeskus, Räpina mnt 3a, Võru
Accreditation 21. jaanuaril kell 18:30-19:30 ja 22.jaanuaril 8:30-9:45 ning 11:15-12:00 Võru Spordikeskus, Räpina mnt 3a, Võru
Weigh in 21. jaanuaril kell 19:00-19:30 ja 22. jaanuaril 9:00-9:45. Täiskasvanutel võimalik kaaluda ka 22.jaanuaril kell 11:30-12:00
Contact [email protected]
Entry
20€
Late entry
40€
U18    2005-2007 Starting 11:00 Rules: vastavalt EMV juhendile
M -50, -55, -60, -66, -73, -81, -90, +90
W -48, -52, -57, -63, -70,+70
ADULT    Starting 14:00 Rules: vastavalt EMV juhendile
M -60, -66, -73, -81, -90, -100, +100
W -48, -52, -57, -63, -70,+70

190
Name Year Club Belt Class Country
Ivar Rosenberg 1985 Võru Judoklubi REI 1.dan MADULT -90
Nikita Jolkin 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU18 -73
Maria Papp 2004 Audentese Spordiklubi 2.kyu WADULT -70
Merit Tarkus 2002 Audentese Spordiklubi 1.dan WADULT -63
Viljar Lipard 2003 Audentese Spordiklubi 2.kyu MADULT -73
Vilena Arshakyan 2003 Audentese Spordiklubi 2.kyu WADULT -52
Darja Mihhailova 2003 Audentese Spordiklubi 2.kyu WADULT -57
Artemi Larionov 2002 Audentese Spordiklubi 2.kyu MADULT -73
Marcus Saksladu 2002 Audentese Spordiklubi 1.kyu MADULT -66
Hendrik Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU18 -81
Ats Andreas Prangli 2004 Spordiklubi Ookami 1.kyu MADULT -73
Kristofer Pertelson 2006 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU18 -66
Kristofer Pertelson 2006 Spordiklubi Ookami 4.kyu MADULT -66
Oliver Ojang 2002 Spordiklubi Ookami 2.kyu MADULT -73
Ants Oscar Pertelson 1994 Spordiklubi Ookami 1.dan MADULT -66
Caris Helna Kaup 1998 Spordiklubi Ookami 1.dan WADULT -52
Klen Kristofer Kaljulaid 1995 Spordiklubi Ookami 1.dan MADULT -90
Otto Krister Imala 1997 Spordiklubi Ookami 1.dan MADULT -100
Sander Brõsov 2005 Saaremaa Spordikool 4.kyu MU18 -81
Boriss Stupkin 2000 Kohtla-Jarve Kalev 1.kyu MADULT -73
Erik Päslane 2000 Kohtla-Jarve Kalev 1.kyu MADULT -81
Mihhail Šur 2006 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu MU18 -60
Mihhail Šur 2006 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu MADULT -60
Artjom Tištšenko 2006 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu MU18 -81
Alina Hamitova 2005 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WU18 -70
Alina Hamitova 2005 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WADULT -70
Roksana Jaaniste 2007 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WU18 -48
Roksana Jaaniste 2007 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WADULT -48
Natalia Luneva 2005 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WU18 -57
Natalia Luneva 2005 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WADULT -57
Rasmus Ritson 2006 Spordiklubi Altia 6.kyu MU18 +90
