image

Competition by SK Byakko

Eesti B-klassi ja juunioride meistrivõistlused


Otseülekannet ja võistluste live tulemusi saab jälgida:

https://byakko.ee/live/

Eesti B-klassi ja juunioride meistrivõistlused
Asukoht: Võru Spordikeskus, Räpina mnt 3a, Võru
Aeg: 25.09.2021.a.
Registreerimine: hiljemalt 22.09.2021.a.
Osavõtumaks 15€.
B-klass: 2006-2008.a. sündinud poisid ja tüdrukud
Juuniorid: 2001-2006.a. sündinud poisid ja tüdrukud


B-klassi kaalud:
P: 38, 42, 46, 50, 55, 60, 66, 73, -81, +81 kg
T: 40, 44, 48, 52, 57, -63 , +63 kg
Nõutav vähemalt 4.kyu.
Kägistamis- ja valutehnika on lubatud.


Juunioride kaalud:
P: 55, 60, 66, 73, 81, 90, 100, +100 kg
T: 48, 52, 57, 63, 70, +70 kg
Nõutav vähemalt 3.kyu.
Kägistamis-ja valutehnika on lubatud.

Registration closes Sept. 22, 2021
Competition date Sept. 25, 2021
Competition location Võru Spordikeskus, Räpina mnt 3a, Võru
Accreditation 24. september kell 18:30-19:30 ja 25. septembril kell 8:30-10:00 Võru Spordikeskus, Räpina mnt 3a, Võru
Weigh in 24. septembril kell 19:00-19:30 ja 25. septembril kell 9.00 -10:00
Contact [email protected]
Entry
15€
Late entry
15€
U16    2006-2008 Starting 11:00 Rules: vastavalt EMV juhendile
M 38, 42, 46, 50, 55, 60, 66, 73, -81, +81
W -40, -44, -48,-52, -57, -63 , +63
U21    2001-2006 Starting Orienteeruvalt 13:00 Rules: vastavalt EMV juhendile
M -55, -60, -66, -73, -81, -90, -100, +100
W -48, -52, -57, -63, -70, +70

