Competition by Tevol ja Künter

Judo VI Superturniir_EESTI JUDOLIIDU KARIKASARJA II ETAPP


Tournament for Estonian athletes only!

Registration closes Feb. 17, 2022
Competition date Feb. 20, 2022
Competition location Audentese Spordikeskus, Tondi 84
Accreditation 17/02/2022 Audentese Spordikeskus, Tondi 84
Weigh in 19.06 kell 19:00 - 20:00, U10 ja U12 võistluspäeval 10:00 - 10:30, U14 ja U16 võistluspäeval 13:00 - 13:30
Contact [email protected]
Entry
20€
Late entry
25€
U10    2013-2015 Starting 11:00 Rules: Kägistamistehnika ja valuvõtted on keelatud
U -24, -27, -30, -33, -36, -40, +40
U12    2011-2013 Starting 11:00 Rules: Kägistamistehnika ja valuvõtted on keelatud
M -27, -30, -34, -38, -42, -46, -50, -55, +55
W -30, -35, -40, -45, +45
U14    2009-2011 Starting 14:00 Rules: Kägistamistehnika ja valuvõtted on keelatud
M -32, -35, -38, -42, -46, -50, -55, -62, -70, +70
W -36, -40, -45, -52, -60, +60
U16    2007-2009 Starting 14:00 Rules: Kägistamistehnika ja valuvõtted on lubatud
M -38, -42, -46, -50, -55, -60, -66, -73, -81, +81
W -44, -48, -52, -57, -63, +63

Files

EJL-Karikasari-2022-juhend.pdf

462
Name Year Club Belt Class Country
Demis Anušev 2009 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU14 +70
Leila Alikhanova 2013 Kohtla-Jarve Kalev 5.kyu WU12 -35
Mykhailo Teisar 2013 Kohtla-Jarve Kalev 5.kyu UU10 -27
Art Ariva 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 -34
Siim Tarvis 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 -27
Jakob Pihlak 2011 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 -38
Mai Mirtel Umblia 2009 Spordiklubi Altia 8.kyu WU14 -52
Getter Kajak 2010 Spordiklubi Altia 10.kyu WU14 +60
Mila Einstein 2012 Spordiklubi Altia 8.kyu WU12 -35
Artur Mogilenskihh 2011 Spordiklubi Altia MU12 -50
Mikk Alajõe 2008 Spordiklubi Altia 6.kyu MU16 -50
Karl Oliver Ritson 2009 Spordiklubi Altia 10.kyu MU14 +70
Kristiina Kallas 2010 Spordiklubi Altia 6.kyu WU14 -60
Kaur Leetsar 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -55
Kaur Leetsar 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -55
Artur Korotin 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -35
Artur Korotin 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -38
Kristjan Kütson 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -50
Kristjan Kütson 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -50
Kristjan Vingisaar 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -50
Ralf Eugen Ainla 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU14 -70
Ralf Eugen Ainla 2009 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -73
Kristian Piir 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -46
Ralf Rasmus Rätsepp 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -46
Daniel- Thor Mägi 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -81
Kristian Bachmann 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -38
Markkus Vettik 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -38
Rasmus Saar 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -60
Fred Saar 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -32
Hugo-Petro Vido 2012 Audentese Spordiklubi 10.kyu MU12 -30
Rasmus Tiido 2010 Audentese Spordiklubi 10.kyu MU14 -38
Johannes Pajumägi 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -42
Riad Amir Salaheldine Hamadeh 2013 Audentese Spordiklubi 10.kyu UU10 -24
Jan Rasmus Oja 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -35
