Live results here

image

Competition by Budolinn

Feliks Saakjani Nimeline Judoturniir


Feeliks Saakjani nimeline judoturniir tema mälestuseks.

Registration closes Nov. 27, 2019
Competition date Nov. 30, 2019
Competition location Lasnamäe Kergejõustlikuhall, Punane 45
Accreditation 30 nov, 09:00 - 10:00 Punane 45
Weigh in 29 nov 18:00-19:00, Pae 1; 30 nov, 09:00 - 10:00, Punane 45
Contact [email protected]
Entry
20€
Late entry
20€
U10    2010-2011 Starting 11:00 Rules: no shime waza allowed
M -23kg, -26kg, -29kg, -32kg, -35kg, -38kg, -42kg, +42kg
W -30kg, -36kg, +36kg
U12    2008-2009 Starting 13:00 Rules: no shime waza allowed
M -26kg, -29kg, -32kg, -35kg, -38kg, -42kg, -46kg, -50kg, +50kg
W -30kg, -35kg, -40kg, -47kg, +47kg
U14    2006-2007 Starting 15:00 Rules: no shime waza allowed
M -32kg, -35kg, -38kg, -42kg, -46kg, -50kg, -55kg, -60kg, -66kg, +66kg
W -42kg, -46kg, -52kg, -57kg, +57kg

224
Name Year Club Belt Class Weigth Country
Nikita Jolkin 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU14 -60kg
Samuel Jürgenson 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU10 +42kg
Robert Laasik 2007 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -50kg
Ralf Adamson 2007 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU14 -42kg
Karl Kaspar Tomberg 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -26kg
Kõu Lennart Saar 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU10 -29kg
Joosep Toomel 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU10 -35kg
Tobias Valgi 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -32kg
Bruno Hristoforov 2009 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -42kg
Nathan Arand 2008 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -46kg
Ekke Emil Konnapere 2007 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -35kg
Gustav Kõrvits 2008 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -50kg
Marcus Aarde 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu MU10 -23kg
Andre Emil Klein 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -26kg
Henrietta Lippus 2006 Spordiklubi Barra 6.kyu WU14 -46kg
Lennart Lippus 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -29kg
Kristjan Toom 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -42kg
Hubert Lippus 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU10 +42kg
Uku-Martin Teder 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -35kg
Michael Qvick 2010 Budolinn 8.kyu MU10 -42kg
Lev Vassiljev 2010 Budolinn 8.kyu MU10 -29kg
Jussif Gassimov 2011 Budolinn 10.kyu MU10 -26kg
Vladislav Ljastchenko 2011 Budolinn 10.kyu MU10 -26kg
Jegor Stepanenko 2008 Budolinn 10.kyu MU12 -42kg
Jegor Novikov 2006 Budolinn 2.kyu MU14 -46kg
Anna Kotova 2006 Budolinn 2.kyu WU14 -52kg
Andrei Povodov 2006 Budolinn 4.kyu MU14 -60kg
Artjom Skatskov 2006 Budolinn 6.kyu MU14 -55kg
Sofja Postusenko 2006 Budolinn 4.kyu WU14 -42kg
Pavel Jakjan 2006 Budolinn 6.kyu MU14 -66kg
Daniel Eesalu 2006 Budolinn 6.kyu MU14 -60kg
Ruslan Gromov 2006 Budolinn 6.kyu MU14 -46kg
Dmitri Kopõlov 2007 Budolinn 4.kyu MU14 -38kg
Pavel Babuta 2007 Budolinn 6.kyu MU14 -46kg
Kirill Begunov 2007 Budolinn 6.kyu MU14 +66kg
David Malai 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -38kg
Marina Fjodorova 2007 Budolinn 8.kyu WU14 -57kg
Aleksandra Krasnova 2007 Budolinn 6.kyu WU14 -52kg
Daniel Žigadlo 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -46kg
Robert Lukin 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -60kg
Nil Kirijenko 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -42kg
Andrei Roganov 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -42kg
Artjom Sokolov 2007 Budolinn 6.kyu MU14 -55kg
Maksim Netsajev 2008 Budolinn 8.kyu MU12 -38kg
Vkadislav Karchevsky 2008 Budolinn 8.kyu MU12 -42kg
Marko DANILTSENKO 2008 Budolinn 8.kyu MU12 -35kg
Dmitri Vinogradov 2008 Budolinn 6.kyu MU12 -38kg
Dmitri Vinogradov 2008 Budolinn 6.kyu MU14 -38kg
