image

Competition by Spordiklubi Ookami

Eesti Meisrtivüistlused C, A ja Veteranides 2021


Viimsi Kooli Spordihoone Randvere tee 8, Haabneeme 23.10.2021.a.
C klass: 2008-2010.a. sündinud poisid ja tüdrukud
A klass: 2004-2006.a. sündinud poisid ja tüdrukud
Veteranid: 1981 ja varem sündinud
Registreerimine: hiljemalt 20.10.2021.a.


Piirangud: On pidevalt uuendamisel seega täpsem info nädal enne võistlust.
Osavõtumaks:
Täiskasvanutel, juunioritel ning A ja C klassil 15€.
Veteranide 30€.

Registration closes Oct. 20, 2021
Competition date Oct. 23, 2021
Competition location Viimsi Kooli Spordihoone (Randvere tee 8, Haabneeme)
Accreditation 22. oktoober 2021 kell 18:00-19:00 Online
Weigh in 22 okt. ainult A ja Veteranidele vanuseklassile kell: 19:00-19:30 23 okt. c vanusklassile 9.00 -10:00 A-klassi ja Veteranide kaalumine 13:30-14:30
Contact [email protected]
Entry
15€
Late entry
15€
U14    2008-2010 Starting 11:00 Rules: Kägistamis- ja valutehnika on keelatud. Nõutav vähemalt 5.kyu.
M -32, -35, -38, -42, -46, -50, -55, -62, -70, +70 kg
W -33, -40, -45,- 52, -60, +60 kg
U18    2004-2006 Starting 16:00 Rules: Kägistamis-ja valutehnika on lubatud.
M -50, -55, -60, -66, -73, -81, -90, +90 kg
W -48, -52, -57, -63, -70,+70 kg
ADULT    Starting 16:00 Rules: Kui kehakaalus on vähem kui 3 sportlast, siis kehakaalud ühendatakse. Kägistamis ja valutehnika on lubatud.
M -73, -81, -90, +90kg
W -63, +63kg

26
Name Year Club Belt Class Country
Marten Seidelberg 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -55
Kristiaana Palmik 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu WU14 -60
Kaido Kaljulaid 1970 Spordiklubi Ookami 1.dan MADULT +90kg
Samuel Jürgenson 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -70
Artur Pauts 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -55
Oliver Rabtšuk 2010 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -38
Robert Pappel 2004 Spordiklubi Ookami 2.kyu MU18 -81
Kristofer Pertelson 2006 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU18 -66
Marten Vingisaar 2004 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU18 -90
Ats Andreas Prangli 2004 Spordiklubi Ookami 1.kyu MU18 -73
Marten Kudeviita 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -38
Richard Steven Pertens 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -42
Artur Vinkel 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -46
Teodor Tumm 2009 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU14 -46
Oskar Paas 2008 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -42
Rasmus Talts 2004 Spordiklubi Ookami 2.kyu MU18 -81
Egert-Mattias Aasumets 2005 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU18 -66
Getter Arukaevu 2008 Spordiklubi Ookami 7.kyu WU14 +60kg
Hüüd-Keerit Truuverk 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -55
Valeria Ušanova 2005 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WU18 -70
Amir Alikhanov 2010 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU14 -46
Mihhail Šur 2006 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU18 -60
Artjom Tištšenko 2006 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU18 -81
Alina Hamitova 2005 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WU18 -63
Anna Flotskiy 2008 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu WU14 -52
Natalia Luneva 2005 Kohtla-Jarve Kalev 3.kyu WU18 -57