Files

EMV-üldjuhend-2021.pdf

212
Name Year Club Belt Class Country
Nikita Jolkin 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU21 -73
Nikita Jolkin 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 73
Maria Jakimova 2002 Audentese Spordiklubi 2.kyu WU21 -63
Armen Movsisyan 2001 Audentese Spordiklubi 1.dan MU21 -81
Maria Papp 2004 Audentese Spordiklubi 2.kyu WU21 -70
Merit Tarkus 2002 Audentese Spordiklubi 1.dan WU21 -63
Viljar Lipard 2003 Audentese Spordiklubi 2.kyu MU21 -73
Vilena Arshakyan 2003 Audentese Spordiklubi 2.kyu WU21 -48
Darja Mihhailova 2003 Audentese Spordiklubi 2.kyu WU21 -57
Vladislav Rõndin 2004 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU21 -73
Artemi Larionov 2002 Audentese Spordiklubi 2.kyu MU21 -73
Marcus Saksladu 2002 Audentese Spordiklubi 1.kyu MU21 -66
Christian Marcus Kasesalu 2006 Mikado 4.kyu MU16 66
Christian Marcus Kasesalu 2006 Mikado 4.kyu MU21 -66
Jaanus Erik Mesi 2006 Mikado 4.kyu MU16 60
Taaniel Raud 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 42
Huko Pärtel Usin 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 +81
Kristofer Pertelson 2006 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU16 66
Robert Pappel 2004 Spordiklubi Ookami 2.kyu MU21 -81
Marten Vingisaar 2004 Spordiklubi Ookami 1.kyu MU21 -90
Oliver Ojang 2002 Spordiklubi Ookami 2.kyu MU21 -73
Rasmus Talts 2004 Spordiklubi Ookami 2.kyu MU21 -81
Valeria Ušanova 2005 Kohtla-Jarve Kalev 2.kyu WU21 -70
Mihhail Šur 2006 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu MU21 -60
Mihhail Šur 2006 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu MU16 60
Artjom Tištšenko 2006 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu MU16 73
Alina Hamitova 2005 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WU21 -63
Anna Flotskiy 2008 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu WU16 -52
Natalia Luneva 2005 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WU21 -57
Rasmus Ritson 2006 Spordiklubi Altia 6.kyu MU21 +100
Rasmus Ritson 2006 Spordiklubi Altia 6.kyu MU16 +81
Mikk Alajõe 2008 Spordiklubi Altia 6.kyu MU16 46
Richard Johannes Konovalov 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 50
Kristjan Vingisaar 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 46
Armin-Ott Talpas 2007 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 60
Rihard Joosep Kahar 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU21 -55
Andreas Müller 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 66
Andreas Müller 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU21 -66
Ralf Rasmus Rätsepp 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 50
Ats Otsmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 60
Daniel- Thor Mägi 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -81
Kristian Bachmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 38
Markkus Vettik 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 38
Jakob Anslan 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU21 -73
Jakob Anslan 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 73
Rasmus Saar 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 60
Kaur Kangur 2002 Sk Zen 2.kyu MU21 -100
Marek Marten Ranne 2002 Sk Zen 2.kyu MU21 -81
Marta Randma 2003 Sk Zen 3.kyu WU21 -52
Kristofer Pertelson 2006 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU21 -66
Rainer Õnne 2007 Viljandi Spordiklubi Taifu 2.kyu MU16 55
Eliisabet Veermets 2003 Viljandi Spordiklubi Taifu 3.kyu WU21 -70
Laura Silde 2003 Viljandi Spordiklubi Taifu 2.kyu WU21 +70
Rainis Väät 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 66
Glen Gregory Kõiv 2008 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 66
Ralf Oskar Siim 2007 Spordiklubi Barra 6.kyu MU16 73
Henrietta Lippus 2006 Spordiklubi Barra 3.kyu WU16 +63
Emily Pertel 2007 Spordiklubi Barra 8.kyu WU16 +63
