image

Competition by Tevol ja Künter

Judo V Superturniir


Sellel aastal sumot ei toimu, kuna väikeste sumokatega peavad alati kaasas olema ka lapsevanemad, kes neid kohapeal abistavad.

Registration closes June 17, 2021
Competition date June 20, 2021
Competition location Audentese Spordikeskus, Tondi 84
Accreditation 17.06.2021 Tondi 84
Weigh in 19.06 kell 19:00 - 20:00, U10 ja U12 võistluspäeval 9:00 - 9:30, U14 ja U16 võistluspäeval 13:00 - 13:30
Contact [email protected]
Entry
20€
Late entry
25€
U10    2012-2014 Starting 10:00 Rules: Kägistamistehnika ja valuvõtted on keelatud
M -24, -27, -30, -33, -36, -40, +40
U12    2010-2012 Starting 10:00 Rules: Kägistamistehnika ja valuvõtted on keelatud
M -29, -32, -35, -38, -42, -46, -50, +50
W -28, -32, -37, -42, -47, +47
U14    2008-2010 Starting 14:00 Rules: Kägistamistehnika ja valuvõtted on keelatud
M -32, -35, -38, -42, -46, -50, -55, -62, -70, +70
W -34, -38, -43, -48, -53, +53
U16    2006-2008 Starting 14:00 Rules: Kägistamistehnika ja valuvõtted on lubatud
M -38, -42, -46, -50, -55, -60, -66, -73, -81, +81
W -45, -50, -55, -62, -70, +70

