image

Competition by Spordiklubi Barra

Judo ja Sumo IV Superturniir


Tournament for Estonian athletes only! Korraldajad: Tevol Tamm 5037 260 ja Künter Rothberg 5198 0383 ________________________ SUMO: Sumos võistlevad poisid ja tüdrukud koos. ___________ KUIDAS OSALEDA: Esmalt on vaja teha klubil registreerimine läbi shia.eu lehe või saadate ise meilile [email protected] enne 13.veebruari (vastasel juhul osalustasu 20.- €) nimi, sünniaasta ja klubi. Kõigil on kaalumine kell 8:30 - 9:00 (kohapeale peab tulema selles vahemikus). Kohapeal algselt lähete registreerimislaua juurde ja maksate osalustasu, saate vastu lapse andmetega paberi. Seejärel peab laps minema kaaluma ja paberi jätab sinna. Sumo võistluste algus kõigil kell 10:00. Sumos saab iga osaleja endale medali ja muud nänni. Sumo vanusegrupid ja kaalud: U7: 2014 ja nooremad; U9: 2012 - 2013; U11: 2010 - 2011; Kaalud: -18, -20, -22, -24, -26, -28, -30, -33, -36, -40, +40 ____________________________________ JUDO: U10 (2011 - nooremad) ja U12 (2009 - 2010) kaalumine kell 12:00 - 12:30 ja võistluste algus orienteeruvalt 13:00. 2013 sündinud lapsed saavad judovõistlusteks registreerida kohapeal. Kaalumine U14 (2007 - 2008) kell 14:30 - 15:00 ja võistluste algus orienteeruvalt kell 15:30.

Registration closes Feb. 13, 2020
Competition date Feb. 16, 2020
Competition location Sõle Spordikeskus, Sõle 40a, Tallinn
Accreditation 13.02.2020 Tallinn
Weigh in 16.02.2020, SUMO 8:30-9:00, JUDO E ja D 12:00-12:30, JUDO C 14:30-15:00
Contact [email protected]
Entry
15€
Late entry
20€
U7    2014-2015 Starting 16.veebruar 10:00 Rules: SUMO: Võistlus kahe võiduni. Vastase välja lükkamine või pikali panemine.
U -18kg, -20kg, -22kg, -24kg, -26kg, -28kg, -30kg, -33kg, -36kg, -40kg, +40kg
U9    2012-2013 Starting 16.veebruar 10:00 Rules: SUMO: Võistlus kahe võiduni. Vastase välja lükkamine või pikali panemine.
U -18kg, -20kg, -22kg, -24kg, -26kg, -28kg, -30kg, -33kg, -36kg, -40kg, +40kg
U10    2011-2012 Starting 16.veebruar 13:00 Rules: JUDO: Kägistamine ja valutehnika on keelatud
U -22kg, -24kg, -26kg, -28kg, -30kg, -32kg, -34kg, -37kg, -40kg, +40kg
U11    2010-2011 Starting 16.veebruar 10:00 Rules: SUMO: Võistlus kahe võiduni. Vastase välja lükkamine või pikali panemine.
U -18kg, -20kg, -22kg, -24kg, -26kg, -28kg, -30kg, -33kg, -36kg, -40kg, +40kg
U12    2009-2010 Starting 16.veebruar 13:00 Rules: JUDO: Kägistamine ja valutehnika on keelatud
M -25kg, -27kg, -30kg, -34kg, -38kg, -42kg, -46kg, -50kg, +50kg
W -Kohapeal otsustatakse 4 kaalukategooriat
U14    2007-2008 Starting 16.veebruar 15:30 Rules: JUDO: Kägistamine ja valutehnika on keelatud
M -30kg, -34kg, -38kg, -42kg, -46kg, -50kg, -55kg, -62kg, -70kg, +70kg
W -Kohapeal otsustatakse 3 kaalukategooriat

Files

Superturniir 2020.jpg
Superturniir 2020.pdf

502
Name Year Club Belt Class Country
Kert Kaspar Kukk 2007 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -70kg
Kaspar Raidma 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -62kg
Taaniel Rumask 2007 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -34kg
Adrian Hansen 2008 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -46kg
Taavi Vahter 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -70kg
Tõnis Domberg 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 +70kg
Taaniel Raud 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -30kg
Gustav Kõrvits 2008 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -50kg
Erik-Markus Valdre 2008 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -34kg
Ekke Emil Konnapere 2007 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -38kg
Joonas Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -55kg
Bruno Hristoforov 2009 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -42kg
Joosep Õim 2009 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -42kg
Emma Karoliina Konnapere 2009 Spordiklubi Barra 6.kyu WU12 -Kohapeal
Sandor Tumm 2011 Spordiklubi Ookami 8.kyu UU10 -28kg
