image

Competition by Spordiklubi Altia

Nõo judoturniir


EESMÄRK:
Judo populariseerimine ja võistluskogemuste andmine noortele judokatele.


AEG JA KOHT:
Nõo Spordihoone Kalju Aigro 3, Nõo.
Laupäeval, 07. märts 2020 aastal
Kaalumine: kell 9.15 -10.15.
Võistluste algus: kell 11.00


OSAVÕTJAD JA KEHAKAALUD:
F – klass 2013 ja hiljem sündinud lastejudo
E – klass 2011-2012 sündinud P,T judo
D – klass 2010-2009 sündinud P,T judo
C – klass 2008-2007 sündinud P,T judo
F P ja T -18, -20, -22, -24, -26, -28, -30, -33, -36, +36 kg
E P -23, -25, -27, -30, -34, -38, +38 kg
E T -26, -32, -38, +38 kg
D P -25, -27, -30, -34, -38, -42, -46, -50, +50 kg
D T -28, -34, -40, -46, +46 kg
C P -30, -34, -38, -42, -46, -50, -55, -63, -70, +70 kg
C T -36, -40, -45, -52, +52 kg
Võistlused toimuvad IJF määrustikku järgides 4 tatamil. Lastejudos sumos ei ole
kohustuslik võistelda kimonos. Valutehnika ja kägistamistehnika on keelatud.
Esindajad, treenerid vastutavad oma sportlaste ettevalmistuse ja taseme eest.
Judo kaalukategooriate esikolmikut autasustatakse medalitega ja auhindadega,
lastejudos saab iga osaleja medali.
Eelregistreerimine kuni 06.03.2020 aaderssil shiai.eu
Osavõtumaks 15.- eur
Hilinejatele topeltosavõtumaks 30.-eurot
Võistluse korraldab Spordiklubi ”Altia”
Info tel. 52 95 564 Marek Pihlak

Registration closes March 6, 2020
Competition date March 7, 2020
Competition location Nõo Spordihoone Kalju Aigro 3
Accreditation 7.03.2020 kell 9.15-10.15 Nõo Spordihoone
Weigh in 7.03.2020 kell 9.15-10.15
Contact [email protected]
Entry
15€
Late entry
30€
U8    2013-2014 Starting 7. märts 11.00 Rules: Laste judo (sumo)
U -18kg, -20kg, -22kg, -24kg, -26kg, -28kg, -30kg, -33kg, -36kg, +36kg
U10    2011-2013 Starting 7. märts 11.00 Rules: Valutehnika ja kägistamistehnika on keelatud
M -23kg, -25kg, -27kg, -30kg, -34kg, -38kg, +38kg
W -26kg, -32kg, -38kg, +38kg
U12    2009-2011 Starting 7. märts 11.00 Rules: Valutehnika ja kägistamistehnika on keelatud
M -25kg, -27kg, -30kg, -34kg, -38kg, -42kg, -46kg, -50kg, +50kg
W -28kg, -34kg, -40kg, -46kg, +46kg
U14    2007-2009 Starting 7. märts 11.00 Rules: Valutehnika ja kägistamistehnika on keelatud
M -30kg, -34kg, -38kg, -42kg, -46kg, -50kg, -55kg, -63kg, -70kg, +70kg
W -36kg, -40kg, -45kg, -52kg, +52kg

254
Name Year Club Belt Class Country
Jakob Pihlak 2011 Spordiklubi Altia 10.kyu MU10 -30kg
Artemi Jeremejev 2011 Dodze 8.kyu MU10 -27kg
Marten Seidelberg 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU12 -42kg
Ralf Adamson 2007 Spordiklubi Ookami 4.kyu MU14 -42kg
Kristiaana Palmik 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu WU12 +46kg
Aaron Scherban 2011 Kibuvits Judo 7.kyu MU10 -27kg
Sevastjan Scherban 2013 Kibuvits Judo 8.kyu UU8 -24kg