Ketlin Semjonov 2009 Viljandi Spordikool 3.kyu WU14 -36
Rainer Õnne 2007 Viljandi Spordikool 2.kyu MU16 -60
Han - Lukas Pirn 2010 Viljandi Spordikool 5.kyu MU14 -38
Tauri Vändre 2012 Viljandi Spordikool 5.kyu MU12 -30
Riko Šmidt 2011 Viljandi Spordikool 5.kyu MU12 -46
Riko Šmidt 2011 Viljandi Spordikool 5.kyu MU14 -46
Sebastian Murdla 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU14 -70
Ander Harris Aasa 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU14 -32
Andris Allikoja 2009 Viljandi Spordikool 3.kyu MU14 -42
Andris Allikoja 2009 Viljandi Spordikool 3.kyu MU16 -42
Amir Alikhanov 2010 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU14 -50
Kristo Kimmel 2009 Viljandi Spordikool 3.kyu MU16 -66
Kristo Kimmel 2009 Viljandi Spordikool 3.kyu MU14 -62
Leila Alikhanova 2013 Kohtla-Jarve Kalev 5.kyu UU10 -33
Marvet Kirs 2008 Tartu Valla Spordiklubi 6.kyu MU16 -42
Martin Tuka 2008 Tartu Valla Spordiklubi 6.kyu MU16 -73
Kerdo Pärna 2007 Tartu Valla Spordiklubi 6.kyu MU16 -66
Marleen Kirs 2009 Tartu Valla Spordiklubi 8.kyu WU14 -36
Rasmus Maximus Kunart 2012 Spordiklubi Barra 5.kyu MU12 -38
Joosep Õim 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -55
Tõnis Domberg 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -73
Ruben Vabarna 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -55
Ken Kermo Koort 2008 Aitado 4.kyu MU16 -73
Georg Sebastian Nõges 2009 Aitado 4.kyu MU14 -55
Georg Sebastian Nõges 2009 Aitado 4.kyu MU16 -55
Patrik Tobias Pindma 2008 Aitado 4.kyu MU16 -46
Marek-Adrian Mäsak 2007 Aitado 6.kyu MU16 +81
Kristjan Tunis 2014 Kibuvits Judo 10.kyu UU10 -40
Jaroslav Scherban 2014 Kibuvits Judo 10.kyu UU10 -24
Aaron Scherban 2011 Kibuvits Judo 7.kyu MU12 -34
Igor Mihhaljov 2011 Kibuvits Judo 9.kyu MU12 -46
Sofija Hantsevits 2009 Kibuvits Judo 6.kyu WU14 -60
Sofija Hantsevits 2009 Kibuvits Judo 6.kyu WU16 -57
Stepan Buklov 2009 Kibuvits Judo 8.kyu MU14 -38
Andrei Nestjurin 2010 Kibuvits Judo 5.kyu MU14 -35
Artur Alimov 2012 Kibuvits Judo 7.kyu MU12 -30
Anastasia Buzina 2011 Kibuvits Judo 8.kyu WU12 -35
Anastasia Zahharova 2011 Kibuvits Judo 9.kyu WU12 -45
Kerit Jepišov 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu WU12 -30
Ello Põldma 2011 Spordiklubi Altia 10.kyu WU12 -35
Juhan Ivask 2008 Spordiklubi Altia 8.kyu MU16 -46
Marek Mogilenskihh 2009 Spordiklubi Altia 6.kyu MU14 -50
Marten Kudeviita 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -42
Marten Seidelberg 2009 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU14 -62
Marten Seidelberg 2009 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU16 -60
Richard Steven Pertens 2009 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU14 -46
Artur Vinkel 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -50
Getter Arukaevu 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu WU16 +63
August Martin Nurm 2011 Tartu Do 6.kyu MU12 -55
August Martin Nurm 2011 Tartu Do 6.kyu MU14 -55
Oliver Rabtšuk 2010 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -38
Teodor Tumm 2009 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU14 -46
Oliver inno 2009 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU14 -62
Kristofer Rusnak 2012 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU12 -38
Sevastjan Scherban 2013 Kibuvits Judo 8.kyu UU10 -30
Sevastjan Scherban 2013 Kibuvits Judo 8.kyu MU12 -30