Steven Krassavin 2008 Budolinn 8.kyu MU12 -32kg
Artjom KOTSKIN 2008 Budolinn 8.kyu MU12 -32kg
Alisa Gromova 2008 Budolinn 6.kyu WU12 -40kg
Alisa Gromova 2008 Budolinn 6.kyu WU14 -42kg
Ilja Ljutõi 2008 Budolinn 8.kyu MU12 -50kg
Jevgeni Denissov 2008 Budolinn 8.kyu MU12 -46kg
Rodion Ivanov 2009 Budolinn 8.kyu MU12 +50kg
Viktor Kotov 2009 Budolinn 10.kyu MU12 -38kg
Martin Rim 2009 Budolinn 8.kyu MU12 -38kg
Klim Rassadkin 2009 Budolinn 8.kyu MU12 -32kg
Vera Snahtsjan 2009 Budolinn 10.kyu WU12 -30kg
Ilja Obuhov 2009 Budolinn 10.kyu MU12 -35kg
Georgi Virshich 2009 Budolinn 8.kyu MU12 -35kg
Elisei Vassenin 2009 Budolinn 8.kyu MU12 -38kg
Viacheslav Kablukov 2010 Budolinn 10.kyu MU10 -42kg
Artur Samanin 2010 Budolinn 8.kyu MU10 -42kg
Georgi GUSSEINALI 2010 Budolinn 10.kyu MU10 +42kg
Ilja Podoroznõi 2010 Budolinn 10.kyu MU10 -42kg
Artjom Denissenko 2010 Budolinn 10.kyu MU10 -23kg
Aleksei Kabanov 2010 Budolinn 10.kyu MU10 +42kg
Roman Konstantinov 2010 Budolinn 8.kyu MU10 -42kg
Maksim Sinitsa 2010 Budolinn 8.kyu MU10 -32kg
Michael Qvick 2010 Budolinn 8.kyu MU10 +42kg
Demid KOTSKIN 2011 Budolinn 8.kyu MU10 -23kg
Mihhail ZOLOTARJOV 2011 Budolinn 10.kyu MU10 -26kg
Eskar Murtuzaliev 2011 Budolinn 10.kyu MU10 -42kg
Artjom Shelehevits 2011 Budolinn 10.kyu MU10 -26kg
Jekaterina Povodova 2007 Budolinn 8.kyu WU14 -57kg
Taavi Vahter 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 +66kg
Adrian Hansen 2008 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -46kg
Mattias Erikson 2009 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -35kg
Karl Arumäe 2006 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -50kg
Erik-Markus Valdre 2008 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -35kg
Joonas Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -55kg
Ruben Vabarna 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU10 +42kg
Raul Arumäe 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU10 -35kg
Ravo Trisberg 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -29kg
Sebastian Kõiv 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -32kg
Feliks Šamonin 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -32kg
Markkus Erikson 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -26kg
Laur Kristjan Raik 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -29kg
Karl-Martin Valdre 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -32kg
Otto Robert Roze 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu MU10 -23kg
Peeter Piirsalu 2011 Spordiklubi Barra 10.kyu MU10 -23kg
VERONICA KRAVCHENKO 2008 Школа дзюдо Игоря Макарова 6.kyu WU12 -40kg
SVETLANA SUSLO 2010 Школа дзюдо Игоря Макарова 8.kyu WU10 -36kg
MARIYA KOPICHENKO 2009 Школа дзюдо Игоря Макарова 8.kyu WU12 -35kg
VLADIMIR SEMENYAKO 2010 Школа дзюдо Игоря Макарова 8.kyu MU10 -29kg
EGOR KONOPLIOV 2010 Школа дзюдо Игоря Макарова 8.kyu MU10 -38kg
SERGEY KAPSHUK 2009 Школа дзюдо Игоря Макарова 8.kyu MU12 -38kg
GERMAN MAKARCHIKOV 2010 Школа дзюдо Игоря Макарова 10.kyu MU10 -42kg
VADIM PRENDICH 2010 Школа дзюдо Игоря Макарова 8.kyu MU10 -38kg
Nikita ČEĻADINS 2007 Judo club SENSEI 6.kyu MU14 -38kg
Regnars Baranovskis 2011 Judo club SENSEI 9.kyu MU10 -35kg
Nikita Shalagajs 2011 Judo club SENSEI 10.kyu MU10 -35kg
Maksims Taraskins 2009 Judo club SENSEI 6.kyu MU12 -29kg
Ruslans Vasins 2011 Judo club SENSEI 8.kyu MU10 -38kg
Pavels Rasimenoks 2010 Judo club SENSEI 9.kyu MU10 -23kg
Ruslans Valijs Azizs 2007 Judo club SENSEI 4.kyu MU14 -55kg
Timurs Isakovs 2009 Judo club SENSEI 6.kyu MU10 -29kg
Maksims Titovs 2010 Judo club SENSEI 9.kyu MU10 -32kg
Rasmus Kivila 2007 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU14 -32kg
Nikita Jolkin 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU14 -60kg
Saad Dikajev 2006 Audentese Spordiklubi 2.kyu MU14 -50kg
Artak Azarumyan 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU12 -35kg