Sevastjan Scherban 2013 Kibuvits Judo 8.kyu MU10 -23kg
Albert Vaaderpass 2013 Spordiklubi Altia 10.kyu UU8 -24kg
Ardo Paas 2013 Spordiklubi Altia 10.kyu UU8 -28kg
Marcus Mõtus 2014 Spordiklubi Altia 10.kyu UU8 -22kg
Richard Steven Pertens 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU12 -38kg
Patrik Tobias Pindma 2008 Spordiklubi Ookami 5.kyu MU14 -38kg
Oliver Rabtšuk 2010 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU12 -34kg
Robin-Christopher Raimo 2010 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU12 -27kg
Robin Veedla 2007 Spordiklubi Ookami 8.kyu MU14 -50kg
Oliver inno 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU12 -42kg
Hüüd-Keerit Truuverk 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU12 -46kg
Andri Voltre 2009 Rapla Judoklubi 7.kyu MU12 +50kg
Dmitrii Zubarev 2010 IPPON 10.kyu MU12 -34kg
Maksim Leoshkevich 2008 IPPON 8.kyu MU14 -34kg
Timofei Rogatykh 2011 IPPON 10.kyu MU10 -30kg
Arsenii Zubarev 2010 IPPON 10.kyu MU12 -30kg
Marvet Kirs 2008 Tartu Do 6.kyu MU14 -30kg
Martin Tuka 2008 Tartu Do 6.kyu MU14 -63kg
Kerdo Pärna 2007 Tartu Do 6.kyu MU14 -50kg
Paul Johan Nurme 2009 Tartu Do 8.kyu MU12 +50kg
Raimond Leima 2008 Tartu Do 8.kyu MU14 -46kg
Marleen Kirs 2009 Tartu Do 8.kyu WU12 -28kg
Mihkel Tarvis 2010 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 -25kg
Siim Tarvis 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu MU10 -23kg
Chris Sassor 2013 Spordiklubi Altia 10.kyu UU8 -24kg
Karl Oliver Ritson 2009 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 +50kg
Nikolai AfanaSev 2009 KODOKAN PSKOV 8.kyu MU12 -46kg
Nikita Rendakov 2009 KODOKAN PSKOV 6.kyu MU12 -38kg
Ivan Kuznetsov 2010 KODOKAN PSKOV 6.kyu MU12 -34kg
Artem Zhuravlev 2008 KODOKAN PSKOV 6.kyu MU14 -46kg
Kristian Org 2014 Spordiklubi Altia 10.kyu UU8 -24kg
Jusif Gasimov 2011 Budolinn 10.kyu MU10 -25kg
Lev Vassiljev 2010 Budolinn 8.kyu MU12 -38kg
Michael Qvick 2010 Budolinn 8.kyu MU12 -50kg
Dmitri Kopõlov 2007 Budolinn 4.kyu MU14 -38kg
Pavel Babuta 2007 Budolinn 6.kyu MU14 -55kg
Aleksandra Krasnova 2007 Budolinn 6.kyu WU14 -45kg
Maksim Netsajev 2008 Budolinn 8.kyu MU14 -46kg
Marko DANILTSENKO 2008 Budolinn 8.kyu MU14 -38kg
Dmitri Vinogradov 2008 Budolinn 6.kyu MU14 -42kg
Steven Krassavin 2008 Budolinn 8.kyu MU14 -38kg
Alisa Gromova 2008 Budolinn 6.kyu WU14 -45kg
Elisei Vassenin 2009 Budolinn 8.kyu MU12 -42kg
Aleksei Kabanov 2010 Budolinn 10.kyu MU12 +50kg
Artjom Shelehevits 2011 Budolinn 10.kyu MU10 -27kg
Denis Levit 2007 Budolinn 6.kyu MU14 -63kg
Nektar Shengelia 2010 Budolinn 10.kyu MU12 -38kg
Pavel Dõskan 2011 Budolinn 10.kyu MU10 -34kg
Urt Ariva 2014 Spordiklubi Altia 10.kyu UU8 -22kg
Art Ariva 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu MU10 -27kg
