image

Competition by Eesti Sumoliit

Eesti Noorte Mesistrivõistlused Sumos


Lõbus ja tore vaheldus

Registration closes Feb. 20, 2020
Competition date Feb. 23, 2020
Competition location Rakvere Spordihoone, Kastani puiestee 12. Rakvere, L-Virumaa
Accreditation 22.02.2020 kella 19:00-20:00 tel. 58503410
Weigh in 9:00-10:00
Contact [email protected]
Entry
10€
Late entry
20€
U14    2007-2009 Starting 12:00 Rules: sumo reeglid
M -40kg, -45kg, -50kg, -55kg, -60kg, -65kg, -70kg, +70kg
W -35kg, -40kg, -45kg, -50kg, -55kg, - 60kg, -65kg, +65kg
U16    2005-2007 Starting 12:00 Rules: sumo reeglid
M -50kg, -55kg, -65kg, -75kg, -85kg, -95kg, +95kg ja abs
W -45kg, -50kg, -55kg, - 60kg, -65kg, -70kg, +70kg ja abs
U18    2003-2005 Starting 12.00 Rules: sumo reeglid
M -55kg,-60kg,-70kg,-80kg,-90kg,-100kg,+100kg ja abs.
W -50kg, -55kg, -60kg, -65kg, -70kg, -75kg, +75kg ja abs

Files

Sumo Plakat A3 2020.jpg
EESTI SUMOLIIDU 2020_juhend-2.pdf

36
Name Year Club Belt Class Country
Marten Vingisaar 2004 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU18 -80kg
Robert Pappel 2004 Spordiklubi Ookami 2.kyu MU18 -70kg
Rasmus Talts 2004 Spordiklubi Ookami 2.kyu MU18 -80kg
KIrill Postol 2004 Spordiklubi Ookami 1.kyu MU18 -70kg
Aljona Sazonova 2005 Buffen-do 3.kyu WU16 -50kg
Aljona Sazonova 2005 Buffen-do 3.kyu WU18 -50kg
Juliana Timofejeva 2008 Buffen-do 7.kyu WU14 -50kg
Jegor Jelufimov 2008 Buffen-do 3.kyu MU14 -45kg
Aleksei Aleksandrov 2004 Buffen-do 3.kyu MU18 -70kg
Nikita Kurlovich 2004 Buffen-do 3.kyu MU18 -60kg
Aleksandr Treumov 2005 Buffen-do 3.kyu MU16 -55kg
Maksim Tokmantsev 2007 Buffen-do 5.kyu MU14 -55kg
Ivan Nikanorov 2006 Buffen-do 5.kyu MU16 -75kg
Daniil Lupanov 2007 Buffen-do 5.kyu MU14 -40kg
Artjom Uvarov 2004 Buffen-do 5.kyu MU18 -60kg
Matvei Dobroljubov 2005 Buffen-do 5.kyu MU16 +95kg
Arina Poluektova 2006 Buffen-do 7.kyu WU16 -55kg
Anna Kotova 2006 Budolinn 2.kyu WU16 -55kg
Andrei Povodov 2006 Budolinn 4.kyu MU16 -65kg
Ruslan Gromov 2006 Budolinn 6.kyu MU16 -50kg
Dmitri Kopõlov 2007 Budolinn 4.kyu MU14 -40kg
Pavel Babuta 2007 Budolinn 6.kyu MU14 -65kg
Marina Fjodorova 2007 Budolinn 8.kyu WU14 -
Kirill Begunov 2007 Budolinn 6.kyu MU14 +70kg
Daniel Žigadlo 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -55kg
Dmitri Vinogradov 2008 Budolinn 6.kyu MU14 -40kg
Andrei Roganov 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -40kg
Nil Kirijenko 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -40kg
Alisa Gromova 2008 Budolinn 6.kyu WU14 -40kg
Vadim Antifeev 2005 Budolinn 4.kyu MU16 -55kg
Jegor Pšenitšnikov 2005 Budolinn 4.kyu MU16 -55kg
Färhad Mirijev 2004 Budolinn 4.kyu MU18 -55kg
Aleksandr Provodin 2005 Budolinn 4.kyu MU16 -75kg
David Malai 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -40kg
Maksim Kulik 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -55kg
Roman KRÕLOV 2007 Budolinn 10.kyu MU14 +70kg