Artur Pauts 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -42kg
Ralf Adamson 2007 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU14 -42kg
Marten Seidelberg 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU12 -42kg
Patrik Tobias Pindma 2008 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU14 -38kg
Andre Kuik 2007 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -50kg
Nathan Arand 2008 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -50kg
Ruben Vabarna 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -46kg
Joosep Toomel 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -38kg
Garmin Kender 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu UU11 -30kg
Garmin Kender 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -30kg
Feliks Šamonin 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu UU11 -30kg
Feliks Šamonin 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -30kg
Ravo Trisberg 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu UU11 -28kg
Ravo Trisberg 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -30kg
Raul Arumäe 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -34kg
Laur Kristjan Raik 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu UU11 -30kg
Laur Kristjan Raik 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -30kg
Renno Käes 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -34kg
Kõu Lennart Saar 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu UU11 -30kg
Kõu Lennart Saar 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -30kg
Nikolas Sebastian Pihelgas 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu UU11 -28kg
Nikolas Sebastian Pihelgas 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -30kg
Gustav Birk 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -34kg
Paul Puuraid 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu UU9 -33kg
Paul Puuraid 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu UU10 -34kg
Karl Tambaur 2012 Spordiklubi Barra 9.kyu UU9 -28kg
Karl Tambaur 2012 Spordiklubi Barra 9.kyu UU10 -28kg
Johann Pärnamets 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu UU9 -28kg
Johann Pärnamets 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu UU10 -28kg
Andre Emil Klein 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu UU9 -26kg
Andre Emil Klein 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu UU10 -26kg
Peeter Piirsalu 2011 Spordiklubi Barra 10.kyu UU10 -22kg
Peeter Piirsalu 2011 Spordiklubi Barra 10.kyu UU11 -20kg
Tobias Valgi 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu UU11 -33kg
Tobias Valgi 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -34kg
Kristjan Kütson 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU12 -46kg
Sevastjan Scherban 2013 Kibuvits Judo 8.kyu UU9 -26kg
Aaron Scherban 2011 Kibuvits Judo 7.kyu UU10 -28kg
Aaron Scherban 2011 Kibuvits Judo 7.kyu UU11 -28kg
Marat Valuiski 2007 Kibuvits Judo 6.kyu MU14 -62kg
Anastasia Buzina 2011 Kibuvits Judo 10.kyu WU12 -Kohapeal
Anastasia Buzina 2011 Kibuvits Judo 10.kyu UU11 -28kg
Miroslav Dragunov 2011 Kibuvits Judo 8.kyu UU11 -28kg
Artur Alimov 2011 Kibuvits Judo 7.kyu UU10 -28kg
Artur Alimov 2011 Kibuvits Judo 7.kyu UU11 -26kg
Aleksandr Simagin 2010 Kibuvits Judo 7.kyu UU11 -33kg
Aleksandr Simagin 2010 Kibuvits Judo 7.kyu MU12 -34kg
Kirill Levin 2010 Kibuvits Judo 7.kyu UU11 -30kg
Kirill Levin 2010 Kibuvits Judo 7.kyu MU12 -30kg
Daniil Makeev 2008 Kibuvits Judo 5.kyu MU14 -50kg
Artem Kornienko 2008 Kibuvits Judo 5.kyu MU14 -34kg
Stefan Nemesh 2011 Kibuvits Judo 9.kyu UU10 +40kg
Stefan Nemesh 2011 Kibuvits Judo 9.kyu UU11 +40kg
RUSLAN Razumnij 2011 Kibuvits Judo 9.kyu UU10 -34kg
RUSLAN Razumnij 2011 Kibuvits Judo 9.kyu UU11 -33kg
Armand Urvik 2010 Kibuvits Judo 7.kyu UU11 -33kg
Armand Urvik 2010 Kibuvits Judo 7.kyu MU12 -34kg
Kamila Ratzina 2009 Kibuvits Judo 9.kyu WU12 -Kohapeal
Aleks Berd 2010 Kibuvits Judo 9.kyu UU11 -33kg
Aleks Berd 2010 Kibuvits Judo 9.kyu MU12 -34kg
Evelina Rodnenkova 2010 Kibuvits Judo 7.kyu UU11 +40kg