Vladislav Ljastchenko 2011 Budolinn 10.kyu MU10 -30kg
Aleksandrs Avdejevs 2007 JIKAN 4.kyu MU14 -63kg
Siim Kohver 2009 Tartu Do 5.kyu MU12 +50kg
Ilja Bezuglov 2009 Tartu Do 4.kyu MU12 -34kg
Ilja Bezuglov 2009 Tartu Do 4.kyu MU14 -34kg
Ken Marten Saar 2008 Tartu Do 5.kyu MU14 -50kg
Diana Johanna Vanamb 2009 Tartu Do 6.kyu WU12 -40kg
Diana Johanna Vanamb 2009 Tartu Do 6.kyu WU14 -40kg
Maksim Russakov 2008 Tartu Do 5.kyu MU14 -42kg
Gert Vassila 2009 Tartu Do 7.kyu MU12 -46kg
Harald Türna 2007 Tartu Do 5.kyu MU14 -42kg
Kristiina Kallas 2010 Spordiklubi Altia 6.kyu WU12 +46kg
Demid KOTSKIN 2011 Budolinn 8.kyu MU10 -30kg
Martin Rim 2009 Budolinn 8.kyu MU12 -46kg
Maksim Sinitsa 2010 Budolinn 8.kyu MU12 -38kg
Romet Illus 2011 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 -30kg
Theodor Tumm 2009 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU12 -38kg
Daniel Paju 2010 sk zen 7.kyu MU12 -34kg
Erik Daniel Ionov 2010 sk zen 7.kyu MU12 -30kg
Tähti Org 2011 sk zen 8.kyu WU12 -28kg
Tormi Org 2008 sk zen 7.kyu MU12 -34kg
Ly Kure 2007 sk zen 6.kyu WU14 -52kg
Tavor Vahtra 2007 sk zen 6.kyu MU14 -70kg
Ats Mägi 2007 sk zen 7.kyu MU14 -63kg
Laura Pärn 2008 Spordiklubi Ookami 9.kyu WU14 -40kg
Samuel Jürgenson 2008 Spordiklubi Ookami 6.kyu MU14 -63kg
Marten Kudeviita 2009 Spordiklubi Ookami 7.kyu MU12 -34kg
Kenert Malinin 2009 sk zen 6.kyu MU12 -50kg
Maksim šememjov 2010 sk zen 6.kyu MU12 -46kg
Marten Kall 2013 sk zen 9.kyu MU10 -27kg
Johann Rääts 2009 sk zen 7.kyu MU12 -30kg
Kertu Kikka 2008 Tartu Do 7.kyu WU14 -40kg
Amanda Pärk 2007 Tartu Do 7.kyu WU14 -36kg
Kiur Pärk 2012 Tartu Do 9.kyu MU10 -27kg
Erich Tamm 2009 Tartu Do 7.kyu MU12 -50kg
Markus Soe 2009 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU12 -30kg
Loona-Maria Soe 2010 Võru Judoklubi REI 5.kyu WU12 -34kg
Reesi Vissel 2009 Võru Judoklubi REI 5.kyu WU12 -28kg
Keitlin Valge 2008 Võru Judoklubi REI 6.kyu WU14 -52kg
Kerli Ojaveer 2009 Võru Judoklubi REI 6.kyu WU12 -34kg
Edward Tambets 2010 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU12 -34kg
Sten Trommel 2009 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU12 -34kg
Anri Neeve 2008 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU14 -46kg
Marten Soe 2013 Võru Judoklubi REI 6.kyu MU10 -27kg
Oskar Tamm 2009 Mikado 4.kyu MU12 -46kg
Frank Jahhu 2010 Mikado 4.kyu MU12 -34kg
Gregor Mändla 2013 Mikado 8.kyu UU8 -36kg
Kristi Elisbet Mändla 2011 Mikado 8.kyu WU10 -38kg
Taaniel Raud 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -30kg
Taaniel Rumask 2007 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -34kg
Kert Kaspar Kukk 2007 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -70kg
Nathan Arand 2008 Spordiklubi Barra 6.kyu MU14 -50kg