Ivan Stsekotin 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -29kg
Peter Clark 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -46kg
Jevgeni Ladõgin 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 +66kg
Filipp Stsekotin 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -35kg
Romet Loddes 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU10 +42kg
Emma Karoliina Konnapere 2009 Spordiklubi Barra 6.kyu WU12 -40kg
Robin-Christopher Raimo 2010 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU10 -26kg
Oliver Rabtšuk 2010 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU10 -32kg
Artjom Beljakov 2007 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU12 +50kg
Artjom Beljakov 2007 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU14 -55kg
Marija Rasimenoka 2008 Judo club SENSEI 7.kyu WU12 -35kg
Pavel Zadorožnõi 2011 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU10 -32kg
Loore Lepik 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu WU10 -36kg
Loore Lepik 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu WU12 -35kg
Ralf Oskar Siim 2007 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -50kg
Mirtel Parvelt 2010 Spordiklubi Barra 10.kyu WU10 -30kg
Kaur Jakob Port 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -35kg
Risto Revon Viisitamm 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -46kg
Hendrik Laar 2008 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -32kg
Joosep Avloi 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -46kg
Taavi Toompark 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU10 -35kg
Otto Joost 2008 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 +50kg
Thor Erik Richardson 2012 Spordiklubi Barra 10.kyu MU10 -26kg
Villem Runnel 2011 Spordiklubi Barra 10.kyu MU10 -32kg
Joosep Runnel 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -42kg
Lennart Reintam 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -32kg
Trävis Kuuse 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -35kg
Georg Kiviselg 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -29kg
Lee Hint 2010 Spordiklubi Barra 10.kyu WU10 +36kg
Rainis Väät 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -46kg
Timur Alimov 2008 M-Dojo Spordiklubi 6.kyu MU12 -46kg
Maksim Popovich 2007 M-Dojo Spordiklubi 6.kyu MU14 -46kg
Denis Savtsuk 2008 M-Dojo Spordiklubi 8.kyu MU12 -35kg
Andrei Kaljakin 2006 M-Dojo Spordiklubi 8.kyu MU14 -46kg
Andrei Pustovalov 2006 M-Dojo Spordiklubi 6.kyu MU14 +66kg
Marten Kudeviita 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU12 -35kg
Marten Seidelberg 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU12 -42kg
Kristiaana Palmik 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu WU12 -47kg
Richard Steven Pertens 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU12 -35kg
Hugo Alari Meigas 2007 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU14 -42kg
Oskar Paas 2008 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU12 -32kg
Kevin Köster 2009 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU12 -38kg
Theodor Tumm 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU12 -35kg
Sandor Tumm 2011 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU10 -29kg
Mark Zimmermann 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -42kg
Egor Nedvedski 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -66kg
Robert Pinding 2011 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU10 -26kg
Aren Azarumjan 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU10 -29kg
Adrian Gussarov 2012 Audentese Spordiklubi 10.kyu MU10 -23kg
Vjatseslav Maisurjants 2006 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -42kg
Artur Pauts 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU12 -42kg
Samir Agajev 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -42kg
Artur Afanasjev 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -32kg