Robert Teesaar 2008 Dokyo 4.kyu MU16 60
Georg Eric Reimets 2003 Dokyo 1.kyu MU21 -81
Lucia Lass 2007 Dokyo 6.kyu WU16 -57
Siim Eenma 2006 Dokyo 6.kyu MU16 +81
Hanna Elisabet Haav 2007 Dokyo 6.kyu WU16 -48
Iti Talvet 2007 Dokyo 6.kyu WU16 +63
Kirill Pelih 2006 Kibuvits Judo 4.kyu MU16 +81
Marat Valuiski 2007 Kibuvits Judo 6.kyu MU16 -81
Artur Jerošenko 2001 Kibuvits Judo 2.kyu MU21 -81
Rasmus Roots 2005 Samurai 3.kyu MU21 -60
Joonas Lauri 2002 Samurai 2.kyu MU21 -60
Arnika Ojala 2005 Samurai 2.kyu WU21 -70
Marianne Tornijainen 2007 Samurai 3.kyu WU16 -52
Tair Tiitus 2006 Samurai 2.kyu MU16 66
Kerdon Laubert 2006 Samurai 2.kyu MU21 -55
Kerdon Laubert 2006 Samurai 2.kyu MU16 55
Jan Gerrit Petrov 2007 Samurai 2.kyu MU16 +81
Gediryn Rae 2008 Samurai 3.kyu WU16 -44
Karl Tani Priilinn Türk 2002 Aitado 1.kyu MU21 +100
Maverick Noormets 2006 Aitado 4.kyu MU16 60
Nora Kivimägi 2006 Aitado 4.kyu WU16 -63
Nora Kivimägi 2006 Aitado 4.kyu WU21 -63
Igor Batmanov 2004 Kibuvits Judo 3.kyu MU21 -60
Vjatšeslav Zahharov 2004 Kibuvits Judo 3.kyu MU21 -60
Saad Dikajev 2006 Audentese Spordiklubi 2.kyu MU21 -66
Saad Dikajev 2006 Audentese Spordiklubi 2.kyu MU16 66
Artak Azarumyan 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 42
Peter Clark 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU21 -60
Peter Clark 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 60
Filipp Stsekotin 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 50
Mark Zimmermann 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 50
Samir Agajev 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 60
Edward Jakimov 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU21 -55
Edward Jakimov 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 55
Robert Jakimov 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU21 -55
Robert Jakimov 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 55
German Kalistratov 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 46
Kirill Komin 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 73
Gayane Pogosyan 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu WU16 +63
Mihail Zimgorov 2002 Audentese Spordiklubi 1.kyu MU21 -66
Aleksandr Pavljutsenko 2001 Audentese Spordiklubi 2.kyu MU21 -66
Aleksei Morozov 2007 Audentese Spordiklubi 2.kyu MU16 38
Kirill Pelih 2006 Kibuvits Judo 4.kyu MU21 -100
Erik Laur 2001 Aitado 1.dan MU21 -90
Hendrik Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -81
Päike Triinu Tamm 2005 Aitado 4.kyu WU21 -63
Jēkabs Jēkabsons 2006 Judo club SALDUS 2.kyu MU21 -55
Jēkabs Jēkabsons 2006 Judo club SALDUS 2.kyu MU16 55
Dmitri Bossak 2007 Dodze 4.kyu MU16 46
Artjem Saveljev 2008 Dodze 6.kyu MU16 42
Trever Ojala 2002 Samurai 2.kyu MU21 +100
Alexander LYUBIMOV 2005 Dodze 4.kyu MU21 +100
Marvet Kirs 2008 Tartu Valla Spordiklubi 4.kyu MU16 38
Martin Tuka 2008 Tartu Valla Spordiklubi 4.kyu MU16 66
Kerdo Pärna 2007 Tartu Valla Spordiklubi 4.kyu MU16 66
Mirjam Saskia Martin 2006 Toni Judokool EST 4.kyu WU16 -52
Mattias Krister Rannik 2006 Toni Judokool EST 4.kyu MU21 -73
Mattias Krister Rannik 2006 Toni Judokool EST 4.kyu MU16 73
Karl Paat 2005 Toni Judokool EST 2.kyu MU21 -66
Aaron Lääts 2004 Toni Judokool EST 6.kyu MU21 -73
Jan-Kaspar Sepp 2008 Toni Judokool EST 4.kyu MU16 50
Joonas Reier 2006 Toni Judokool EST 4.kyu MU16 60
Oliver Tisler 2007 Toni Judokool EST 4.kyu MU16 73
Kertu Kikka 2008 Tartu Do 4.kyu WU16 -48
Bert Berg 2008 Tartu Do 4.kyu MU16 46
Patrik Roostfeldt 2003 Aitado 1.kyu MU21 -100
Marcus Karu 2003 Aitado 1.kyu MU21 -100
Dmitri Kopõlov 2007 Budolinn 4.kyu MU16 42
Anna Kotova 2006 Budolinn 2.kyu WU21 -48
Anna Kotova 2006 Budolinn 2.kyu WU16 -48
Jegor Novikov 2006 Budolinn 2.kyu MU21 -60
Jegor Novikov 2006 Budolinn 2.kyu MU16 60
Färhad Mirijev 2004 Budolinn 4.kyu MU21 -60
PÄRVIZ MIRIJEV 2006 Budolinn 8.kyu MU16 73
