image

Competition by Spordiklubi Ookami

Eesti Meisrtivüistlused C, A ja Veteranides 2021


Viimsi Kooli Spordihoone Randvere tee 8, Haabneeme 23.10.2021.a.
C klass: 2008-2010.a. sündinud poisid ja tüdrukud
A klass: 2004-2006.a. sündinud poisid ja tüdrukud
Veteranid: 1981 ja varem sündinud
Registreerimine: hiljemalt 20.10.2021.a.


Piirangud: On pidevalt uuendamisel seega täpsem info nädal enne võistlust.
Osavõtumaks:
Täiskasvanutel, juunioritel ning A ja C klassil 15€.
Veteranide 30€.

Registration closes Oct. 20, 2021
Competition date Oct. 23, 2021
Competition location Viimsi Kooli Spordihoone (Randvere tee 8, Haabneeme)
Accreditation 22. oktoober 2021 kell 18:00-19:00 Online
Weigh in 22 okt. ainult A ja Veteranidele vanuseklassile kell: 19:00-19:30 23 okt. c vanusklassile 9.00 -10:00 A-klassi ja Veteranide kaalumine 13:30-14:30
Contact [email protected]
Entry
15€
Late entry
15€
U14    2008-2010 Starting 11:00 Rules: Kägistamis- ja valutehnika on keelatud. Nõutav vähemalt 5.kyu.
M -32, -35, -38, -42, -46, -50, -55, -62, -70, +70 kg
W -33, -40, -45,- 52, -60, +60 kg
U18    2004-2006 Starting 16:00 Rules: Kägistamis-ja valutehnika on lubatud.
M -50, -55, -60, -66, -73, -81, -90, +90 kg
W -48, -52, -57, -63, -70,+70 kg
ADULT    Starting 16:00 Rules: Kui kehakaalus on vähem kui 3 sportlast, siis kehakaalud ühendatakse. Kägistamis ja valutehnika on lubatud.
M -73, -81, -90, +90kg
W -63, +63kg