Evelina Rodnenkova 2010 Kibuvits Judo 7.kyu WU12 -Kohapeal
Samir Agajev 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -42kg
Artak Azarumyan 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -38kg
Ivan Stsekotin 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -30kg
Rasmus Kivila 2007 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU14 -38kg
Romet Loddes 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu UU11 +40kg
Mark Zimmermann 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -46kg
Robert Pinding 2011 Audentese Spordiklubi 8.kyu UU10 -28kg
Aren Azarumjan 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu UU11 -30kg
Artur Afanasjev 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -34kg
German Kalistratov 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -34kg
Kirill Komin 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -55kg
Mihhail Peškov 2008 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -42kg
Rem Potapov 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -38kg
Kristjan Pärnik 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -42kg
Aleksandr Kalinin 2008 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -42kg
Artur Pinding 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -34kg
Gayane Pogosyan 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu WU14 -Kohapeal
Sofija Hantsevits 2009 Kibuvits Judo 6.kyu WU12 -Kohapeal
Sofija Hantsevits 2009 Kibuvits Judo 6.kyu WU14 -Kohapeal
Stepan Buklov 2009 Kibuvits Judo 8.kyu MU12 -30kg
Artjom Karpov 2011 Kibuvits Judo 9.kyu UU11 +40kg
Uljana Egorova 2008 Kibuvits Judo 10.kyu WU14 -Kohapeal
David Rakitjanski 2012 Kibuvits Judo 9.kyu UU9 -30kg
David Rakitjanski 2012 Kibuvits Judo 9.kyu UU10 -30kg
Aaron Lasberg 2013 Kibuvits Judo 10.kyu UU9 -36kg
Filip Valuiski 2014 Kibuvits Judo 10.kyu UU7 -18kg
Jaroslav Scherban 2014 Kibuvits Judo 10.kyu UU7 -18kg
Pavel Krohhotko 2010 Kibuvits Judo 8.kyu UU11 -36kg
Pavel Krohhotko 2010 Kibuvits Judo 8.kyu MU12 -34kg
Roman Stseltskov 2009 Kibuvits Judo 7.kyu MU12 -50kg
Andrei Nestjurin 2010 Kibuvits Judo 5.kyu UU11 -30kg
Andrei Nestjurin 2010 Kibuvits Judo 5.kyu MU12 -30kg
Juss Joonas Väikmeri 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu UU9 -22kg
Artur Tiisel 2008 Toni Judokool EST 6.kyu MU14 -38kg
Oliver Tisler 2007 Toni Judokool EST 4.kyu MU14 -55kg
Aleksander Sõštšikov 2009 Dodze 8.kyu MU12 -42kg
Damir Jeremejev 2014 Dodze 10.kyu UU7 -18kg
Damir Jeremejev 2014 Dodze 10.kyu UU9 -18kg
Kaspar Kullerkupp 2013 Toni Judokool EST 9.kyu UU9 -26kg
Ilja Bezuglov 2009 Tartu Do 4.kyu MU12 -34kg
Ilja Bezuglov 2009 Tartu Do 4.kyu MU14 -34kg
Kristo Kolossov 2009 Tartu Do 4.kyu MU12 -38kg
Kristo Kolossov 2009 Tartu Do 4.kyu MU14 -38kg
Rainer Õnne 2007 Viljandi Spordikool 3.kyu MU14 -50kg
Kristo Kimmel 2009 Viljandi Spordikool 3.kyu MU12 +50kg
Viktor Smirnov 2009 Rapla Judoklubi 7.kyu MU12 -50kg
William Kunimägi 2007 Rapla Judoklubi 6.kyu MU14 -55kg
Andri Voltre 2009 Rapla Judoklubi 7.kyu MU12 +50kg
Herman Ventsli 2010 Rapla Judoklubi 8.kyu MU12 -46kg
Georg Mattias Kosenkranius 2009 Rapla Judoklubi 8.kyu MU12 -34kg
Mikk Alajõe 2008 Spordiklubi Altia 6.kyu MU14 -34kg
Mai Mirtel Umblia 2009 Spordiklubi Altia 8.kyu WU12 -Kohapeal
Kristiina Kallas 2010 Spordiklubi Altia 6.kyu WU12 -Kohapeal
Art Ariva 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu UU9 -28kg
Jakob Pihlak 2011 Spordiklubi Altia 10.kyu UU10 -30kg
Ello Põldma 2011 Spordiklubi Altia 10.kyu WU12 -Kohapeal
Juhan Ivask 2008 Spordiklubi Altia 8.kyu MU14 -34kg
Siim Tarvis 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu UU9 -20kg
Mihkel Tarvis 2010 Spordiklubi Altia 10.kyu UU11 -26kg
Oskar Vaaderpass 2011 Spordiklubi Altia 8.kyu UU10 +40kg
Sebastian Põim 2011 Spordiklubi Altia 10.kyu UU10 +40kg
Annabel Saskia Mirtel Joakit 2007 Toni Judokool EST 8.kyu WU14 -Kohapeal
Ilmar Richard Kiisel 2010 Toni Judokool EST 8.kyu UU11 +40kg
Mattias Must 2012 Toni Judokool EST 8.kyu UU9 -24kg
