image

Competition by Spordiklubi Ookami

“Narva Cup 2021” Rahvusvaheline judoturniir


Judoturniir toimub 18.09.2021.a. Narvas, Spordikeskuse võimlas, aadressil Rakvere tn.22d.
Saabumine ja registreerimine 17.09.2021.a. kell 18.00.
Kaalumine 18.09.2021.a. kell 08.45-10.00.
Võistluste algus kell 11.00.


C- ja B-klassi tüdrukud osalevad igas vanuserühmas eraldi kolmes kaalukategoorias ja ühendatakse pärast kaalumist.


Stardimaks 15 euro Kõigis kaalukategooriates on lubatut kuni 500 grammi.
Võistkonna koosseis ei ole piiratud.
Võistlused viiakse läbi kehtivate rahvusvaheliste judo reeglite alusel.


Majutamine
Majutamiskulud 20 eurot
Kõik turniirile saabumisega seotud kulutused kannab lähetav organisatsioon.
Majutuse broneerimine kuni 13.09.2021.a.


Autasustamine
Turniiri võitjatele diplomid, medalid, eriauhinnad.
Võistkondlik I koht – Karika; II koht – Karika; III koht – Karika.
D-klasssi - Parima tehnika ja võidutahte karikad


Informatsioon Eelregistreerimine hiljemalt 15.09.2021.a. - https://shiai.eu
Hilinejatel tuleb tasuda topelt stardimaks.
Ivan Novitski tel +372 51 79126, aadressil: e-mail: [email protected]

Registration closes Sept. 15, 2021
Competition date Sept. 18, 2021
Competition location Narvas, Spordikeskuse võimlas, aadressil Rakvere tn.22d
Accreditation 18.09.20218:45-10:00 Narvas, Spordikeskuse võimlas, aadressil Rakvere tn.22d
Weigh in 18.09.2021 8:45-10:00
Contact [email protected]
Entry
15€
Late entry
30€
U12    2010-2013 Starting 11:00 Rules: Kägistamistehnika ja valutehnika on keelatud. D-klass: 2010.a. sündinud ja nooremad poisid ja tüdrukud koos. Tüdrukud maadlevad üks kaal vähem!
M -23, -25, -27, -30, -34, -38, -42, -46, +46kg
U14    2008-2009 Starting 11:00 Rules: Kägistamistehnika ja valutehnika on keelatud
M -27, -30, -34, -38, - 42, -46, -50, -55, -60, -66, +66kg
W moodustatakse kohapeal
U16    2006-2007 Starting 13:00 Rules: Kägistamistehnika ja valutehnika on lubatud.
M -34, -38; -42, -46, -50, -55, -60, -66, -73, +73kg
W moodustatase kohapeal