Demis Knjazev 2012 Kibuvits Judo 9.kyu MU12 -46
Andri Voltre 2009 Rapla Judoklubi 6.kyu MU14 +70
Mattias-Hindrik Kolnes 2007 Rapla Judoklubi 4.kyu MU16 -55
Gustav Kõrvits 2008 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 -66
Kaspar Raidma 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 +81
Travis Hõlpus 2014 Tartu Valla Spordiklubi 10.kyu UU10 -36
Steven Sepp 2014 Tartu Valla Spordiklubi 10.kyu UU10 -30
Rodion Maspanov 2015 Kibuvits Judo 10.kyu UU10 -24
David Rakitjanski 2012 Kibuvits Judo 9.kyu MU12 -46
Kirill Toomist 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -66
Loore Lepik 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu WU14 -45
Kaur Jakob Port 2012 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -50
Olle Kirss 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu UU10 -30
Hans Kristjan Koosma 2013 Spordiklubi Barra 8.kyu UU10 -24
Hans Kristjan Koosma 2013 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -27
Jaagup Schnur 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -34
Peeter Piirsalu 2011 Spordiklubi Barra 5.kyu MU12 -30
Johann Pärnamets 2012 Spordiklubi Barra 5.kyu MU12 -34
Adrian Hansen 2008 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 -66
Marcus Aarde 2013 Spordiklubi Barra 5.kyu UU10 -27
Marcus Aarde 2013 Spordiklubi Barra 5.kyu MU12 -27
MIhhail Voronov 2007 SK Dvigatel 3.kyu MU16 +81
Andre Emil Klein 2012 Spordiklubi Barra 5.kyu MU12 -34
Feliks Šamonin 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -38
Armin-Ott Talpas 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -60
Raul Arumäe 2010 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -38
Kaspar Kullerkupp 2013 Toni Judokool EST 8.kyu UU10 -30
Luukas Reier 2011 Toni Judokool EST 8.kyu MU12 -34
Raimond Ristmägi 2011 Toni Judokool EST 8.kyu MU12 +55
Leonard Ristmägi 2014 Toni Judokool EST 9.kyu UU10 -36
Anna Sofia Kästik 2011 Toni Judokool EST 8.kyu WU12 -45
Oskar Sepp 2013 Toni Judokool EST 10.kyu UU10 -27
Artur Saabas 2011 Toni Judokool EST 8.kyu MU12 -38
Andreas Jalgma 2012 Toni Judokool EST 10.kyu MU12 +55
Leo Lazarev 2011 Toni Judokool EST 10.kyu MU12 -30
Simona Liisa Martin 2008 Toni Judokool EST 6.kyu WU16 -52
Anna Smirnova 2012 Energia/Buffen-Do 8.kyu WU12 -45
Georgi Puusta 2013 Energia/Buffen-Do 10.kyu UU10 -36
Martin Korepanov 2011 Energia/Buffen-Do 8.kyu MU12 -38
Danil Sõtsov 2012 Energia/Buffen-Do 8.kyu MU12 -38
Toomas-Viljar Kalberg 2011 Energia/Buffen-Do 8.kyu MU12 -27
Jegor Jelufimov 2008 Energia/Buffen-Do 3.kyu MU16 -55
Timofei Khomitskiy 2010 Energia/Buffen-Do 5.kyu MU14 -46
Evelina Roosi 2009 Energia/Buffen-Do 8.kyu WU14 +60
Artemi Koroljak 2010 Energia/Buffen-Do 8.kyu MU14 -55
Igor Sahharov 2008 Energia/Buffen-Do 4.kyu MU16 -46
Maksim Mones 2011 Energia/Buffen-Do 9.kyu MU12 -27
David Ṥvarkov 2012 Energia/Buffen-Do 9.kyu MU12 -34
Arina Lisogor 2011 Energia/Buffen-Do 7.kyu WU12 -35
Maria Kortšagina 2007 Energia/Buffen-Do 6.kyu WU16 -52
Juliana Timofejeva 2008 Energia/Buffen-Do 5.kyu WU16 -57
Valeria Safronova 2009 Energia/Buffen-Do 6.kyu WU14 -60
Arsenii Zubarev 2010 Energia/Buffen-Do 6.kyu MU14 -35
Marat Knjazev 2011 Energia/Buffen-Do 7.kyu MU12 -38
Saveli Šmidt 2013 Energia/Buffen-Do 5.kyu UU10 -24
Mihhail Uglanov 2013 Energia/Buffen-Do 5.kyu UU10 -27
Lukas Golubev 2011 Energia/Buffen-Do 5.kyu MU12 -42
Maksim Kumskoi 2012 Energia/Buffen-Do 5.kyu MU12 -34
Arsenii Jakovlev 2012 Energia/Buffen-Do 5.kyu MU12 -34