Ruben Vabarna 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -46kg
Joosep Õim 2009 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -42kg
Ravo Trisberg 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -30kg
Karl Kaspar Tomberg 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -27kg
Laur Kristjan Raik 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -30kg
Kõu Lennart Saar 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -30kg
Garmin Kender 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -30kg
Markkus Erikson 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -30kg
Paul Puuraid 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -34kg
Jegor Jelufimov 2008 Buffen-do 3.kyu MU14 -42kg
Igor Sahharov 2008 Buffen-do 4.kyu MU14 -38kg
Juliana Timofejeva 2008 Buffen-do 7.kyu WU14 -52kg
Evelina Roosi 2009 Buffen-do 7.kyu WU12 +46kg
Alisa Kriina 2008 Buffen-do 7.kyu WU14 +52kg
Maria Kortšagina 2007 Buffen-do 3.kyu WU14 -45kg
Jegor Goreljonok 2009 Buffen-do 8.kyu MU12 -46kg
Anna Andrejeva 2009 Buffen-do 8.kyu WU12 +46kg
Stas Agarkov 2010 Buffen-do 8.kyu MU12 +50kg
Jaroslav Solomennikov 2010 Buffen-do 8.kyu MU12 -50kg
Robert Rjabov 2010 Buffen-do 8.kyu MU12 -30kg
Jegor Tsurkin 2011 Buffen-do 8.kyu MU12 -27kg
Toomas Kolberg 2011 Buffen-do 8.kyu MU12 -25kg
Milana Novitski 2011 Buffen-do 8.kyu WU12 -28kg
Timofei Khomitskiy 2010 Buffen-do 8.kyu MU12 -30kg
Artemi Koroljak 2011 Buffen-do 8.kyu MU12 -34kg
Anna Smirnova 2012 Buffen-do 8.kyu WU10 -26kg
Jekaterina Potapova 2009 Buffen-do 8.kyu WU12 -34kg
Martin Korepanov 2011 Buffen-do 8.kyu MU12 -30kg
Joosep Ansi 2007 Rapla Judoklubi 6.kyu MU14 -42kg
Jürgen Ansi 2010 Rapla Judoklubi 6.kyu MU12 -42kg
Viktor Smirnov 2009 Rapla Judoklubi 7.kyu MU12 -50kg
Rene Leesment 2008 Rapla Judoklubi 6.kyu MU14 -46kg
Joonatan Elvis Liias 2010 Tartu Do 6.kyu MU12 -34kg
Rebeka Liias 2007 Tartu Do 6.kyu WU14 -40kg
August Martin Nurm 2011 Tartu Do 6.kyu MU10 +38kg
August Martin Nurm 2011 Tartu Do 6.kyu MU12 -42kg
Karl-Martin Villako 2008 Tartu Do 4.kyu MU14 -38kg
Emma-Melis Aktas 2007 Tartu Do 6.kyu WU14 +52kg
Kaur-Margus Villako 2012 Tartu Do 10.kyu MU10 -25kg
Aleks Russakov 2012 Tartu Do 10.kyu MU10 -27kg
Katrīna Zariņa 2007 Aluksne Judo Team 10.kyu WU14 +52kg
Mai Mirtel Umblia 2009 Spordiklubi Altia 8.kyu WU12 -40kg
Mai Mirtel Umblia 2009 Spordiklubi Altia 8.kyu WU14 -36kg
Mikk Alajõe 2008 Spordiklubi Altia 6.kyu MU14 -34kg
Oskar Vaaderpass 2011 Spordiklubi Altia 8.kyu MU10 +38kg
Nikita ČEĻADINS 2007 Judo club SENSEI 6.kyu MU14 -38kg
Marija Rasimenoka 2008 Judo club SENSEI 7.kyu WU14 -36kg
Ruslans Valijs Azizs 2007 Judo club SENSEI 4.kyu MU14 -55kg
Pavels Rasimenoks 2010 Judo club SENSEI 9.kyu MU12 -25kg
Ruslans Vasins 2011 Judo club SENSEI 8.kyu MU12 -38kg