Files

XXI Rahvusvaheline judoturniir.pdf
XXI International judo tournament.pdf

84
Name Year Club Belt Class Country
Mihhail Šur 2006 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU16 -60
Rasmus Ritson 2006 Spordiklubi Altia 6.kyu MU16 +73kg
Mikk Alajõe 2008 Spordiklubi Altia 6.kyu MU14 -46
Karl Oliver Ritson 2009 Spordiklubi Altia 10.kyu MU14 +66kg
Juhan Ivask 2008 Spordiklubi Altia 8.kyu MU14 -42
Mai Mirtel Umblia 2009 Spordiklubi Altia 8.kyu WU14 moodustataksekohapeal
Martin Korepanov 2011 Buffen-Do 8.kyu MU12 -34
Daniil Šōtšov 2012 Buffen-Do 5.kyu MU12 -34
Toomas Kolberg 2011 Buffen-Do 8.kyu MU12 -30
Jegor Jelufimov 2008 Buffen-Do 3.kyu MU14 -55
Timofei Khomitskiy 2010 Buffen-Do 8.kyu MU12 -42
Evelina Roosi 2009 Buffen-Do 7.kyu WU14 moodustataksekohapeal
Ksenija Budninskaja 2009 Buffen-Do 5.kyu WU14 moodustataksekohapeal
Juliana Timofejeva 2008 Buffen-Do 7.kyu WU14 moodustataksekohapeal
Artemi Koroljak 2011 Buffen-Do 8.kyu MU12 -42
Jaroslav Solomennikov 2010 Buffen-Do 8.kyu MU12 +46kg
Adrian Švaiger 2011 Buffen-Do 5.kyu MU12 -30
Miroslav Beljajev 2010 Buffen-Do 8.kyu MU12 -38
Andrei Aleksejev 2011 Buffen-Do 9.kyu MU12 -42
Georgi Puusta 2013 Buffen-Do 8.kyu MU12 -25
Semjon Dobroljubov 2013 Buffen-Do 8.kyu MU12 -25
Hussen Taghiyev 2013 Buffen-Do 10.kyu MU12 -25
Milana Novitski 2011 Buffen-Do 8.kyu WU14 moodustatakse kohapeal
Anna Smirnova 2012 Buffen-Do 8.kyu WU14 moodustatakse kohapeal
Igor Sahharov 2008 Buffen-Do 4.kyu MU14 -46
Siim Kohver 2009 Tartu Do 5.kyu MU14 -66
Kristo Kolossov 2009 Tartu Do 4.kyu MU14 -42
Sten Trommel 2009 Tartu Do 6.kyu MU14 -42
Ken Kermo Koort 2008 Aitado 4.kyu MU14 +66kg
Georg Sebastian Nõges 2009 Aitado MU14 -46
Maximilian Valjauga 2007 Aitado 6.kyu MU16 -50
Nora Kivimägi 2006 Aitado 4.kyu WU16 moodustatasekohapeal
Maverick Noormets 2006 Aitado 4.kyu MU16 -55
Sergei Nesterov 2011 Buffen-Do 9.kyu MU12 -27
Maksim Mones 2011 Buffen-Do 9.kyu MU12 -25
David Ṥvarkov 2012 Buffen-Do 9.kyu MU12 -34
Viktor Nikitin 2012 Buffen-Do 9.kyu MU12 -38
Renat Zuravljov 2011 Buffen-Do 9.kyu MU12 +46kg
Andris Org 2006 Aitado 4.kyu MU16 -73
Kristjan Jaan Koppel 2006 Aitado MU16 -66
Toni Romerik Laius 2007 Aitado MU16 -73
Cris-Thor Tahker 2009 Aitado 4.kyu MU14 -55
Robin Kaja 2008 Aitado 3.kyu MU14 -66
Kaarel Kütt 2008 Aitado 3.kyu MU14 -46
Johannes Näkk 2009 Aitado 4.kyu MU14 -46
Jusif Gasimov 2011 Budolinn 10.kyu MU12 -30
Dmitri Kopõlov 2007 Budolinn 4.kyu MU16 -38;-42
Pavel Babuta 2007 Budolinn 6.kyu MU16 -55
Dmitri Vinogradov 2008 Budolinn 6.kyu MU14 -50
Georgi Virshich 2009 Budolinn 8.kyu MU14 -38
Demid KOTSKIN 2011 Budolinn 8.kyu MU12 -30
PÄRVIZ MIRIJEV 2006 Budolinn 8.kyu MU16 -60
Aleksei Kikas 2009 Budolinn 8.kyu MU14 -55
Nikita Andrejenkov 2007 Budolinn 8.kyu MU16 -73
Demid Gluštšenko 2009 Budolinn 8.kyu MU14 -38
Michael Qvick 2010 Budolinn 8.kyu MU12 +46kg
Dmitri Vinogradov 2008 Budolinn 6.kyu MU16 -50
Marten Kudeviita 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -38
Marten Seidelberg 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU14 -55
Teodor Tumm 2009 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU14 -46
Kirill Pelih 2006 Kibuvits Judo 4.kyu MU16 +73kg
Sevastjan Stserban 2012 Kibuvits Judo 8.kyu MU12 -30
Jaan Heinri Niller 2007 Dokyo 6.kyu MU16 -73
Robert Teesaar 2008 Dokyo 4.kyu MU14 -60
Robert Teesaar 2008 Dokyo 4.kyu MU16 -60
Albert Võbornõi 2009 Dokyo 4.kyu MU14 -66
Daniel Tobias Tammin 2009 Dokyo 4.kyu MU14 -42
Oliver Oolmets 2010 Dokyo 9.kyu MU12 -42
Oliver Oolmets 2010 Dokyo 9.kyu MU14 -42
Lucia Lass 2007 Dokyo 6.kyu WU16 moodustatasekohapeal
Hanna Elisabet Haav 2007 Dokyo 6.kyu WU16 moodustatasekohapeal
Iti Talvet 2007 Dokyo 6.kyu WU16 moodustatasekohapeal
Raimonds Reva 2006 Daugavpils sambo un dzudo centrs Singitaj 10.kyu MU16 -66
Tatajna Bikovska 2010 Daugavpils sambo un dzudo centrs Singitaj 9.kyu WU14 moodustataksekohapeal
Danila Beluss 2010 Daugavpils sambo un dzudo centrs Singitaj 9.kyu MU12 -42
Kristians Smeiss 2010 Daugavpils sambo un dzudo centrs Singitaj 9.kyu MU12 -30
Ilja Volkovs 2008 Daugavpils sambo un dzudo centrs Singitaj 6.kyu MU14 -50
Lolota Kozlovska 2010 Daugavpils sambo un dzudo centrs Singitaj 8.kyu WU14 moodustataksekohapeal
Viktors Leonovs 2007 Daugavpils sambo un dzudo centrs Singitaj 6.kyu MU16 -60
Hüüd-Keerit Truuverk 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -55
Oliver Rabtšuk 2010 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU12 -38
Artur Alimov 2012 Kibuvits Judo 7.kyu MU12 -30
Aaron Scherban 2011 Kibuvits Judo 7.kyu MU12 -34
Andrei Nestjurin 2010 Kibuvits Judo 5.kyu MU12 -34