204
Name Year Club Belt Class Country
Nikita Jolkin 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 -73
Hendrik Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -73
Taaniel Raud 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 -38
Joosep Toomel 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -42
Joonas Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -73
Kaspar Raidma 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -73
Karl Lokk 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -73
Kert Kaspar Kukk 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 -81
Huko Pärtel Usin 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU16 +81
Taavi Vahter 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -73
Amir Alikhanov 2010 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU12 -42
Amir Alikhanov 2010 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU14 -42
Mihhail Šur 2006 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU16 -55
Artjom Tištšenko 2006 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU16 -73
Anna Flotskiy 2008 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu WU14 -53
Anna Flotskiy 2008 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu WU16 -50
Demis Anušev 2009 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU14 -62
Rasmus Ritson 2006 Spordiklubi Altia 6.kyu MU16 +81
Mikk Alajõe 2008 Spordiklubi Altia 6.kyu MU14 -42
Mai Mirtel Umblia 2009 Spordiklubi Altia 8.kyu WU14 -48
Kristiina Kallas 2010 Spordiklubi Altia 6.kyu WU12 +47
Art Ariva 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu MU10 -33
Jakob Pihlak 2011 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 -35
Juhan Ivask 2008 Spordiklubi Altia 8.kyu MU14 -38
Siim Tarvis 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu MU10 -27
Martin Einstein 2010 Spordiklubi Altia 6.kyu MU12 -46
Karl Oliver Ritson 2009 Spordiklubi Altia 10.kyu MU14 +70
Madis Ivask 2010 Spordiklubi Altia 8.kyu MU12 -32
Mila Einstein 2012 Spordiklubi Altia 8.kyu WU12 -32
Artur Mogilenskihh 2011 Spordiklubi Altia MU12 -46
Mihkel Tarvis 2010 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 -32
Mattias Erikson 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -42
Markkus Erikson 2011 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -35
Otto Robert Roze 2013 Spordiklubi Barra 5.kyu MU10 -27
Marcus Aarde 2013 Spordiklubi Barra 5.kyu MU10 -27
Andre Emil Klein 2012 Spordiklubi Barra 5.kyu MU10 -33
Nikolas Sebastian Pihelgas 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -32
Paul Puuraid 2012 Spordiklubi Barra 5.kyu MU10 -40
Ravo Trisberg 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -35
Laur Kristjan Raik 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -35
Gustav Birk 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -42
Ruben Vabarna 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -50
Adrian Hansen 2008 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -62
Bruno Hristoforov 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -55
Emma Karoliina Konnapere 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu WU14 -43
Tõnis Domberg 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -73
Kõu Lennart Saar 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -32
Johann Pärnamets 2012 Spordiklubi Barra 5.kyu MU10 -33
Nathan Arand 2008 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -55
Hans Kristjan Koosma 2013 Spordiklubi Barra 5.kyu MU10 -24
Loore Lepik 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu WU12 -42
Lennart Reintam 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -35
Kaur Jakob Port 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 +40
Saara Mirtel Usin 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu WU12 +47
Paul Puuraid 2012 Spordiklubi Barra 5.kyu MU12 -38
Gustav Kõrvits 2008 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -62
Karl Arumäe 2006 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -66
Feliks Šamonin 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -38
Karl Kaspar Tomberg 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -35
Karl Tambaur 2012 Spordiklubi Barra 5.kyu MU10 -33
Peeter Piirsalu 2011 Spordiklubi Barra 5.kyu MU12 -29
Demis Knjazev 2012 Kibuvits Judo 9.kyu MU10 +40
Andrei Nestjurin 2010 Kibuvits Judo 5.kyu MU12 -32
Artur Alimov 2012 Kibuvits Judo 7.kyu MU10 -30
Anastasia Buzina 2011 Kibuvits Judo 10.kyu WU12 -32
Aaron Scherban 2011 Kibuvits Judo 7.kyu MU12 -32
Kirill Pelih 2006 Kibuvits Judo 4.kyu MU16 +81
Sofija Hantsevits 2009 Kibuvits Judo 6.kyu WU14 -53
Aleksi Hukkanen 2006 Chikara MU16 -81
Kristofer Pertelson 2006 Chikara MU16 -66
Kristjan Tunis 2014 Kibuvits Judo 10.kyu MU10 -36
Sevastjan Scherban 2013 Kibuvits Judo 8.kyu MU10 -30
Ketlin Semjonov 2009 Viljandi Spordikool 3.kyu WU14 -34
Kristo Kimmel 2009 Viljandi Spordikool 3.kyu MU14 -62
Rainer Õnne 2007 Viljandi Spordikool 2.kyu MU16 -55
Han - Lukas Pirn 2010 Viljandi Spordikool 5.kyu MU12 -35
Riko Šmidt 2012 Viljandi Spordikool 5.kyu MU10 -40
Sebastian Murdla 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU12 +50
Ander Harris Aasa 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU12 -29
Raiko Vaher 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU12 -32
Marcus-Mattias Prii 2007 Samurai 3.kyu MU16 -38
Marianne Tornijainen 2007 Samurai 3.kyu WU16 -55
Tair Tiitus 2006 Samurai 3.kyu MU16 -60
Kerdon Laubert 2006 Samurai 3.kyu MU16 -55
Jan Gerrit Petrov 2007 Samurai 3.kyu MU16 +81
Aliise Kink 2008 Samurai 5.kyu WU14 +53
Gediryn Rae 2008 Samurai 4.kyu WU14 -43
Armand Urvik 2010 Kibuvits Judo 7.kyu MU12 -38
Robert Naarits 2009 Aitado 6.kyu MU14 -35
Kevin Treu 2009 Aitado 6.kyu MU14 +70
Kris Andreas Kiilaspää 2009 Aitado 6.kyu MU14 -42
Imre Kirikal 2009 Aitado MU14 -50
Mattias Vassus 2008 Aitado 6.kyu MU14 -62
Maximilian Valjauga 2007 Aitado 6.kyu MU16 -55
Miia Kadaru 2009 Aitado 6.kyu WU14 -53
Georg Sebastian Nõges 2009 Aitado MU14 -50
Andrei Nestjurin 2010 Kibuvits Judo 5.kyu MU14 -32
David Rakitjanski 2012 Kibuvits Judo 9.kyu MU10 -36
Kristjan Randmaa 2010 Tartu Do 8.kyu MU12 -32
Kristjan Randmaa 2010 Tartu Do 8.kyu MU14 -32