Ruslans Vasins 2011 Judo club SENSEI 8.kyu MU10 -38kg
Maksims Titovs 2010 Judo club SENSEI 9.kyu MU12 -34kg
Maksims Taraskins 2009 Judo club SENSEI 6.kyu MU12 -27kg
Dementijs Sturme 2011 Judo club SENSEI 9.kyu MU10 -30kg
Nikita Shalagajs 2011 Judo club SENSEI 10.kyu MU10 -34kg
Dmitrijs Sokolovs 2011 Judo club SENSEI 9.kyu MU10 -30kg
Timurs Isakovs 2009 Judo club SENSEI 6.kyu MU14 -30kg
Timurs Isakovs 2009 Judo club SENSEI 6.kyu MU12 -30kg
Arturs Smalivijs 2009 Judo club SENSEI 6.kyu MU12 -38kg
Nikita SHALAGAJS 2011 Judo club SENSEI 10.kyu MU10 -34kg
Leiviks Nodelmans 2010 Judo club SENSEI 9.kyu MU12 -34kg
Konstantins Gogalinskis 2009 Judo club SENSEI 10.kyu MU12 -50kg
Samuel Lobin 2010 Tartu Do 10.kyu MU12 -25kg
Sander Dobrus 2010 Tartu Do 8.kyu MU12 -50kg
Kristjan Randmaa 2010 Tartu Do 8.kyu MU12 -27kg
Mattias Aal 2010 Tartu Do 6.kyu MU12 -34kg
Romet Vahter 2010 Tartu Do 8.kyu MU12 -34kg
Maksim Kulik 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -50kg
Robert Lukin 2007 Budolinn 8.kyu MU14 -63kg
Artem Shelikhevich 2011 Budolinn 8.kyu MU10 -27kg
Denis Aleksejev 2011 Budolinn 10.kyu MU10 -30kg
Elisei Vassenin 2009 Budolinn 6.kyu MU12 -42kg
Jako Jasper Aksjonov 2013 Spordiklubi Altia 10.kyu UU8 -26kg
Germo Pappel 2013 Spordiklubi Altia 10.kyu UU8 -24kg
Rainer Lepp 2011 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU10 -25kg
Andre-Mattias Randmaa 2008 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU14 -70kg
Villem Sikk 2008 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU14 -30kg
Joosep Toomel 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -38kg
Ruudi Palm 2009 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU12 -50kg
Otto Tappo 2010 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU12 -38kg
Saara Oja 2013 Võru Judoklubi REI 6.kyu UU8 -24kg
Kadri Kirschenberg 2011 Võru Judoklubi REI 6.kyu WU10 -32kg
Meel Kuks 2012 Võru Judoklubi REI 6.kyu MU10 -34kg
Eeri Meriste 2009 Võru Judoklubi REI 6.kyu MU12 -38kg
Hansen Robin 2007 Tartu Do 6.kyu MU14 -46kg
Ekke Kivikas 2007 Tartu Do 5.kyu MU14 -50kg
Jan-Eerik Ehrlich 2007 Tartu Do 5.kyu MU14 -46kg
Siim Kohver 2009 Tartu Do 5.kyu MU14 -55kg
Kristo Kimmel 2009 Viljandi Spordikool 3.kyu MU12 +50kg
Ketlin Semjonov 2009 Viljandi Spordikool 4.kyu WU12 -28kg
Sebastian Murdla 2010 Viljandi Spordikool 6.kyu MU12 +50kg
Kuldar Vorobjov 2010 Viljandi Spordikool 6.kyu MU12 -38kg
Ander Harris Aasa 2010 Viljandi Spordikool 6.kyu MU12 -27kg
Raiko Vaher 2010 Viljandi Spordikool 6.kyu MU12 -34kg
Karl Minski 2012 sk zen 9.kyu MU10 -30kg
Markus Tiiman 2011 sk zen 9.kyu MU10 -27kg
Kristjan Keps 2007 Spordiklubi Altia 6.kyu MU14 -34kg
Markus Toompuu 2013 Spordiklubi Viru Judo 10.kyu UU8 -22kg