Julian Alexander Pärna 2013 Audentese Spordiklubi 10.kyu UU10 -30
Oliver Timm 2012 Audentese Spordiklubi 10.kyu MU12 -38
Oliver Viir 2012 Audentese Spordiklubi 10.kyu MU12 -34
Kristian Piir 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -46
Tobias Valgi 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU14 -42
Karl-Martin Valdre 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -38
Paul Puuraid 2012 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -42
Huko Pärtel Usin 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 +81
Arnold Palm 2011 Toni Judokool EST 9.kyu MU12 -55
Mattias Erikson 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -42
Mattias Erikson 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 -42
Karl Artur Uin 2012 Toni Judokool EST 10.kyu MU12 -42
Kristo Vares 2011 Toni Judokool EST 9.kyu MU12 -46
Mihkel Jakob Aavik 2011 Toni Judokool EST 10.kyu MU12 -34
Henry Bergson 2013 Toni Judokool EST 10.kyu UU10 -33
Tristan Robert Otstavel 2012 Toni Judokool EST 10.kyu MU12 -27
Emma Karoliina Konnapere 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu WU14 -45
Emma Karoliina Konnapere 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu WU16 -48
Robert Litvinovits 2011 Toni Judokool EST 9.kyu MU12 -27
Herman Ventsli 2010 Rapla Judoklubi 7.kyu MU14 -55
Kert Kaspar Kukk 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU16 -81
Oliver Tisler 2007 Toni Judokool EST 4.kyu MU16 -73
Henri Vaino 2007 Toni Judokool EST 4.kyu MU16 -60
Gabriel Karelsohn 2011 Aitado 7.kyu MU12 -38
Harald Kotka 2013 Aitado 8.kyu UU10 -33
Mykhailo Musiienko 2013 Aitado 8.kyu UU10 -33
Mykyta Musiienko 2013 Aitado 8.kyu UU10 -33
Karl Robert Sika 2011 Aitado 6.kyu MU12 -50
Siim Kohver 2009 Tartu Do 5.kyu MU14 -70
Ilja Bezuglov 2009 Tartu Do 4.kyu MU14 -46
Ken Marten Saar 2008 Tartu Do 5.kyu MU16 -66
Kristo Kolossov 2009 Tartu Do 4.kyu MU14 -42
Maksim Russakov 2008 Tartu Do 5.kyu MU16 -55
Gert Vassila 2009 Tartu Do 7.kyu MU14 -55
Ekke Kivikas 2007 Tartu Do 5.kyu MU16 -60
Bert Berg 2008 Tartu Do 4.kyu MU16 -50
Sten Trommel 2009 Tartu Do 6.kyu MU14 -38
Ravo Trisberg 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -35
Samuel Jürgenson 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU16 -73
Kristjan Kermon 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -46
Kevin Daniel Kiirend 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -55
Ketlin Semjonov 2009 Viljandi Spordikool 3.kyu WU16 -44
Paul Markus Põder 2009 Aitado MU14 -35
Olev Martin Põder 2009 Aitado MU14 -42
Kevin Treu 2009 Aitado 6.kyu MU14 +70
Stefan-Sebastian Circu 2007 Spordiklubi Nord 6.kyu MU16 -66
Kalev Paulus 2011 Spordiklubi Nord 6.kyu MU12 -50
Kelly Nikolajev 2009 Spordiklubi Nord 8.kyu WU14 +60
Anna Mashkey 2010 Spordiklubi Nord 8.kyu WU14 -40
Hakan Istif 2008 Spordiklubi Nord 8.kyu MU16 -55
Kristofer Kaar 2011 Aitado 6.kyu MU12 -46
Theodor Karu 2010 Aitado 6.kyu MU14 -35
Christyan Väli 2011 Aitado 6.kyu MU12 -46
Markus Pellis 2011 Aitado 6.kyu MU12 -34
Marleen Sander 2011 Aitado 6.kyu WU12 -45
Alfred Karu 2012 Aitado 7.kyu MU12 -34
Enrico Oja 2011 Aitado 6.kyu MU12 -46
Sören Kask 2009 Aitado 6.kyu MU14 -50
Rocco Jakobson 2013 Spordiklubi Ookami 9.kyu UU10 -33
Viktor Nikitin 2014 Spordiklubi Ookami 9.kyu UU10 -24
Marlon Kuusik 2010 Spordiklubi Ookami 9.kyu MU14 -32
Roven Širikov 2014 Spordiklubi Ookami 9.kyu UU10 -27