91
Name Year Club Belt Class Country
FJODOR URSAKI 1981 Kibuvits Judo 2.dan MADULT +90kg
Marten Seidelberg 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -55
Kristiaana Palmik 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu WU14 -60
Kaido Kaljulaid 1970 Spordiklubi Ookami 1.dan MADULT +90kg
Samuel Jürgenson 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -70
Artur Pauts 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -55
Oliver Rabtšuk 2010 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -38
Robert Pappel 2004 Spordiklubi Ookami 2.kyu MU18 -81
Kristofer Pertelson 2006 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU18 -66
Marten Vingisaar 2004 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU18 -90
Ats Andreas Prangli 2004 Spordiklubi Ookami 1.kyu MU18 -73
Marten Kudeviita 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -38
Richard Steven Pertens 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -42
Artur Vinkel 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -46
Teodor Tumm 2009 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU14 -46
Rasmus Talts 2004 Spordiklubi Ookami 2.kyu MU18 -81
Getter Arukaevu 2008 Spordiklubi Ookami 7.kyu WU14 +60kg
Hüüd-Keerit Truuverk 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -55
Artjom Tištšenko 2006 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU18 -81
Amir Alikhanov 2010 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU14 -42
Anna Flotskiy 2008 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu WU14 -60
Emma Karoliina Konnapere 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu WU14 -45
Mihhail Šur 2006 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU18 -60
Rasmus Ritson 2006 Spordiklubi Altia 6.kyu MU18 +90kg
Mai Mirtel Umblia 2009 Spordiklubi Altia 8.kyu WU14 -52
Kristiina Kallas 2010 Spordiklubi Altia 6.kyu WU14 -60
Juhan Ivask 2008 Spordiklubi Altia 8.kyu MU14 -42
Karl Oliver Ritson 2009 Spordiklubi Altia 10.kyu MU14 +70kg
Mattias Timm Rast 2004 Spordiklubi Altia 3.kyu MU18 -81
Evelin Pihlak 1977 Spordiklubi Altia 3-5.dan WADULT +63kg
Kelly Nikolajev 2009 Spordiklubi Nord 8.kyu WU14 +60kg
Glen Gregory Kõiv 2008 Spordiklubi Barra 2.kyu MU14 -70
Mattias Erikson 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -42
Joosep Toomel 2010 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -46
Laur Kristjan Raik 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -38
Joosep Õim 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -50
Gustav Kõrvits 2008 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -62
Martin Kaaber 2005 Spordiklubi Barra 4.kyu MU18 -81
Henrietta Lippus 2006 Spordiklubi Barra 3.kyu WU18 -70
Raul Arumäe 2010 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -38
Alina Hamitova 2005 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WU18 -70
Daniel Tobias Tammin 2009 Dokyo 4.kyu MU14 -42
Heleri Olev 2010 Dokyo 6.kyu WU14 -52
Albert Võbornõi 2009 Dokyo 4.kyu MU14 -62
Robert Teesaar 2008 Dokyo 4.kyu MU14 -62
Sebastian Jung 2004 Dokyo 2.kyu MU18 -66
Valeria Ušanova 2005 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WU18 -70
Alexander LYUBIMOV 2005 Dodze 4.kyu MU18 +90kg
Maksim Bossak 2010 Dodze 8.kyu MU14 -38
Artjem Saveljev 2008 Dodze 6.kyu MU14 -55
Vladislav Abarenkov 2008 Dodze 6.kyu MU14 -50
Marvet Kirs 2008 Tartu Valla Spordiklubi 6.kyu MU14 -38
Martin Tuka 2008 Tartu Valla Spordiklubi 6.kyu MU14 +70kg
Marleen Kirs 2009 Tartu Valla Spordiklubi 8.kyu WU14 -33
Garmin Kender 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -35
Gustav Birk 2010 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -46
Aleksandr Kornienko 2005 Kibuvits Judo 3.kyu MU18 -60
Bruno Hristoforov 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -55
Christian Marcus Kasesalu 2006 Mikado 4.kyu MU18 -66
Trevor Aan 2008 Mikado 8.kyu MU14 +70kg
Karl-Martin Valdre 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -38
Feliks Šamonin 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -38
Andry Aavast 2005 Spordiklubi Barra 3.kyu MU18 -55
Hubert Lippus 2010 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -62
Uku-Martin Teder 2009 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -55
Kristjan Toom 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -55
Artur Karjus 2008 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -62
Hendrik Laar 2008 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -46
Armand Urvik 2010 Spordiklubi Barra 5.kyu MU14 -42
Taavi Toompark 2010 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -42
RUSLAN URSAKI 2005 Kibuvits Judo 2.kyu MU18 +90kg
Riina Toomis 1970 Tartu Do 3-5.dan WADULT -63
Vjatšeslav Zahharov 2004 Kibuvits Judo 3.kyu MU18 -60
Andrei Nestjurin 2010 Kibuvits Judo 5.kyu MU14 -35
Kirill Pelih 2006 Kibuvits Judo 4.kyu MU18 -90
Stepan Buklov 2009 Kibuvits Judo 8.kyu MU14 -38
Kristjan Randmaa 2010 Tartu Do 8.kyu MU14 -32
Kõu Lennart Saar 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -32
Nikolas Sebastian Pihelgas 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -32
Karl Kaspar Tomberg 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -32
Mirjam Järve 2010 Spordiklubi Barra 10.kyu WU14 -40
Loore Lepik 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu WU14 -45
Ott Aleksander Raud 2004 Toni Judokool EST 2.kyu MU18 -55
Karl Paat 2005 Toni Judokool EST 2.kyu MU18 -66
Mattias Krister Rannik 2006 Toni Judokool EST 4.kyu MU18 -73
Aaron Lääts 2004 Toni Judokool EST 6.kyu MU18 -73
Joonas Reier 2006 Toni Judokool EST 4.kyu MU18 -66
Helo Tuisk 2010 Toni Judokool EST 8.kyu WU14 -45
Simona Liisa Martin 2008 Toni Judokool EST 6.kyu WU14 -52
Kertu Kikka 2008 Tartu Do 7.kyu WU14 -45
Mirjam Saskia Martin 2006 Toni Judokool EST 4.kyu WU18 -52