Erko Viilol 2010 Spordiklubi Viru Judo 8.kyu MU12 -34kg
Romet Egors 2009 Spordiklubi Viru Judo 8.kyu MU12 -30kg
Maarja Köst 2013 Spordiklubi Viru Judo 10.kyu UU8 -20kg
Kaur Reino 2007 Rapla Judoklubi 6.kyu MU14 -42kg
Grete Maria Virvelaid 2010 Rapla Judoklubi 8.kyu WU12 -46kg
Herman Ventsli 2010 Rapla Judoklubi 8.kyu MU12 -46kg
Kristo Kolossov 2009 Tartu Do 4.kyu MU12 -38kg
Kristo Kolossov 2009 Tartu Do 4.kyu MU14 -38kg
Hanna Aasa 2010 Tartu Do 8.kyu WU12 -28kg
Uku Maru Evert 2011 Tartu Do 8.kyu MU10 -34kg
Uku Leppoja 2010 Tartu Do 8.kyu MU12 -42kg
Taavet Vengerfeldt 2011 Tartu Do 8.kyu MU10 -25kg
Raner Tiirmaa 2008 Tartu Do 6.kyu MU12 -34kg
Liisa Rosenberg 2012 Võru Judoklubi REI 5.kyu WU10 -32kg
Sebastian Põim 2011 Spordiklubi Altia 10.kyu MU10 +38kg
Marek Mogilenskihh 2009 Spordiklubi Altia 6.kyu MU12 -42kg
Kristofer Söö t 2010 Spordiklubi Altia 8.kyu MU12 -38kg
Anelle Mets 2007 Viljandi Spordikool 8.kyu WU14 -52kg
Jüri Kuzmin 2012 Dodze 8.kyu MU10 -34kg
Dmitri Bossak 2007 Dodze 4.kyu MU14 -38kg
Maksim Bossak 2010 Dodze 8.kyu MU12 -34kg
Artemi Jeremejev 2011 Dodze 8.kyu MU12 -27kg
Damir Jeremejev 2014 Dodze 10.kyu UU8 -18kg
Raul Arumäe 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -34kg
Feliks Šamonin 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -34kg
Renno Käes 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -34kg
Hubert Lippus 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -46kg
Kristjan Toom 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -42kg
Rainis Väät 2007 Spordiklubi Barra 4.kyu MU14 -50kg
Joosep Runnel 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -46kg
Lennart Reintam 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -34kg
Taavi Toompark 2010 Spordiklubi Barra 6.kyu MU12 -38kg
Risto Revon Viisitamm 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -46kg
Kaur Jakob Port 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -38kg
Lee Hint 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu WU12 -46kg
Mirjam Järve 2010 Spordiklubi Barra 10.kyu WU12 -34kg
Lennart Lippus 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -30kg
Henry Pruuslen 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -23kg
Rainer Kranberg 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu MU10 -27kg
Uku-Martin Teder 2009 Spordiklubi Barra 8.kyu MU12 -42kg
Martin Rannaste 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -34kg
Mia Teder 2011 Spordiklubi Barra 8.kyu WU10 -38kg
Oskar Kohv 2010 Spordiklubi Barra 10.kyu MU12 -34kg
Kristofer Andreas 2011 Spordiklubi Barra 10.kyu MU10 -30kg
Saara Mirtel Usin 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu WU12 -46kg
Annika Asperk 2010 Spordiklubi Barra 8.kyu WU12 -40kg
Renat Zuravljov 2010 Buffen-do 8.kyu MU12 -50kg