Gustav Ruse 2012 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU12 -27
Fred Härms 2014 Spordiklubi Ookami 8.kyu UU10 -30
Henri Härms 2011 Spordiklubi Ookami 9.kyu MU12 -34
Kevin Köster 2009 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU14 -46
Sandor Tumm 2011 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU12 -34
Richard Rasmus Roots 2008 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU16 -60
Henry Velks 2010 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -46
Hüüd-Keerit Truuverk 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -62
Artur Pauts 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU16 -60
Sören Niklas Lehis 2014 Spordiklubi Ookami 9.kyu UU10 -36
Theodor Thore Lehis 2012 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU12 -34
Lleyton Levin 2013 Spordiklubi Ookami 9.kyu UU10 -24
Tarel Lehiste 2012 SK Byakko 10.kyu MU12 -34
Aron Ghiasi 2013 Spordiklubi Nord 8.kyu UU10 -40
Hugo Aleksander Loorits 2011 Spordiklubi Nord 8.kyu MU12 -38
Kristofer Evert 2012 Spordiklubi Nord 8.kyu MU12 -30
Jaroslav Tšõmbaljuk 2013 Spordiklubi Nord 8.kyu UU10 -27
Kirill Mashkey 2013 Spordiklubi Nord 8.kyu UU10 -40
Mikk Heinloo 2010 Spordiklubi Nord MU14 -42
Mia Heinloo 2011 Spordiklubi Nord WU12 +45
Brian Kutjavin 2014 Spordiklubi Nord 10.kyu UU10 -24
Oskar Tamm 2009 Mikado 4.kyu MU14 -62
Gregor Mändla 2013 Mikado 8.kyu UU10 +40
Kristi Elisbet Mändla 2011 Mikado 8.kyu WU12 +45
Trevor Aan 2008 Mikado 8.kyu MU16 +81
Magnus Trefeld 2013 Mikado 8.kyu MU12 -42
Hendrik Leeland 2013 SK Byakko 10.kyu UU10 -24
Amor Leius 2013 SK Byakko 10.kyu UU10 -33
Egert Lukksepp 2013 SK Byakko 10.kyu UU10 +40
Leon Lind 2012 SK Byakko 10.kyu MU12 +55
Art Hütt 2011 SK Byakko 10.kyu MU12 -38
Saara Oja 2013 Võru Judoklubi REI 4.kyu WU12 -30
Meel Kuks 2012 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU12 -42
Aho Kuks 2013 Võru Judoklubi REI 5.kyu UU10 -33
Gustav Birk 2010 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -46
Karl Lokk 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -73
Bruno Hristoforov 2009 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -62
Konrad Karjus 2013 Spordiklubi Barra 8.kyu UU10 -24
Mihkel Kiviselg 2014 Spordiklubi Barra 10.kyu UU10 -24
Lennart Reintam 2011 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -38
Edward Koor 2012 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -38
Hans Romet Uustalu 2010 Tõstamaa Keskkool 7.kyu MU14 -62
Timo Marus 2010 Tõstamaa Keskkool 7.kyu MU14 -42
Jakob-August Kalbach 2012 Tõstamaa Keskkool 8.kyu MU12 -50
Kert Sims 2011 Tõstamaa Keskkool 8.kyu MU12 -38
Kristjan Sims 2012 Tõstamaa Keskkool 10.kyu MU12 -27
Janely Sims 2014 Tõstamaa Keskkool 10.kyu UU10 -24
Jaan Tormi Uustalu 2015 Tõstamaa Keskkool 10.kyu UU10 -27
Makayla Haava 2012 Spordiklubi Barra 10.kyu WU12 -35
Ragnar Kaja 2014 Tõstamaa Keskkool 10.kyu UU10 -36
Nora Heleen Pihelgas 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu UU10 -36
Mai Mirtel Umblia 2009 Spordiklubi Altia 8.kyu WU16 -52
Henry Pruulsen 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -27
Rainer Kranberg 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu UU10 -36
Karl-Martin Villako 2008 Tartu Do 4.kyu MU16 -50
Kaur-Margus Villako 2012 Tartu Do 10.kyu MU12 -30
Aleks Russakov 2012 Tartu Do 10.kyu MU12 -34
Kristo Kolossov 2009 Tartu Do 4.kyu MU16 -42
Markus Soe 2009 Võru Judoklubi REI 3.kyu MU14 -35
Loona-Maria Soe 2010 Võru Judoklubi REI 4.kyu WU14 -45