Dmitri Vinogradov 2008 Budolinn 6.kyu MU16 46
Mark Vinogradov 2002 Budolinn 2.kyu MU21 -81
Denis Levit 2007 Budolinn 6.kyu MU16 73
Marina Fjodorova 2007 Budolinn 8.kyu WU16 +63
Artjom KOTSKIN 2008 Budolinn 8.kyu MU16 55
Alisa Gromova 2008 Budolinn 6.kyu WU16 -52
Jakob Vares 2005 Tartu Do 3.kyu MU21 -90
Joonatan Ristmäe 2001 Tartu Do 2.kyu MU21 -81
Hanna Eliise Sõrra 2004 Tartu Do 3.kyu WU21 -70
Artur Türna 2005 Tartu Do 2.kyu MU21 -73
Uku Neeme 2005 Tartu Do 3.kyu MU21 -73
Kabriel Kirna 2005 Tartu Do 3.kyu MU21 +100
Reio Hannus 2005 Tartu Do 3.kyu MU21 -66
Karl- Johannes Pilt 2004 Tartu Do 3.kyu MU21 -81
Raio Mitt 2003 Tartu Do 3.kyu MU21 -100
Henry Noorsalu 2001 Tartu Do 2.kyu MU21 -60
Annabel Nõmmik 2004 Tartu Do 3.kyu WU21 -57
Ken Marten Saar 2008 Tartu Do 5.kyu MU16 60
Karl Markus Saar 2006 Tartu Do 4.kyu MU16 66
Maksim Russakov 2008 Tartu Do 5.kyu MU16 50
Harald Türna 2007 Tartu Do 5.kyu MU16 55
Ekke Kivikas 2007 Tartu Do 5.kyu MU16 55
Jegor Jelufimov 2008 Energia/Buffen-Do 3.kyu MU16 55
Elis Ursula Lihtmaa 2008 Tartu Do 6.kyu WU16 -44
Julianna Temofejeva 2008 Energia/Buffen-Do 6.kyu WU16 -52
Igor Sahharov 2008 Energia/Buffen-Do 4.kyu MU16 46
Maria Kortšagina 2007 Energia/Buffen-Do 6.kyu WU16 -52
Alina Mehiläinen 2001 Energia/Buffen-Do 2.kyu WU21 -48
Kristina Karpenko 2004 Energia/Buffen-Do 2.kyu WU21 -70
Nikita Kurlovich 2004 Energia/Buffen-Do 2.kyu MU21 -60
Juri Didul 2003 Energia/Buffen-Do 3.kyu MU21 -81
Platon Trofimov 2001 Energia/Buffen-Do 2.kyu MU21 +100
Ken Kermo Koort 2008 Aitado 4.kyu MU16 73
Aljona Sazonova 2005 Energia/Buffen-Do 2.kyu WU21 -52
Krister Kermo Taru 2005 Sk Zen 3.kyu MU21 -90
Rihard Joosep Kahar 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 50
Amanda Pärk 2007 Tartu Do 4.kyu WU16 -48
Aleksandr Šapošnikov 2007 Kibuvits Judo 6.kyu MU16 73
Marten Võigemast 2007 Aitado 4.kyu MU16 55
Kristjan Jaan Koppel 2006 Aitado MU16 66
Andris Org 2006 Aitado 4.kyu MU16 73
Toni Romerik Laius 2007 Aitado MU16 73
Randy Nagel 2004 Võru Judoklubi REI 3.kyu MU21 -73
Carl-Gustav Kont 2001 Spordiklubi Ookami 1.dan MU21 -73
Ats Andreas Prangli 2004 Spordiklubi Ookami 1.kyu MU21 -73
Randel Päästel 2002 Võru Judoklubi REI 2.dan MU21 -81
Markus Johannes Luha 2001 Spordiklubi Ookami 2.kyu MU21 -73
Elisabeth Toomik 2002 Võru Judoklubi REI 3.kyu WU21 -57
Samuel Mikk 2004 Tartu Do 2.kyu MU21 +100
Teele Lestal 2005 Tartu Do 3.kyu WU21 -57
Karl Markus Saar 2006 Tartu Do 4.kyu MU21 -66
Matheas Trilljärv 2002 Aitado 1.dan MU21 -73
Tauri Vaino 2006 Tartu Do 3.kyu MU16 +81
Rico Smit 2007 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU16 -81
Uku Jääts 2006 Võru Judoklubi REI 3.kyu MU16 73
Kregori Salumets 2006 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU16 55
Emma Sofia Meri 2007 Võru Judoklubi REI 5.kyu WU16 -40
Aleksandra Krasnova 2007 Budolinn 6.kyu WU16 -52
Kaspar Gutmann 2004 Tartu Do 2.kyu MU21 -55
Siim Laos 2005 Tartu Do 4.kyu MU21 -81
Emma-Melis Aktas 2007 Tartu Do 6.kyu WU16 +63
Karl-Martin Villako 2008 Tartu Do 4.kyu MU16 46
Rebeka Liias 2007 Tartu Do 6.kyu WU16 -44
Pavel Babuta 2007 Budolinn 6.kyu MU16 60
Simo Laos 2006 Tartu Do 4.kyu MU16 46
Markus Kajak 2006 Tartu Do 6.kyu MU16 +81
Andrei Povodov 2006 Budolinn 4.kyu MU21 -81
Andrei Povodov 2006 Budolinn 4.kyu MU16 -81
Mirjam Saskia Martin 2006 Toni Judokool EST 4.kyu WU21 -52
Jari-Matti Salonen 2005 Tartu Do 4.kyu MU21 -90
Marko Uku Tõdu Madi 2005 Tartu Do 3.kyu MU21 -66
Kaspar Raidma 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -81
Vadim Antifeev 2005 Budolinn 4.kyu MU21 -55
Steven Krassavin 2008 Budolinn 8.kyu MU16 42
Jaan Heinri Niller 2007 Dokyo 4.kyu MU16 -81
Andris Org 2006 Aitado 4.kyu MU21 -73
Merily Kopelmaa 2004 Aitado 2.kyu WU21 -52
Patrik Tobias Pindma 2008 Aitado 4.kyu MU16 42
Aliise Kink 2008 Samurai 4.kyu WU16 -63
Maximilian Valjauga 2007 Aitado 6.kyu MU16 60