Rasmus Ritson 2006 Spordiklubi Altia 6.kyu MADULT +100
Pärt Laas 1998 Spordiklubi Altia 1.dan MADULT -73
Emma-Melis Aktas 2007 Tartu Do 6.kyu WU18 +70
Emma-Melis Aktas 2007 Tartu Do 6.kyu WADULT +70
Mihkel Johannes Pohla 2006 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU18 -55
Rainis Väät 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU18 -66
Martin Kaaber 2005 Spordiklubi Barra 4.kyu MU18 -90
Henrietta Lippus 2006 Spordiklubi Barra 3.kyu WU18 -63
Henrietta Lippus 2006 Spordiklubi Barra 3.kyu WADULT -63
Mark Tširkin 1992 Mikado 1.kyu MADULT -60
Christian Marcus Kasesalu 2006 Mikado 4.kyu MU18 -73
Jaanus Erik Mesi 2006 Mikado 4.kyu MU18 -66
Christian Marcus Kasesalu 2006 Mikado 4.kyu MADULT -73
Anna Kotova 2006 Budolinn 2.kyu WU18 -52
Anna Kotova 2006 Budolinn 2.kyu WADULT -52
Andrei Povodov 2006 Budolinn 4.kyu MU18 -81
Dmitri Kopõlov 2007 Budolinn 4.kyu MU18 -50
Pavel Babuta 2007 Budolinn 6.kyu MU18 -66
Marina Fjodorova 2007 Budolinn 8.kyu WU18 +70
Aleksandra Krasnova 2007 Budolinn 6.kyu WU18 -57
Denis Levit 2007 Budolinn 6.kyu MU18 -73
Färhad Mirijev 2004 Budolinn 4.kyu MADULT -60
PÄRVIZ MIRIJEV 2006 Budolinn 8.kyu MU18 -66
PÄRVIZ MIRIJEV 2006 Budolinn 8.kyu MADULT -66
Aleksandr Karpov 2004 Budolinn 2.kyu MADULT -81
Islam Baishulakov 2007 Budolinn 8.kyu MU18 -55
Kaur Kangur 2002 Sk Zen 2.kyu MADULT -100
Tavor Vahtra 2007 Sk Zen 6.kyu MU18 -73
Marta Randma 2003 Sk Zen 3.kyu WADULT -57
Krister Kermo Taru 2005 Sk Zen 3.kyu MU18 -90
Siim Matson 2006 Sk Zen 6.kyu MU18 -60
Martin Mäeküngas 1998 Mikado 2.kyu MADULT +100
Andry Aavast 2005 Spordiklubi Barra 3.kyu MU18 -60
Martin Padar 1979 Tartu Do 3-5.dan MADULT +100
Mattias Kuusik 1996 Tartu Do 1.dan MADULT -90
Aslanbeg Magomedkerimov 1998 Tartu Do 1.dan MADULT -81
Ott Aleksander Raud 2004 Toni Judokool EST 2.kyu MADULT -60
Mattias Krister Rannik 2006 Toni Judokool EST 4.kyu MU18 -81
Mattias Krister Rannik 2006 Toni Judokool EST 4.kyu MADULT -81
Oliver Tisler 2007 Toni Judokool EST 4.kyu MU18 -73
Karl Paat 2005 Toni Judokool EST 2.kyu MU18 -66
Karl Paat 2005 Toni Judokool EST 2.kyu MADULT -66
Mirjam Saskia Martin 2006 Toni Judokool EST 4.kyu WU18 -48
Mirjam Saskia Martin 2006 Toni Judokool EST 4.kyu WADULT -48
Arnika Ojala 2005 Samurai 2.kyu WU18 +70
Arnika Ojala 2005 Samurai 2.kyu WADULT +70
Marianne Tornijainen 2007 Samurai 3.kyu WU18 -52
Marianne Tornijainen 2007 Samurai 3.kyu WADULT -52
Tair Tiitus 2006 Samurai 2.kyu MU18 -66
Tair Tiitus 2006 Samurai 2.kyu MADULT -66
Kerdon Laubert 2006 Samurai 2.kyu MU18 -55
Kerdon Laubert 2006 Samurai 2.kyu MADULT -60
Jan Gerrit Petrov 2007 Samurai 2.kyu MU18 +90
Amanda Pärk 2007 Tartu Do 4.kyu WU18 -48
Amanda Pärk 2007 Tartu Do 4.kyu WADULT -48
Andre Seppa 1993 Tartu Do 3-5.dan MADULT -81
Maria Kortšagina 2007 Energia/Buffen-Do 6.kyu WU18 -52
Kristina Karpenko 2004 Energia/Buffen-Do 2.kyu WADULT -63
Nikita Egorov 2005 Energia/Buffen-Do 4.kyu MU18 -60
Elina Pohjarand 2006 Energia/Buffen-Do 6.kyu WU18 -48
Elina Pohjarand 2006 Energia/Buffen-Do 6.kyu WADULT -48
Dmitri Vorobjov 1988 Energia/Buffen-Do 1.kyu MADULT -60
Aljona Sazonova 2005 Energia/Buffen-Do 2.kyu WU18 -52
Ralf Rasmus Rätsepp 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU18 -50
Rihard Joosep Kahar 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU18 -50
Daniel- Thor Mägi 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU18 -81
Rainer Õnne 2007 Viljandi Spordiklubi Taifu 2.kyu MU18 -60
Rainer Õnne 2007 Viljandi Spordiklubi Taifu 2.kyu MADULT -60
Taago Lehiste 1986 SK Byakko 3.kyu MADULT -66
Uku Särg 1992 SK Byakko 3.kyu MADULT -100
Ahti Lind 1985 SK Byakko 1.kyu MADULT -100
Ville Särg 1996 SK Byakko 3.kyu MADULT -100
RUSLAN URSAKI 2005 Kibuvits Judo 2.kyu MU18 +90
RUSLAN URSAKI 2005 Kibuvits Judo 2.kyu MADULT +100
Daniil Makeev 2007 Kibuvits Judo 5.kyu MU18 -66
Nikita Tsarik 2005 SK Dvigatel 3.kyu MU18 -66
Andrei Batejev 1975 Spordiklubi NAISS 2.dan MADULT +100
Dmitri Bossak 2007 Dodze 4.kyu MU18 -50
Alexander LYUBIMOV 2005 Dodze 4.kyu MU18 +90
Jaan Heinri Niller 2007 Dokyo 4.kyu MU18 -81
Georg Eric Reimets 2003 Dokyo 1.kyu MADULT -90
Lucia Lass 2007 Dokyo 6.kyu WU18 -57
Siim Eenma 2006 Dokyo 6.kyu MU18 +90
Siim Eenma 2006 Dokyo 6.kyu MADULT -100
Hanna Elisabet Haav 2007 Dokyo 6.kyu WU18 -48
Hanna Elisabet Haav 2007 Dokyo 6.kyu WADULT -48
Iti Talvet 2007 Dokyo 6.kyu WU18 +70
Iti Talvet 2007 Dokyo 6.kyu WADULT +70
Lucia Lass 2007 Dokyo 6.kyu WADULT -57
Randel Päästel 2002 Võru Judoklubi REI 2.dan MADULT -81
Randy Nagel 2004 Võru Judoklubi REI 3.kyu MADULT -73
Rico Smit 2007 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU18 -81
Uku Jääts 2006 Võru Judoklubi REI 3.kyu MU18 -73
Joonas Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU18 -73
Tairi Maidla 1994 Võru Judoklubi REI 3.kyu WADULT +70
SIABRENKO Daryna 2007 Budolinn 4.kyu WU18 -52
Merily Kopelmaa 2004 Aitado 2.kyu WADULT -52
Toni Romerik Laius 2007 Aitado MU18 -73
Kristjan Jaan Koppel 2006 Aitado MU18 -73
Andris Org 2006 Aitado 4.kyu MU18 -81
Paula Kütt 2006 Aitado 4.kyu WU18 -52
Karl Tani Priilinn Türk 2002 Aitado 1.kyu MADULT +100
Matheas Trilljärv 2002 Aitado 1.dan MADULT -73
Patrik Roostfeldt 2003 Aitado 1.kyu MADULT -90
Daniel Markus Vardja 2000 Aitado 1.dan MADULT -81
Kevin Lember 2000 Aitado 1.dan MADULT -73
Eliisabet Rätsep 2005 Aitado 4.kyu WU18 -63
Angelina Gavrilina 2005 Aitado 4.kyu WU18 -52
Õie Meriste 2006 Võru Judoklubi REI 3.kyu WU18 -70