Kairit Pettai 2010 Võru Judoklubi REI 4.kyu WU14 -52
Reesi Vissel 2009 Võru Judoklubi REI 4.kyu WU14 -36
Edward Tambets 2010 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU14 -38
Marten Soe 2013 Võru Judoklubi REI 5.kyu UU10 -33
Villem Sikk 2012 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU12 -30
Artur Trumm 2012 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU12 -42
Oskar Trumm 2013 Võru Judoklubi REI 4.kyu UU10 -33
Toomas Tali 2013 Aitado 8.kyu UU10 -33
Valter Haavasalu 2012 Spordiklubi Barra 10.kyu MU12 -50
Karl Stenar Mihkel Raba 2012 Spordiklubi Barra 10.kyu MU12 -55
Jusif Gasimov 2011 Budolinn 10.kyu MU12 -38
Michael Qvick 2010 Budolinn 8.kyu MU14 -55
Pavel Babuta 2007 Budolinn 6.kyu MU16 -60
Dmitri Kopõlov 2007 Budolinn 4.kyu MU16 -46
David Malai 2007 Budolinn 8.kyu MU16 -46
Marina Fjodorova 2007 Budolinn 8.kyu WU16 +63
Aleksandra Krasnova 2007 Budolinn 6.kyu WU16 -57
Daniel Žigadlo 2007 Budolinn 8.kyu MU16 -46
Artjom Sokolov 2007 Budolinn 6.kyu MU16 -73
Maksim Netsajev 2008 Budolinn 8.kyu MU16 -66
Marko DANILTSENKO 2008 Budolinn 8.kyu MU16 -46
Dmitri Vinogradov 2008 Budolinn 6.kyu MU16 -50
Steven Krassavin 2008 Budolinn 8.kyu MU16 -46
Artjom KOTSKIN 2008 Budolinn 8.kyu MU16 -55
Alisa Gromova 2008 Budolinn 6.kyu WU16 -57
Rodion Ivanov 2009 Budolinn 8.kyu MU14 +70
Georgi Virshich 2009 Budolinn 8.kyu MU14 -46
Marek Pokutinski 2009 Budolinn 8.kyu MU14 -55
Artur Samanin 2010 Budolinn 8.kyu MU14 -50
Aleksei Kabanov 2010 Budolinn 10.kyu MU14 +70
Demid KOTSKIN 2011 Budolinn 8.kyu MU12 -34
Artjom Krasnov 2013 Budolinn 10.kyu UU10 -33
Kirill Gluskov 2013 Budolinn 10.kyu UU10 -33
Pavel Dõskan 2011 Budolinn 10.kyu MU12 -38
Aleksei Kikas 2009 Budolinn 8.kyu MU14 -50
Vladislav Gluskov 2011 Budolinn 10.kyu MU12 -34
Aleks Smirnov 2011 Budolinn 10.kyu MU12 -42
Demid Gluštšenko 2009 Budolinn 8.kyu MU14 -35
Nikita Andrejenkov 2007 Budolinn 8.kyu MU16 -73
Mark Samuilik 2008 Budolinn 8.kyu MU16 -73
Nekrasov Nikita 2010 Budolinn 10.kyu MU14 -42
Rubinstein Martin 2012 Budolinn 10.kyu MU12 -30
Sidoruk Demjan 2012 Budolinn 10.kyu MU12 +55
Islam Baishulakov 2007 Budolinn 8.kyu MU16 -50
Mark Kello 2011 Budolinn 10.kyu MU12 -38
Nikolay KOZANOV 2013 Budolinn 10.kyu UU10 -27
Mark KIRILLOV 2012 Budolinn 10.kyu MU12 -30
Matvei OSHLAKOV 2014 Budolinn 10.kyu UU10 -40
Demid KUKOTA 2014 Budolinn 10.kyu UU10 -30
Nikita ARHIPOV 2013 Budolinn 10.kyu UU10 -30
Daniil VENIKOV 2012 Budolinn 10.kyu MU12 -50
Allan BRYSIUK 2008 Budolinn 8.kyu MU16 -66
Roman Nekrasov 2007 Budolinn 9.kyu MU16 -50
Miron Izjumin 2008 Budolinn 8.kyu MU16 +81
Patrik Pihus 2011 SK Byakko 10.kyu MU12 -42
Märt Noormaa 2011 SK Byakko 10.kyu MU12 -34
Trevon Tedrekin 2012 Sakura 8.kyu MU12 -34
Andres Štšerbakov 2007 Sakura 9.kyu MU16 -42
Hans Robert Palumets 2014 Spordiklubi Barra 5.kyu UU10 -30
Robert Hallikas 2013 Aitado 7.kyu UU10 -40
Ryan Võsandi 2013 Aitado 8.kyu UU10 -36
Martti Vaher 2011 Aitado 7.kyu MU12 -46
Ralf Tammepõld 2013 Aitado 8.kyu UU10 -33
Oskar Kollo 2012 Aitado 7.kyu MU12 -34
Tristan Jakob Oldroyd 2012 Aitado 7.kyu MU12 -30
Richard Sillar 2009 Aitado 6.kyu MU14 -55
Arti Rosenberg 2010 Aitado 6.kyu MU14 -62
Kris Andreas Kiilaspää 2009 Aitado 6.kyu MU14 -46
Robert Allikvee 2009 Aitado 4.kyu MU14 -50
Li Yu Bin 2012 Budolinn 10.kyu MU12 -30
Julius Kivinen 2011 Budolinn 10.kyu MU12 -50
Aleksei Prodanets 2012 Budolinn 9.kyu MU12 -34