Edward Jakimov 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -46kg
Robert Jakimov 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -42kg
German Kalistratov 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -35kg
Kirill Komin 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -50kg
Mihhail Peškov 2008 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -42kg
Rem Potapov 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -38kg
Kristjan Pärnik 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -38kg
Aleksandr Kalinin 2008 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -42kg
Maru Silm 2011 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU10 -26kg
Daniel Inno 2012 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU10 -26kg
Jan Rasmus Oja 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU10 -29kg
Richard Johannes Konovalov 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU12 -32kg
Kaur Leetsar 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU12 -42kg
Artur Korotin 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU12 -32kg
Kristjan Kütson 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU12 -42kg
Kristjan Vingisaar 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU12 -42kg
Ralf Eugen Ainla 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU12 -50kg
Alexander Inno 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -35kg
Kristian Piir 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -38kg
Ruben- Thor Talpas 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -32kg
Armin-Ott Talpas 2007 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU14 -55kg
Rihard Joosep Kahar 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU14 -42kg
Andreas Müller 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU14 -55kg
Ralf Rasmus Rätsepp 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -42kg
Ats Otsmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -46kg
Daniel- Thor Mägi 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -55kg
Kristjan Kermon 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -32kg
Kristjan Bachmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -32kg
Artjom Sokolov 2007 Budolinn 6.kyu MU14 -50kg
Denis Levit 2007 Budolinn 6.kyu MU14 -50kg
Elisei Vassenin 2009 Budolinn 6.kyu MU12 -38kg
Henri Härms 2011 Spordiklubi Ookami 9.kyu MU10 -26kg
Tõnis Domberg 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 +66kg
Glen Gregory Kõiv 2008 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -46kg
Glen Gregory Kõiv 2008 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -46kg
Artjom Sokolov 2007 Budolinn 6.kyu MU14 -50kg
Denis Levit 2007 Budolinn 6.kyu MU14 -50kg
Elisei Vassenin 2009 Budolinn 6.kyu MU12 -38kg
Patrik Tobias Pindma 2008 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU12 -35kg
Patrik Tobias Pindma 2008 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU14 -38kg
Sten Männik 2011 Judoklubi Dokyo 9.kyu MU10 -29kg
Cara Lass 2011 Judoklubi Dokyo 10.kyu WU10 -36kg
Christopher Silm 2011 Judoklubi Dokyo 9.kyu MU10 -35kg
Nathali Elisabeth Kask 2010 Judoklubi Dokyo 8.kyu WU10 -30kg
Oliver Oolmets 2010 Judoklubi Dokyo 9.kyu MU10 -38kg
Heleri Olev 2010 Judoklubi Dokyo 6.kyu WU10 -36kg
Andreas Avarsalu 2010 Judoklubi Dokyo 9.kyu MU10 -35kg
Merelin Katkosilt 2009 Judoklubi Dokyo 8.kyu WU12 -40kg
Daniel Tobias Tammin 2009 Judoklubi Dokyo 6.kyu MU12 -35kg
Lara Elisabeth Silm 2009 Judoklubi Dokyo 8.kyu WU12 -35kg
Albert Võbornõi 2009 Judoklubi Dokyo 6.kyu MU12 -46kg
Renee Mikko 2008 Judoklubi Dokyo 8.kyu MU12 -46kg
Lisete Maslovski 2008 Judoklubi Dokyo 9.kyu WU12 -40kg
Trevor Glaase 2008 Judoklubi Dokyo 9.kyu MU12 -50kg
Robert Teesaar 2008 Judoklubi Dokyo 4.kyu MU12 -46kg
Darek Varjula 2007 Judoklubi Dokyo 8.kyu MU14 -66kg
Jaan Heinri Niller 2007 Judoklubi Dokyo 6.kyu MU14 -66kg
Felis Talvik 2007 Judoklubi Dokyo 6.kyu WU14 -57kg