Gleb Ševtsov 2005 Kibuvits Judo 2.kyu MU18 -90
Vjatšeslav Zahharov 2004 Kibuvits Judo 3.kyu MADULT -66
SIABRENKO Daryna 2007 Budolinn 4.kyu WADULT -52
Aljona Sazonova 2005 Energia/Buffen-Do 2.kyu WADULT -52
Viktoria Zubkova 1986 M-Dojo Spordiklubi 2.kyu WADULT -63
Filipp Nistsenko 2005 Energia/Buffen-Do 4.kyu MU18 -73
Jakob Vares 2005 Tartu Do 3.kyu MU18 -90
Joonatan Ristmäe 2001 Tartu Do 2.kyu MADULT -81
Marko Uku Tõdu Madi 2005 Tartu Do 3.kyu MU18 -81
Hanna Eliise Sõrra 2004 Tartu Do 3.kyu WADULT -70
Artur Türna 2005 Tartu Do 2.kyu MU18 -81
Oliver Holtsmeier 2005 Tartu Do 3.kyu MU18 -81
Uku Neeme 2005 Tartu Do 3.kyu MU18 -73
Kabriel Kirna 2005 Tartu Do 3.kyu MU18 +90
Kabriel Kirna 2005 Tartu Do 3.kyu MADULT +100
Reio Hannus 2005 Tartu Do 3.kyu MU18 -66
Raio Mitt 2003 Tartu Do 3.kyu MADULT -100
Karl- Johannes Pilt 2004 Tartu Do 3.kyu MADULT -81
Annabel Nõmmik 2004 Tartu Do 3.kyu WADULT -57
Teele Lestal 2005 Tartu Do 3.kyu WU18 -57
Teele Lestal 2005 Tartu Do 3.kyu WADULT -57
Jari-Matti Salonen 2005 Tartu Do 4.kyu MU18 -90
Karl Markus Saar 2006 Tartu Do 4.kyu MU18 -66
Ekke Kivikas 2007 Tartu Do 5.kyu MU18 -60
Anna Liisa Nurm 2004 Tartu Do 1.dan WADULT -57
Markus Villako 2005 Tartu Do 4.kyu MU18 -73
Rebeka Liias 2007 Tartu Do 6.kyu WU18 -48
Rebeka Liias 2007 Tartu Do 6.kyu WADULT -48
Simo Laos 2006 Tartu Do 4.kyu MU18 -50
Valeria Ušanova 2005 Kohtla-Jarve Kalev 2.kyu WU18 -63
Valeria Ušanova 2005 Kohtla-Jarve Kalev 2.kyu WADULT -63
Robert Parker 1991 SK Byakko 2.kyu MADULT +100
Georg Heinaste 2007 Samurai 3.kyu MU18 -55
Jakob Vares 2005 Tartu Do 3.kyu MADULT -100
Karl Markus Saar 2006 Tartu Do 4.kyu MADULT -66
Saad Dikajev 2006 Audentese Spordiklubi 2.kyu MU18 -66
Saad Dikajev 2006 Audentese Spordiklubi 2.kyu MADULT -66
Peter Clark 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU18 -60
Peter Clark 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MADULT -60
Filipp Stsekotin 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU18 -50
Edward Jakimov 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU18 -55
Edward Jakimov 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MADULT -60
Robert Jakimov 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU18 -55
Robert Jakimov 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MADULT -60
German Kalistratov 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU18 -50
Kirill Komin 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU18 -73
Kirill Melešin 2005 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU18 -60
Gayane Pogosyan 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu WU18 +70
Aliaksandr Pashkevich 1984 Audentese Spordiklubi 2.dan MADULT -66
Henry Noorsalu 2001 Tartu Do 2.kyu MADULT -66