Tsernomorov Georgi 2013 Budolinn 10.kyu UU10 -27
Eskar Murtuzaliev 2011 Budolinn 10.kyu MU12 -46
Kristjan Randmaa 2010 Tartu Do 4.kyu MU14 -35
Sebastian Kõiv 2011 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -38
Lennart Reintam 2011 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -38
Sebastian Kõiv 2011 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -38
Laur Kristjan Raik 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -38
Markkus Erikson 2011 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -34
Karl Tambaur 2012 Spordiklubi Barra 5.kyu MU12 -34
Markkus Erikson 2011 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -35
Kõu Lennart Saar 2010 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -35
Joosep Toomel 2010 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -46
Ruben-Thor Talpas 2009 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -46
Taavi Vahter 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -81
Hendrik Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -81
Joonas Puuraid 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -81
Kaspar Krehov 2008 Aitado 5.kyu MU16 -55
Sebastian Lepp 2010 Aitado 8.kyu MU14 -50
Remo Lõhmuste 2012 Aitado 8.kyu MU12 -46
Robin Kalmberg 2012 Aitado 8.kyu MU12 -34
Arion Koppel 2013 Aitado 9.kyu UU10 -40
Arion Koppel 2013 Aitado 9.kyu MU12 -38
Ares Koppel 2010 Aitado 7.kyu MU14 -70
Timur Alimov 2008 M-Dojo Spordiklubi 6.kyu MU16 -66
Maksim Popovich 2007 M-Dojo Spordiklubi 6.kyu MU16 -66
Daniil Kerdjašov 2011 M-Dojo Spordiklubi 10.kyu MU12 -50
Eva-Kristiina Gontšarov 2009 M-Dojo Spordiklubi 9.kyu WU14 +60
Eva-Kristiina Gontšarov 2009 M-Dojo Spordiklubi 9.kyu WU16 -63
Aleksander Võrvitš 2009 M-Dojo Spordiklubi 6.kyu MU14 +70
Jaromir Slepak 2009 M-Dojo Spordiklubi 8.kyu MU14 -62
David Varkki 2011 M-Dojo Spordiklubi 10.kyu MU12 -46
Mikael Kongot 2011 M-Dojo Spordiklubi 10.kyu MU12 +55
Leo Maier 2015 M-Dojo Spordiklubi 10.kyu UU10 -27
Miron Turmakov 2013 M-Dojo Spordiklubi 10.kyu UU10 -27
Daniel Kammonen 2013 M-Dojo Spordiklubi 10.kyu UU10 -24
Ilja Bezuglov 2009 Tartu Do 4.kyu MU16 -46
Marvin Mitri 2013 Spordiklubi Barra UU10 +40
Johanna Väärt 2012 Spordiklubi Barra 10.kyu WU12 -30
Lizzete Pärnaste 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu WU12 -30
Anni Liivamägi 2012 Spordiklubi Barra 10.kyu WU12 -35
Artur Kasper 2014 Spordiklubi Barra 10.kyu UU10 -24
Vint Narro 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -30
Jakob sahhatsevski 2010 Spordiklubi Barra 10.kyu MU14 -38
Taavi Toompark 2010 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -42
Risto Revon Viisitamm 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU14 -55
Glen Gregory Kõiv 2008 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -66
Ralf Oskar Siim 2007 Spordiklubi Barra 6.kyu MU16 -73
Rainis Väät 2007 Spordiklubi Barra 2.kyu MU16 -73
Uku-Martin Teder 2009 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -55
Armand Urvik 2010 Spordiklubi Barra 5.kyu MU14 -42
Joosep Avloi 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU14 -55
Johan Piibar 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu UU10 -27
Jaan Rässa 2010 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -46
Azat Matinjan 2011 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -50
Robert Pinding 2011 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -30
Adrian Gussarov 2012 Audentese Spordiklubi 10.kyu MU12 -27
Artur Afanasjev 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -42
Jaan Heinri Niller 2007 Dokyo 4.kyu MU16 -81
Ivan Stsekotin 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -42
Robert Teesaar 2008 Dokyo 4.kyu MU16 -66
Rodion Zubets 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -32
David Seropyan 2011 Audentese Spordiklubi 10.kyu MU12 -38
Daniel Tobias Tammin 2009 Dokyo 4.kyu MU14 -46
Daniel Tobias Tammin 2009 Dokyo 4.kyu MU16 -46
Margarita Avanesova 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu WU14 -45
Aleksei Larionov 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -50
Mark Zimmermann 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -55
Aren Azarumjan 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -35
Artur Pinding 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 -46
Kirill Komin 2007 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU16 -73
German Kalistratov 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -50
Samir Agajev 2007 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -66
Hanna Elisabet Haav 2007 Dokyo 6.kyu WU16 -48
Iti Talvet 2007 Dokyo 6.kyu WU16 +63
Artak Azarumyan 2008 Audentese Spordiklubi 6.kyu MU16 -46
Romet Loddes 2010 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU14 +70
Egert Tasa 2014 Dokyo 8.kyu UU10 -24
Oskar Priimägi 2012 Dokyo 10.kyu MU12 -42
Jaan Veling 2010 Dokyo 10.kyu MU14 -46
Nils Merilain 2011 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU12 -46
Artur Yarmola 2012 Dokyo 10.kyu MU12 -34
Ron-Johannes Leibenau 2011 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU12 -50
Heleri Olev 2010 Dokyo 5.kyu WU14 -60
Oliver Oolmets 2010 Dokyo 9.kyu MU14 -42
Karl-Sander Järvik 2012 Dokyo 8.kyu MU12 -50
Rasmus Randviir 2011 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU12 -30
Ricardo Chris Laaneväli 2010 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU14 -50
Kregor Kiirats 2010 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU14 -55
Edvin Lunjov 2010 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU14 -55
Anna Azarumyan 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu WU14 -36
Anna Azarumyan 2009 Audentese Spordiklubi 8.kyu WU14 -36
Viktoria Shapoval 2007 Dokyo 8.kyu WU16 -63
Pavel Leinvald 2009 Audentese Spordiklubi 9.kyu MU14 -55
Rustam Nurijev 2012 Audentese Spordiklubi 8.kyu MU12 -42
Roxanne Moniik Ortega 2011 Audentese Spordiklubi 9.kyu WU12 -35
Lucia Lass 2007 Dokyo 6.kyu WU16 -57
Cara Lass 2011 Dokyo 6.kyu WU12 -45
Cara Lass 2011 Dokyo 6.kyu WU14 -52
Sandra Talvik 2014 Dokyo 10.kyu UU10 -24
Karl-Markus Lever 2012 Dokyo 10.kyu MU12 -50
Ottokar Poola 2011 Dokyo 10.kyu MU12 -34
Janec Koppel 2012 Aitado 6.kyu MU12 -27
Kenneth Järvekülg 2011 Aitado 6.kyu MU12 -34
Gregor Järvekülg 2011 Aitado 6.kyu MU12 -38
Robert Pink 2011 Aitado 6.kyu MU12 -38
Arun Martin Rannaste 2011 Aitado 6.kyu MU12 -38
Marlon Arik 2012 Aitado 8.kyu MU12 -38
Sedric Lebin 2012 Aitado 8.kyu MU12 -42
Roman Visnapuu 2012 Aitado 8.kyu MU12 -42
Remo Pikkur 2011 Aitado 6.kyu MU12 -46
Maribel Pikker 2011 Aitado 6.kyu WU12 -45
Brandon Leinasaar 2010 Aitado 6.kyu MU14 -35
Chris Roderik Nevidemski 2010 Aitado 6.kyu MU14 -35
Artur Frischer 2009 Aitado 6.kyu MU14 -46
Kaarel Kütt 2008 Aitado 3.kyu MU16 -46
Grevo Luup 2008 Aitado 4.kyu MU16 -50
Robin Kaja 2008 Aitado 3.kyu MU16 -66
Toni Romerik Laius 2007 Aitado MU16 -73
Andero Remmel 2008 Aitado 4.kyu MU16 -73