Sander Mattias Sild 2010 Toni Judokool EST 9.kyu UU11 -33kg
Sebastian Snitsarenko 2012 Toni Judokool EST 10.kyu UU9 -40kg
Mariete Taska 2010 Toni Judokool EST 9.kyu UU11 -33kg
Helo Tuisk 2010 Toni Judokool EST 8.kyu UU11 -30kg
Ramses Tupits 2012 Toni Judokool EST 9.kyu UU9 -30kg
Karl Artur Uin 2012 Toni Judokool EST 10.kyu UU9 -30kg
Kristo Vares 2011 Toni Judokool EST 9.kyu UU10 +40kg
Mihkel Jakob Aavik 2011 Toni Judokool EST 10.kyu UU10 -34kg
Slavomira Kadlecova 2011 Toni Judokool EST 9.kyu WU12 -Kohapeal
Markkus Erikson 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu UU10 -28kg
Miroslava Kadlecova 2014 Toni Judokool EST 10.kyu UU7 -28kg
Karlos Nool 2014 Toni Judokool EST 10.kyu UU7 -28kg
Kalvin Nool 2013 Toni Judokool EST 9.kyu UU9 -36kg
Artur Saidla 2012 Toni Judokool EST 10.kyu UU9 -28kg
Robert Vaaderpall 2013 Toni Judokool EST 10.kyu UU9 -28kg
Laurits Kralik 2013 Toni Judokool EST 10.kyu UU9 -24kg
Tristan Robert Otstavel 2012 Toni Judokool EST 10.kyu UU9 -18kg
Arnold Palm 2011 Toni Judokool EST 9.kyu UU10 -40kg
Silver Kristal 2012 Toni Judokool EST 10.kyu UU9 -26kg
Kristjan Tunis 2014 Kibuvits Judo 10.kyu UU9 -20kg
Artemi Jeremejev 2011 Dodze 8.kyu UU10 -26kg
Artemi Jeremejev 2011 Dodze 8.kyu UU11 -26kg
Dmitri Bossak 2007 Dodze 4.kyu MU14 -38kg
Maksim Bossak 2010 Dodze 8.kyu UU11 -33kg
Maksim Bossak 2010 Dodze 8.kyu MU12 -34kg
Artjem Saveljev 2008 Dodze 6.kyu MU14 -46kg
Vladislav Abarenkov 2008 Dodze 6.kyu MU14 -42kg
Rafael Semerikov 2008 Dodze 6.kyu MU14 -38kg
Nikita Bubnov 2007 Dodze 6.kyu MU14 -46kg
Ilja Rožin 2010 Dodze 8.kyu UU11 -33kg
Ilja Rožin 2010 Dodze 8.kyu MU12 -34kg
Enriko ots 2010 Dodze 8.kyu UU11 -33kg
Enriko ots 2010 Dodze 8.kyu MU12 -34kg
Nikita Ott 2011 Dodze 8.kyu UU10 -30kg
Nikita Ott 2011 Dodze 8.kyu UU11 -30kg
Karolina Getman 2011 Dodze 10.kyu UU10 -37kg
Karolina Getman 2011 Dodze 10.kyu UU11 -36kg
Dmitri Shramov 2009 Kibuvits Judo 9.kyu MU12 -34kg
Alex Boikov 2012 Dodze 10.kyu UU9 -24kg
Alex Boikov 2012 Dodze 10.kyu UU10 -24kg
Oleg Alekseev 2012 Kibuvits Judo 9.kyu UU9 -26kg
Maksim Suržikov 2012 Dodze 10.kyu UU9 -20kg
Maksim Suržikov 2012 Dodze 10.kyu UU10 -22kg
Pavel Krohotko 2010 Kibuvits Judo 10.kyu UU11 -36kg
Pavel Krohotko 2010 Kibuvits Judo 10.kyu MU12 -38kg
Daniil Titov 2012 Dodze 10.kyu UU9 -18kg
Daniil Titov 2012 Dodze 10.kyu UU10 -22kg
Alan Trei 2012 Dodze 10.kyu UU9 -20kg
Alan Trei 2012 Dodze 10.kyu UU10 -22kg
Stanisalav Ivanov 2011 Dodze 10.kyu UU10 -40kg
Stanisalav Ivanov 2011 Dodze 10.kyu UU11 -40kg
Maksim Ivanov 2012 Dodze 10.kyu UU9 -22kg
Maksim Ivanov 2012 Dodze 10.kyu UU10 -22kg
Arhip Somelar 2013 Kibuvits Judo 10.kyu UU9 -24kg
Artur Kuznetsov 2010 Dodze 10.kyu UU11 -40kg
Artur Kuznetsov 2010 Dodze 10.kyu MU12 -42kg
Artemi Jeremejev 2010 Dodze 8.kyu MU12 -27kg
Filip Valuiskij 2015 Kibuvits Judo 10.kyu UU7 -18kg
Demis Knjazev 2012 Kibuvits Judo 9.kyu UU9 -36kg
Demis Knjazev 2012 Kibuvits Judo 9.kyu UU10 -37kg
Susett Marin Kass 2008 Aitado WU14 -Kohapeal
Greete Alas 2008 Aitado WU14 -Kohapeal
Carina Ling 2009 Aitado WU12 -Kohapeal
Olev Martin Põder 2009 Aitado MU12 -34kg
Paul Markus Põder 2009 Aitado MU12 -30kg
Imre Kirikal 2009 Aitado MU12 -42kg
Keron Lissen 2008 Aitado 6.kyu MU14 +70kg
Remi Edur 2007 Aitado 4.kyu MU14 -46kg
Karl Sander Saia 2007 Aitado 4.kyu MU14 -42kg
Ken Kermo Koort 2008 Aitado 4.kyu MU14 -62kg
Patrik Iljin 2008 Aitado 6.kyu MU14 -55kg
Maximilian Valjauga 2007 Aitado 6.kyu MU14 -46kg
Maarja Liis Rahumeel 2008 Aitado 6.kyu WU14 -Kohapeal
Hondar Väärtnõu 2007 Aitado 4.kyu MU14 -46kg
Oskar Ots 2008 Aitado 6.kyu MU14 -42kg
Georg Sebastian Nõges 2009 Aitado MU12 -46kg
Robin Väärtnõu 2009 Aitado MU12 -30kg
Robin Thor Väärnõu 2009 Aitado MU12 -30kg
Keron Lissen 2008 Aitado MU14 +70kg
Nikolas Shoshin 2008 Kibuvits Judo 7.kyu MU14 -34kg
Richard Jermakov 2011 Kibuvits Judo 10.kyu UU10 -26kg
Aleksandr Larin 2013 Kibuvits Judo 10.kyu UU9 -22kg
Theodor Tumm 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU12 -38kg
Robin Veedla 2007 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU14 -50kg