Mattias Aal 2010 Tartu Do 6.kyu MU14 -35
Mattias Aal 2010 Tartu Do 6.kyu MU12 -35
Karl Õun 2012 Tartu Do 8.kyu MU10 -33
Sten Trommel 2009 Tartu Do 6.kyu MU14 -38
Nora Kivimägi 2006 Aitado 4.kyu WU16 -62
Kirill Levin 2010 Kibuvits Judo 7.kyu MU12 -35
Ken Marten Saar 2008 Tartu Do 5.kyu MU14 -62
Karl Markus Saar 2006 Tartu Do 4.kyu MU16 -66
Kristo Kolossov 2009 Tartu Do 4.kyu MU14 -46
Timur Alimov 2008 M-Dojo Spordiklubi 6.kyu MU14 -55
Eva-Kristiina Gontšarov 2009 M-Dojo Spordiklubi 9.kyu WU14 +53
Ilja Bezuglov 2009 Tartu Do 4.kyu MU14 -42
Kuldar Vorobjov 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU12 -42
Ken Kermo Koort 2008 Aitado 4.kyu MU14 -70
Loona-Maria Soe 2010 Võru Judoklubi REI 5.kyu WU12 -42
Kairit Pettai 2010 Võru Judoklubi REI 5.kyu WU12 -47
Reesi Vissel 2009 Võru Judoklubi REI 5.kyu WU14 -34
Marten Soe 2013 Võru Judoklubi REI 6.kyu MU10 -33
Andre-Mattias Randmaa 2008 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU14 -70
Rainer Lepp 2011 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU12 -29
Meel Kuks 2012 Võru Judoklubi REI 6.kyu MU10 -40
Markus Soe 2009 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU14 -35
Villem Sikk 2012 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU10 -30
Artur Trumm 2012 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU10 -40
Oskar Trumm 2013 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU10 -30
Siim Sipolainen 2011 Võru Judoklubi REI 6.kyu MU12 -42
Samuel Künnapuu 2010 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU12 -46
Saara Oja 2012 Võru Judoklubi REI 5.kyu WU12 -28
Christian Marcus Kasesalu 2006 Mikado 4.kyu MU16 -73
Trevor Aan 2008 Mikado 8.kyu MU14 +70
Kristi Elisbet Mändla 2011 Mikado 8.kyu WU12 -37
Gregor Mändla 2013 Mikado 8.kyu MU10 +40
Oskar Tamm 2009 Mikado 4.kyu MU14 -50
Jaanus Erik Mesi 2006 Mikado 4.kyu MU16 -60
Andris Org 2006 Aitado 4.kyu MU16 -73
Toni Romerik Laius 2007 Aitado MU16 -73
Marten Võigemast 2007 Aitado 4.kyu MU16 -50
Raiko Vaher 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU14 -32
Kuldar Vorobjov 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU14 -42
Aleks Russakov 2012 Tartu Do 10.kyu MU10 -30
Aleks Russakov 2012 Tartu Do 10.kyu MU12 -29
Richard Toomas Tammaru 2011 Tartu Do 6.kyu MU12 -35
Roos-Mari Nerut 2012 Tartu Do 8.kyu WU12 -42
Karl-Martin Villako 2008 Tartu Do 4.kyu MU14 -46
Karl-Martin Villako 2008 Tartu Do 4.kyu MU16 -46
Artak Azarumyan 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -42
Jevgeni Ladõgin 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -73
Romet Loddes 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 +50
Samir Agajev 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -55
Edward Jakimov 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -55
Robert Jakimov 2006 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -55
German Kalistratov 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -42
Kirill Komin 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -66
Bert Berg 2008 Tartu Do 4.kyu MU14 -46
Mirtel Aal 2008 Tartu Do 6.kyu WU14 -53
Jaan Heinri Niller 2007 Dokyo 6.kyu MU16 -73
Robert Teesaar 2008 Dokyo 4.kyu MU14 -62
Robert Teesaar 2008 Dokyo 4.kyu MU16 -60
Albert Võbornõi 2009 Dokyo 4.kyu MU14 -55
Daniel Tobias Tammin 2009 Dokyo 4.kyu MU14 -42
Heleri Olev 2010 Dokyo 6.kyu WU12 -47
Oliver Oolmets 2010 Dokyo 9.kyu MU12 -42
Cara Lass 2011 Dokyo 8.kyu WU12 -42
Oskar Toonpere 2009 Dokyo 6.kyu MU14 -46
Fred Joonas Kaha 2013 Dokyo 10.kyu MU10 -33
Lucia Lass 2007 Dokyo 8.kyu WU16 -55
Cara Lass 2011 Dokyo 8.kyu WU12 -42
Enry Tasa 2009 Dokyo 9.kyu MU14 -46
Siim Eenma 2006 Dokyo 8.kyu MU16 +81
Rainis Väät 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -66
Glen Gregory Kõiv 2008 Spordiklubi Barra 2.kyu MU14 -62
Glen Gregory Kõiv 2008 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -60
Ralf Oskar Siim 2007 Spordiklubi Barra 6.kyu MU16 -66
Hubert Lippus 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -50
Lennart Lippus 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -35
Artur Karjus 2008 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -62
Konrad Karjus 2013 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -24
Henrietta Lippus 2006 Spordiklubi Barra 3.kyu WU16 -70
Jan Rasmus Oja 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -35
Artur Korotin 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -50
Kristjan Kütson 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -50
Kristjan Vingisaar 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -46
Ralf Eugen Ainla 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -55
Kristian Piir 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -42
Ruben- Thor Talpas 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -42
Armin-Ott Talpas 2007 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 -55
Rihard Joosep Kahar 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 -50
Andreas Müller 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 -66
Ats Otsmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -55
Daniel- Thor Mägi 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -81
Kristjan Bachmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -38
Rodion Zubets 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -32
Rasmus Saar 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -62
Markkus Vettik 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -35
Hugo-Petro Vido 2012 Audentese Spordiklubi 10.kyu MU10 -30
Kevin Daniel Kiirend 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -46
Kirill Toomist 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -60
Jakob Anslan 2006 Audentese Spordiklubi 4.kyu MU16 -73
Marko Rannaste 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -70
Julian Alexander Pärna 2013 Audentese Spordiklubi 10.kyu MU10 -30
Joosep Avloi 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU14 -55
Risto Revon Viisitamm 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU14 -55
Hendrik Laar 2008 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -42
Sebastian Kõiv 2011 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -38