image

Competition by Spordiklubi Ookami

Narva Cup 2020


XX Rahvusvaheline judoturniir “Narva Cup 2020”

Autasustamine
Turniiri võitjatele diplomid, medalid, eriauhinnad.
Võistkondlik I koht – 300 eurot; II koht – 200 eurot; III koht – 100 eurot.
Majutamine
Majutamiskulud 20 eurot
Kõik turniirile saabumisega seotud kulutused kannab lähetav organisatsioon.
Majutuse broneerimine kuni 14.09.2020.a. [email protected]

Registration closes Sept. 16, 2020
Competition date Sept. 19, 2020
Competition location Rakvere tn. 22d, Narva, Spordikeskus,
Accreditation 19.09.2020.a. kell 08.45-10.00. Rakvere tn. 22d, Narva, Spordikeskus,
Weigh in 19.09.2020.a. kell 08.45-10.00.
Contact [email protected]
Entry
15€
Late entry
30€
U12    2009-2011 Starting 11:00 Rules: shime- and Kansetsu waza not allowed
M -23, -25, -27, -30, -34, -38, -42, -46, +46kg
U14    2007-2009 Starting 13:00 Rules: shime- and Kansetsu waza not allowed
M -27, -30, -34, -38, - 42, -46, -50, -55, -60, -66, +66kg
U16    2005-2007 Starting 15:00 Rules: shime- and Kansetsu waza allowed
M 34, -38, -42, -46, -50, -55, -60, -66, -73, +73kg

Files

Кубок Нарвы 2020.docx
XX Internatsional judo tournament.docx
XX Rahvusvaheline judoturniir.docx

42
Name Year Club Belt Class Country
Nikita ČEĻADINS 2007 Judo club SENSEI 6.kyu MU14 -42
Nikita ČEĻADINS 2007 Judo club SENSEI 6.kyu MU16 -42
Ruslans Valijs Azizs 2007 Judo club SENSEI 4.kyu MU14 -60
Ruslans Valijs Azizs 2007 Judo club SENSEI 4.kyu MU16 -60
Pavels Rasimenoks 2010 Judo club SENSEI 9.kyu UU11 -27
Ruslans Vasins 2011 Judo club SENSEI 8.kyu UU11 -38
Maksims Titovs 2010 Judo club SENSEI 9.kyu UU11 -34
Maksims Taraskins 2009 Judo club SENSEI 6.kyu MU14 -30
Dementijs Sturme 2011 Judo club SENSEI 9.kyu UU11 -30
Nikita Shalagajs 2011 Judo club SENSEI 10.kyu UU11 -34
Dmitrijs Sokolovs 2011 Judo club SENSEI 9.kyu UU11 -34
Timurs Isakovs 2009 Judo club SENSEI 6.kyu MU14 -30
Arturs Smalivijs 2009 Judo club SENSEI 6.kyu MU14 -38
Artemi Jeremejev 2011 Dodze 8.kyu UU11 -30
Marten Kudeviita 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -38
Marten Seidelberg 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -46
Ralf Adamson 2007 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU14 -46
Oliver inno 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -46
Oskar Paas 2008 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -34
Artur Pauts 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -46
RUSLAN URSAKI 2005 Kibuvits Judo 2.kyu MU16 +73kg
Aleksandr Kornienko 2005 Kibuvits Judo 3.kyu MU16 -55
Artem Kornienko 2008 Kibuvits Judo 5.kyu MU14 -34
Aleksandr Simagin 2010 Kibuvits Judo 7.kyu UU11 -34
Kirill Levin 2010 Kibuvits Judo 7.kyu UU11 -30
Armand Urvik 2010 Kibuvits Judo 7.kyu UU11 -34
Pavel Krohhotko 2010 Kibuvits Judo 8.kyu UU11 -38
Amir Alikhanov 2010 Kohtla-Jarve Kalev 5.kyu UU11 -42
Mihhail Šur 2006 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU16 -55
Artjom Tištšenko 2006 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU16 -73
Demis Anušev 2009 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU14 -55
Marat Valuiski 2007 Kibuvits Judo 6.kyu MU14 -66
Aaron Scherban 2011 Kibuvits Judo 7.kyu UU11 -27
Andrei Nestjurin 2010 Kibuvits Judo 5.kyu UU11 -30
Sevastjan Stserban 2011 Kibuvits Judo 8.kyu UU11 -25
Teodor Tumm 2009 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU14 -42
Ralf Adamson 2007 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU16 -46
Marten Kudeviita 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU12 -38
Teodor Tumm 2009 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU12 -42
Hüüd-Keerit Truuverk 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU12 -46
Oliver inno 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU12 -46
Marten Seidelberg 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU12 -46