Oliver inno 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU12 -42kg
Richard Steven Pertens 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU12 -38kg
Rasmus Saar 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -42kg
Markkus Vettik 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -30kg
Rodion Zubets 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -27kg
Kristjan Bachmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -34kg
Kristjan Kermon 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -34kg
Daniel- Thor Mägi 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -55kg
Ats Otsmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -46kg
Ralf Rasmus Rätsepp 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -42kg
Armin-Ott Talpas 2007 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU14 -55kg
Ruben- Thor Talpas 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -38kg
Alexander Inno 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -38kg
Ralf Eugen Ainla 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU12 -50kg
Richard Johannes Konovalov 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -34kg
Kristjan Vingisaar 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -42kg
Hugo-Petro Vido 2012 Audentese Spordiklubi 10.kyu UU9 -28kg
Magnus Müller 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -38kg
Fred Saar 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu UU11 -24kg
Fred Saar 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -25kg
William Pikki 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu UU11 -28kg
Artur Saabas 2011 Toni Judokool EST 8.kyu UU11 -33kg
Aaron Paalberg 2010 Toni Judokool EST 8.kyu MU12 -38kg
Riko Riimann 2013 Toni Judokool EST 9.kyu UU9 -24kg
Luukas Reier 2011 Toni Judokool EST 8.kyu UU10 -30kg
Mikk Sander Rannaküla 2013 Toni Judokool EST 10.kyu UU9 -22kg
Sten Erik Rannaküla 2012 Toni Judokool EST 10.kyu UU9 -33kg
Unnepeve Paltser 2010 Toni Judokool EST 8.kyu MU12 -46kg
Robert Litvinovits 2011 Toni Judokool EST 9.kyu UU11 -36kg
Robert Külasalu 2013 Toni Judokool EST 9.kyu UU9 -26kg
Raimond Ristmägi 2011 Toni Judokool EST 8.kyu UU10 +40kg
Leonard Ristmägi 2014 Toni Judokool EST 9.kyu UU7 -24kg
Erik Kelmi 2010 Toni Judokool EST 8.kyu UU11 -28kg
Renee Kelmi 2012 Toni Judokool EST 8.kyu UU9 -26kg
Renee Kelmi 2012 Toni Judokool EST 8.kyu UU10 -26kg
Oskar Sepp 2013 Toni Judokool EST 10.kyu UU9 -22kg
Kris Gunnar Kalm 2013 Toni Judokool EST 9.kyu UU9 -20kg
Hans Kristjan Koosmaa 2013 Toni Judokool EST 9.kyu UU9 -22kg
Huko Usin 2007 Aitado 6.kyu MU14 -70kg
Artur Tristen Väärtnõu 2013 Aitado UU9 -24kg
Aleksander Pimasin 2008 BUSHINKAN 4.kyu MU14 -50kg
Pavel Pimasin 2008 BUSHINKAN 4.kyu MU14 -50kg
Maria Savitskaja 2009 BUSHINKAN 6.kyu WU12 -Kohapeal
Maria Savitskaja 2009 BUSHINKAN 6.kyu WU14 -Kohapeal
Artur Vigul 2010 BUSHINKAN 5.kyu UU11 -36kg
Artur Vigul 2010 BUSHINKAN 5.kyu MU12 -38kg
Mark Samuilik 2008 BUSHINKAN 5.kyu MU14 -55kg
Kristjan Pukk 2014 Toni Judokool EST 10.kyu UU7 -18kg
Uku-Martin Teder 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -42kg
Rainis Väät 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -50kg
Glen Gregory Kõiv 2008 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -46kg
Trävis Kuuse 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu UU10 -40kg
Lennart Reintam 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu UU10 -30kg
Otto Joost 2008 Spordiklubi Barra 8.kyu MU14 -62kg
Hendrik Laar 2008 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -34kg
Risto Revon Viisitamm 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -50kg
Ralf Oskar Siim 2007 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -55kg
Lennart Lippus 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu UU10 -30kg
Emily Pertel 2007 Spordiklubi Barra 8.kyu WU14 -Kohapeal
Holger Peeterson 2013 Toni Judokool EST 10.kyu UU9 -26kg
Kristo Peeterson 2013 Toni Judokool EST 10.kyu UU9 -26kg
