image

Competition by SK Byakko

Eesti B-klassi ja juunioride meistrivõistlused


Eesti B-klassi ja juunioride meistrivõistlused
Asukoht: Võru Spordikeskus, Räpina mnt 3a, Võru
Aeg: 25.09.2021.a.
Registreerimine: hiljemalt 22.09.2021.a.
Osavõtumaks 15€.
B-klass: 2006-2008.a. sündinud poisid ja tüdrukud
Juuniorid: 2001-2006.a. sündinud poisid ja tüdrukud


B-klassi kaalud:
P: 38, 42, 46, 50, 55, 60, 66, 73, -81, +81 kg
T: 40, 44, 48, 52, 57, -63 , +63 kg
Nõutav vähemalt 4.kyu.
Kägistamis- ja valutehnika on lubatud.


Juunioride kaalud:
P: 55, 60, 66, 73, 81, 90, 100, +100 kg
T: 48, 52, 57, 63, 70, +70 kg
Nõutav vähemalt 3.kyu.
Kägistamis-ja valutehnika on lubatud.

Registration closes Sept. 22, 2021
Competition date Sept. 25, 2021
Competition location Võru Spordikeskus, Räpina mnt 3a, Võru
Accreditation 24. september kell 18:30-19:30 ja 25. septembril kell 8:30-10:00 Võru Spordikeskus, Räpina mnt 3a, Võru
Weigh in 24. septembril kell 19:00-19:30 ja 25. septembril kell 9.00 -10:00
Contact [email protected]
Entry
15€
Late entry
15€
U16    2006-2008 Starting 11:00 Rules: vastavalt EMV juhendile
M 38, 42, 46, 50, 55, 60, 66, 73, -81, +81
W -40, -44, -48,-52, -57, -63 , +63
U21    2001-2006 Starting Orienteeruvalt 13:00 Rules: vastavalt EMV juhendile
M -55, -60, -66, -73, -81, -90, -100, +100
W -48, -52, -57, -63, -70, +70

Files

EMV-üldjuhend-2021.pdf

57
Name Year Club Belt Class Country
Christian Marcus Kasesalu 2006 Mikado 4.kyu MU16 66
Christian Marcus Kasesalu 2006 Mikado 4.kyu MU21 -66
Jaanus Erik Mesi 2006 Mikado 4.kyu MU16 60
Taaniel Raud 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 42
Huko Pärtel Usin 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 +81
Kristofer Pertelson 2006 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU16 66
Carl-Gustav Kont 2001 Spordiklubi Ookami 1.dan MU21 -66
Markus Johannes Luha 2001 Spordiklubi Ookami 2.kyu MU21 -81
Robert Pappel 2004 Spordiklubi Ookami 2.kyu MU21 -81
Marten Vingisaar 2004 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU21 -90
Oliver Ojang 2002 Spordiklubi Ookami 2.kyu MU21 -73
Rasmus Talts 2004 Spordiklubi Ookami 2.kyu MU21 -81
Getter Arukaevu 2008 Spordiklubi Ookami 7.kyu WU16 -63
Valeria Ušanova 2005 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WU21 -70
Mihhail Šur 2006 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU21 -60
Mihhail Šur 2006 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU16 60
Artjom Tištšenko 2006 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU16 73
Alina Hamitova 2005 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WU21 -63
Anna Flotskiy 2008 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu WU16 -52
Natalia Luneva 2005 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WU21 -57
Rasmus Ritson 2006 Spordiklubi Altia 6.kyu MU21 +100
Rasmus Ritson 2006 Spordiklubi Altia 6.kyu MU16 +81
Mikk Alajõe 2008 Spordiklubi Altia 6.kyu MU16 46
Richard Johannes Konovalov 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 50
Kristjan Vingisaar 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 46
Armin-Ott Talpas 2007 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 60
Rihard Joosep Kahar 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 55
Rihard Joosep Kahar 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU21 -55
Andreas Müller 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 66
Andreas Müller 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU21 -66
Ralf Rasmus Rätsepp 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 50
Ats Otsmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 60
Daniel- Thor Mägi 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -81
Kristjan Bachmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 38
Markkus Vettik 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 38
Jakob Anslan 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU21 -73
Jakob Anslan 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 73
Rasmus Saar 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 60
Kaur Kangur 2002 sk zen 2.kyu MU21 -100
Marek Marten Ranne 2002 sk zen 2.kyu MU21 -81
Marta Randma 2003 sk zen 3.kyu WU21 -52
Kristofer Pertelson 2006 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU21 -66
Rainer Õnne 2007 Viljandi Spordiklubi Taifu 2.kyu MU16 55
Eliisabet Veermets 2003 Viljandi Spordiklubi Taifu 3.kyu WU21 -70
Laura Silde 2003 Viljandi Spordiklubi Taifu 2.kyu WU21 +70
Rainis Väät 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 66
Glen Gregory Kõiv 2008 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 66
Ralf Oskar Siim 2007 Spordiklubi Barra 6.kyu MU16 73
Henrietta Lippus 2006 Spordiklubi Barra 3.kyu WU16 +63
Emily Pertel 2007 Spordiklubi Barra 8.kyu WU16 +63
Jaan Heinri Niller 2007 Dokyo 6.kyu MU16 73
Robert Teesaar 2008 Dokyo 4.kyu MU16 60
Georg Eric Reimets 2003 Dokyo 2.kyu MU21 -81
Lucia Lass 2007 Dokyo 6.kyu WU16 -57
Siim Eenma 2006 Dokyo 6.kyu MU16 +81
Hanna Elisabet Haav 2007 Dokyo 6.kyu WU16 -48
Iti Talvet 2007 Dokyo 6.kyu WU16 +63