Johannes Sool 2013 Toni Judokool EST 10.kyu UU9 -26kg
Lucas Virman 2014 Toni Judokool EST 9.kyu UU7 -20kg
Karl-Andres Variksoo 2014 Toni Judokool EST 10.kyu UU7 -28kg
Miron Solem 2015 Toni Judokool EST 10.kyu UU7 -18kg
Henry Pruuslen 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu UU10 -22kg
Tormi Leinbock 2010 Spordiklubi Barra UU11 -33kg
Timur Alimov 2008 M-Dojo Spordiklubi 6.kyu MU14 -46kg
Maksim Popovich 2007 M-Dojo Spordiklubi 6.kyu MU14 -50kg
Denis Savtsuk 2008 M-Dojo Spordiklubi 8.kyu MU14 -38kg
Daniil Kerdjašov 2011 M-Dojo Spordiklubi 10.kyu UU10 -40kg
Nikita Orlov 2007 M-Dojo Spordiklubi 10.kyu MU14 -50kg
Eva-Kristiina Gontšarov 2009 M-Dojo Spordiklubi 9.kyu WU12 -Kohapeal
Ilian Kulakov 2014 M-Dojo Spordiklubi 10.kyu UU7 -24kg
Grete Maria Virvelaid 2010 Rapla Judoklubi 8.kyu WU12 -Kohapeal
Jürgen Ansi 2010 Rapla Judoklubi 6.kyu MU12 -42kg
Joosep Ansi 2007 Rapla Judoklubi 6.kyu MU14 -42kg
VIKTOR NAGAJEV 2011 Spordiklubi NAISS 8.kyu UU11 -33kg
GEORGI RYABKOV 2010 Spordiklubi NAISS 10.kyu MU12 -34kg
VADIM SMAŽENKO 2008 Spordiklubi NAISS 10.kyu MU14 -70kg
SANDER ZIGURA 2009 Spordiklubi NAISS 10.kyu MU12 -42kg
ALEKSANDER GULJAJEV 2009 Spordiklubi NAISS 8.kyu MU12 +50kg
PLATON KANUNNIKOV 2012 Spordiklubi NAISS 10.kyu UU9 -30kg
Karola Kaljus 2012 Spordiklubi Ookami 9.kyu UU9 -22kg
Karola Kaljus 2012 Spordiklubi Ookami 9.kyu UU10 -22kg
Karl Jakob Kaljus 2010 Spordiklubi Ookami 7.kyu UU11 -26kg
Karl Jakob Kaljus 2010 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU12 -25kg
Renee Orye 2013 Toni Judokool EST 10.kyu UU9 -18kg
Marcus Aarde 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu UU10 -24kg
Karl-Martin Valdre 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -34kg
Hendrik Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -62kg
Taavi Toompark 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -38kg
MIhhail Voronov 2007 SK Dvigatel 3.kyu MU14 -70kg
Mattias Erikson 2009 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -34kg
Mattias Erikson 2009 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -34kg
Karl Kristajan Kähr 2012 Spordiklubi Ookami 9.kyu UU9 -36kg
Sebastian Kõiv 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu UU10 -30kg
Fred Särgava 2010 Audentese Spordiklubi 10.kyu UU11 -36kg
Romet Pärtel 2012 Audentese Spordiklubi 10.kyu UU9 -22kg
Timur Matinian Amir 2011 Audentese Spordiklubi 10.kyu UU10 -22kg
Otto Robert Roze 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu UU9 -24kg
Otto Robert Roze 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu UU10 -24kg
Nils Merilain 2011 Spordiklubi Ookami 8.kyu UU10 -34kg
Nils Merilain 2011 Spordiklubi Ookami 8.kyu UU11 -33kg
Jaan Rässa 2010 Spordiklubi Ookami 7.kyu UU11 -30kg
Jaan Rässa 2010 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU12 -30kg
Juhan Laaneste 2012 Spordiklubi Ookami 10.kyu UU9 -33kg
Juhan Laaneste 2012 Spordiklubi Ookami 10.kyu UU10 -34kg
Dante Alex Sander 2012 Spordiklubi Barra 10.kyu UU9 -24kg
Samuel Jürgenson 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -62kg
Simona Liisa Martin 2008 Toni Judokool EST 6.kyu WU14 -Kohapeal
Valentin Dragunov 2015 Kibuvits Judo 10.kyu UU7 -18kg
Jan Rasmus Oja 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -30kg
Richard Schüts 2012 Audentese Spordiklubi 10.kyu UU9 -33kg
Luukas Lääne 2011 Audentese Spordiklubi 8.kyu UU10 -30kg
Maksim Kulik 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -46kg
Konstantin Sulgin 2010 Budolinn 8.kyu MU12 -30kg
Aleksandr Gorelov 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -50kg
Denis Levit 2007 Budolinn 6.kyu MU14 -62kg
Artjom Shelehevits 2011 Budolinn 10.kyu UU10 -26kg
Mihhail ZOLOTARJOV 2011 Budolinn 10.kyu UU10 -26kg
Mihhail ZOLOTARJOV 2011 Budolinn 10.kyu UU11 -26kg
Demid KOTSKIN 2011 Budolinn 8.kyu UU10 -26kg
Demid KOTSKIN 2011 Budolinn 8.kyu UU11 -26kg
Maksim Sinitsa 2010 Budolinn 8.kyu MU12 -34kg
Roman Konstantinov 2010 Budolinn 8.kyu MU12 -34kg
Aleksei Kabanov 2010 Budolinn 10.kyu UU11 +40kg
Aleksei Kabanov 2010 Budolinn 10.kyu MU12 +50kg
Elisei Vassenin 2009 Budolinn 8.kyu MU12 -38kg
Marek Pokutinski 2009 Budolinn 8.kyu MU12 -38kg
Georgi Virshich 2009 Budolinn 8.kyu MU12 -34kg
Martin Rim 2009 Budolinn 8.kyu MU12 -38kg
Rodion Ivanov 2009 Budolinn 8.kyu MU12 +50kg
Jevgeni Denissov 2008 Budolinn 8.kyu MU14 -46kg
Ilja Ljutõi 2008 Budolinn 8.kyu MU14 -46kg
Alisa Gromova 2008 Budolinn 6.kyu WU14 -Kohapeal
Artjom KOTSKIN 2008 Budolinn 8.kyu MU14 -38kg
Steven Krassavin 2008 Budolinn 8.kyu MU14 -30kg
Dmitri Vinogradov 2008 Budolinn 6.kyu MU14 -42kg
Marko DANILTSENKO 2008 Budolinn 8.kyu MU14 -38kg
Vkadislav Karchevsky 2008 Budolinn 8.kyu MU14 -42kg
Maksim Netsajev 2008 Budolinn 8.kyu MU14 -42kg
Artjom Sokolov 2007 Budolinn 6.kyu MU14 -62kg
Andrei Roganov 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -38kg
Nil Kirijenko 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -38kg
Robert Lukin 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -62kg
Daniel Žigadlo 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -42kg
Aleksandra Krasnova 2007 Budolinn 6.kyu WU14 -Kohapeal
David Malai 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -38kg
Kirill Begunov 2007 Budolinn 6.kyu MU14 +70kg
Pavel Babuta 2007 Budolinn 6.kyu MU14 -62kg
Dmitri Kopõlov 2007 Budolinn 4.kyu MU14 -38kg
Vladislav Ljastchenko 2011 Budolinn 10.kyu UU10 -30kg
Vladislav Ljastchenko 2011 Budolinn 10.kyu UU11 -30kg
Michael Qvick 2010 Budolinn 8.kyu UU11 +40kg
Michael Qvick 2010 Budolinn 8.kyu MU12 -46kg
Lev Vassiljev 2010 Budolinn 8.kyu UU11 -30kg
Lev Vassiljev 2010 Budolinn 8.kyu MU12 -30kg
Jussif Gassimov 2011 Budolinn 10.kyu UU10 -26kg
Jussif Gassimov 2011 Budolinn 10.kyu UU11 -26kg
Aleks Klein 2011 Toni Judokool EST 8.kyu UU10 +40kg
Artjom Krasnov 2013 Budolinn 10.kyu UU9 -28kg
Kirill Gluskov 2013 Budolinn 10.kyu UU9 -26kg
Nektar Shengelia 2010 Budolinn 10.kyu MU12 -38kg
Denis Aleksejev 2011 Budolinn 10.kyu UU10 -30kg
Denis Aleksejev 2011 Budolinn 10.kyu UU11 -30kg
Richard Bedrossov 2011 Budolinn 10.kyu UU10 -24kg
Artjom SHELEHEVITS 2011 Budolinn 8.kyu UU10 -26kg
Valeria Galkina 2015 Budolinn 10.kyu UU7 -18kg
Pavel Dõskan 2011 Budolinn 10.kyu UU10 -30kg
Pavel Dõskan 2011 Budolinn 10.kyu UU11 -30kg
Maksim Sustikov 2009 Budolinn 10.kyu MU12 -30kg
Artur Samanin 2010 Budolinn 8.kyu MU12 -42kg
Markus Soe 2009 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU12 -30kg
Loona-Maria Soe 2010 Võru Judoklubi REI 5.kyu UU11 -30kg
Kairit Pettai 2010 Võru Judoklubi REI 5.kyu UU11 -36kg
Reesi Vissel 2009 Võru Judoklubi REI 5.kyu WU12 -Kohapeal
Keitlin Valge 2008 Võru Judoklubi REI 6.kyu WU14 -Kohapeal
Kerli Ojaveer 2009 Võru Judoklubi REI 6.kyu WU12 -Kohapeal
Edward Tambets 2010 Võru Judoklubi REI 5.kyu UU11 -33kg
Maru Silm 2011 Audentese Spordiklubi 8.kyu UU10 -26kg
Sten Trommel 2009 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU12 -38kg
Ruudi Palm 2009 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU12 -50kg
Otto Tappo 2010 Võru Judoklubi REI 5.kyu UU11 -40kg
Elpida-Marie Giannakaina 2010 Võru Judoklubi REI 5.kyu UU11 -36kg
Anri Neeve 2008 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU14 -46kg
Mattias Aal 2010 Tartu Do 6.kyu UU11 -33kg
Mattias Aal 2010 Tartu Do 6.kyu MU12 -34kg
Tormi Evert 2009 Tartu Do 8.kyu MU12 -50kg
Tormi Evert 2009 Tartu Do 8.kyu MU14 -50kg
Kristjan Randmaa 2010 Tartu Do 8.kyu UU11 -26kg
Kristjan Randmaa 2010 Tartu Do 8.kyu MU12 -27kg
Romet Vahter 2010 Tartu Do 8.kyu UU11 -33kg
Romet Vahter 2010 Tartu Do 8.kyu MU12 -34kg
Zachary Martin Nickson 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -50kg
Vint Narro 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu UU10 -24kg
Vint Narro 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu UU11 -24kg
Villem Lahe 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -34kg
Loore Lepik 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu WU12 -Kohapeal
Lee Hint 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu WU12 -Kohapeal
Mirtel Parvelt 2010 Spordiklubi Barra 10.kyu WU12 -Kohapeal
Kaur Jakob Port 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu UU10 -34kg
Thor Erik Richardson 2012 Spordiklubi Barra 10.kyu UU10 -24kg
Kristjan Toom 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -42kg
Martin Rannaste 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu UU10 -32kg
Edward Koor 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu UU10 -32kg
Mia Teder 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu WU12 -Kohapeal
Geron Jakobson 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu UU9 -24kg
Lennart Sein 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu UU9 -24kg
Mihkel Kiviselg 2014 Spordiklubi Barra 10.kyu UU7 -24kg
Kerman Matjušin 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu UU9 -22kg
Rainer Kranberg 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu UU10 -28kg
Sander Jõgi 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu UU10 -24kg
Binara Wibuddha Sirimewan 2012 Spordiklubi Barra 10.kyu UU10 -22kg
Johann Jegorov 2012 Spordiklubi Barra 10.kyu UU10 -30kg
Jaak Lõhmus 2012 Spordiklubi Barra 10.kyu UU10 -34kg
Tormi Leinbock 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu UU10 -34kg
Gregor Mändla 2013 Mikado 8.kyu UU9 -36kg
Kristi Elisbet Mändla 2011 Mikado 8.kyu UU10 -34kg
Hubert Lippus 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -46kg
Sander Jõgi 2013 Spordiklubi Barra UU9 -24kg
Katiriine Sirel 2008 Rapla Judoklubi 5.kyu WU14 -Kohapeal
Brait Kaare 2011 Rapla Judoklubi 8.kyu UU10 -26kg
Nathali Elisabeth Kask 2010 Dokyo 8.kyu UU11 -28kg
Nathali Elisabeth Kask 2010 Dokyo 8.kyu WU12 -Kohapeal
Cara Lass 2011 Dokyo 10.kyu UU10 -37kg
Cara Lass 2011 Dokyo 10.kyu UU11 -36kg
Oliver Oolmets 2010 Dokyo 9.kyu UU11 -40kg
Oliver Oolmets 2010 Dokyo 9.kyu MU12 -42kg
Heleri Olev 2010 Dokyo 6.kyu UU11 -36kg
Heleri Olev 2010 Dokyo 6.kyu WU12 -Kohapeal
Andreas Avarsalu 2010 Dokyo 9.kyu UU11 -36kg
Andreas Avarsalu 2010 Dokyo 9.kyu MU12 -34kg
Daniel Tobias Tammin 2009 Dokyo 6.kyu MU12 -38kg
Daniel Tobias Tammin 2009 Dokyo 6.kyu MU14 -38kg
Lara Elisabeth Silm 2009 Dokyo 8.kyu WU12 -Kohapeal
Albert Võbornõi 2009 Dokyo 6.kyu MU12 -50kg
Albert Võbornõi 2009 Dokyo 6.kyu MU14 -50kg
Renee Mikko 2008 Dokyo 8.kyu MU14 -46kg
Lisete Maslovski 2008 Dokyo 9.kyu WU14 -Kohapeal
Robert Teesaar 2008 Dokyo 4.kyu MU14 -46kg
Darek Varjula 2007 Dokyo 8.kyu MU14 -70kg
Jaan Heinri Niller 2007 Dokyo 6.kyu MU14 -70kg
Felis Talvik 2007 Dokyo 6.kyu WU14 -Kohapeal
Jan-Kaspar Sepp 2008 Dokyo 4.kyu MU14 -38kg
Armin Kull 2010 Dokyo 10.kyu UU11 -36kg
Björn Samma 2013 Dokyo 10.kyu UU9 -33kg
Björn Samma 2013 Dokyo 10.kyu UU10 -32kg
Girte Lota Needrit 2013 Dokyo 10.kyu UU9 -30kg
Henri Talvik 2015 Dokyo 10.kyu UU7 -18kg
Egor Prohhorenkov 2010 M-Dojo Spordiklubi 10.kyu MU12 -30kg
Evelina Šlepina 2011 M-Dojo Spordiklubi 10.kyu UU11 -40kg
Kirill Šlepin 2013 M-Dojo Spordiklubi 10.kyu UU9 -30kg
Timo Möll 2011 Dokyo 9.kyu UU10 -34kg
Simon Vahter 2010 Dokyo 10.kyu UU11 -36kg
Simon Vahter 2010 Dokyo 10.kyu MU12 -38kg
Sandra Talvik 2014 Dokyo 10.kyu UU7 -20kg
Sandra Suvinõmm 2009 Dokyo 10.kyu WU12 -Kohapeal
Rand Johann Otsmann 2011 Dokyo 10.kyu UU10 -22kg
Oskar Toonpere 2009 Dokyo 6.kyu MU12 -38kg
Oliver Nõukas 2010 Dokyo 10.kyu UU11 -30kg
Nicholas Silm 2015 Dokyo 10.kyu UU7 -22kg
Miikael Allik 2008 Dokyo 10.kyu MU14 -62kg
Mathias Peškov 2007 Dokyo 10.kyu MU14 -62kg
Martin Tobi 2008 Dokyo 10.kyu MU14 -46kg
Maksim Veber 2009 Dokyo 10.kyu MU12 -50kg
Luisa Indra Jürgenson 2007 Dokyo 10.kyu WU14 -Kohapeal
Kristofer Kalbre 2010 Dokyo 9.kyu UU11 -36kg
Kristofer Kalbre 2010 Dokyo 9.kyu MU12 -38kg
Karl-Sander Järvik 2012 Dokyo 10.kyu UU9 -33kg
Karl-Sander Järvik 2012 Dokyo 10.kyu UU10 -34kg
Ken Indrek Mägi 2009 Dokyo 10.kyu MU12 -42kg
Karl Teesalu 2009 Dokyo 10.kyu MU12 -38kg
Jaan Daniel Mäe 2010 Dokyo 10.kyu UU11 +40kg
Jaan Daniel Mäe 2010 Dokyo 10.kyu MU12 -42kg
Gregor Küttis 2010 Dokyo 10.kyu UU11 +40kg
Gregor Küttis 2010 Dokyo 10.kyu MU12 -42kg