image

Competition by Spordiklubi Ookami

SK Zen JÕULUTURNIIR 2021


NB! Kõik 18+ osaljad, lapsevanemad, pealtvaatajad peavad esitama Covid tõendi koos isikut tõendava dokumendiga.
12+ sisenejatel on kohustus spordihoone üldruumides kanda maski kogu majas viibimise aja. Sportlased judosaalis viibimise ajal seda tegema ei pea.


Võistlused toimuvad IJF määrustikku järgides 3 tatamil.
Riietus U10, U12 valge kimono või valge + sinine kimono.
U8 laste judo/sumo riietuses kimono ei ole kohustuslik, kõik U8 osalejad saavad medali.
Esindajad, treenerid vastutavad oma sportlaste ettevalmistuse ja taseme eest.


KAALUMINE 26.11.21 19.00 -19.30
26.11.21 09.15 - 10.00
VÕISTLUSTE ALGUS 11.00 U12 14.00


OSAVÕTUMAKS 20 eurot

Registration closes Nov. 26, 2021
Competition date Nov. 27, 2021
Competition location A Le Coq Sport judohall, Tartu, Ihaste tee 7
Accreditation 26.11.21 19.00 -19.30 ja 26.11.21 09.15 - 10.00 A Le Coq Sport judohall, Tartu, Ihaste tee 7
Weigh in 26.11.21 19.00 -19.30 ja 26.11.21 09.15 - 10.00
Contact [email protected]
Entry
20€
Late entry
25€
U8    2014-2017 Starting 11:00 Rules: U8 laste judo/sumo riietuses kimono ei ole kohustuslik, kõik U8 osalejad saavad medali.
U -22, -25, -27, -30, -34, -38, +38kg
U10    2012-2014 Starting 11:00 Rules: Kägistamistehnika ja valutehnika on keelatud
M -24, -27, -30, -34, -38, -42, +42 kg
W -27, -30, -35, +35kg
U12    2010-2012 Starting 14:00 Rules: Kägistamistehnika ja valutehnika on keelatud
M -27, -30, -34, -38, -42, -46, -50, +50 kg
W -30, -35, -40, +40 kg

Files

2021 zen. jõuluturniir.doc

140
Name Year Club Belt Class Country
Marten Kall 2013 sk zen 9.kyu MU10 -34
Karl Minski 2012 sk zen 9.kyu MU12 -38
Michael Qvick 2010 Budolinn 8.kyu MU12 +50kg
Viacheslav Kablukov 2010 Budolinn 10.kyu MU12 +50kg
Artur Samanin 2010 Budolinn 8.kyu MU12 -50
Ilja Podoroznõi 2010 Budolinn 10.kyu MU12 +50kg
Demid KOTSKIN 2011 Budolinn 8.kyu MU12 -30
Artjom Krasnov 2013 Budolinn 10.kyu MU10 -34
Kirill Gluskov 2013 Budolinn 10.kyu MU10 -30
Valeria Galkina 2015 Budolinn 10.kyu UU8 -25
Vladislav Gluskov 2011 Budolinn 10.kyu MU12 -34
Aleks Smirnov 2011 Budolinn 10.kyu MU12 -38
Aleksandr Linnik 2012 Budolinn 10.kyu MU10 -27
Zimin Dmitri 2013 Budolinn 10.kyu MU10 -27
Markus Tiiman 2011 sk zen 9.kyu MU12 -30
Sander Stanevits 2013 sk zen 8.kyu MU10 -34
Timur Laktionov 2014 sk zen 9.kyu UU8 -25
Johannes Lust 2011 sk zen 8.kyu MU12 -38
Miko Martin Kall 2014 sk zen 10.kyu UU8 -22
Makar Kovaljov 2012 sk zen 9.kyu MU10 -27
Sander Lipping 2013 sk zen 9.kyu MU10 -27
Romans Kopilovs 2014 Jikan 10.kyu UU8 -30
Travis Hõlpus 2014 Tartu Valla Spordiklubi 10.kyu UU8 -38
Kristo Nõmm 2012 Tartu Valla Spordiklubi 10.kyu MU10 -27
Steven Sepp 2014 Tartu Valla Spordiklubi 10.kyu UU8 -30
Paul Puuraid 2012 Spordiklubi Barra 4.kyu MU10 -42
Paul Puuraid 2012 Spordiklubi Barra 4.kyu MU12 -42
Iko Kunnus 2014 Viljandi Spordikool 10.kyu UU8 -27
Sebastian Vorobjov 2014 Viljandi Spordikool 10.kyu UU8 -30
Robin Kaasla 2014 Viljandi Spordikool 10.kyu UU8 -38
Raiko Vaher 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU12 -38
Tauri Vändre 2012 Viljandi Spordikool 5.kyu MU10 -34
Sebastian Murdla 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU12 +50kg
Kuldar Vorobjov 2010 Viljandi Spordikool 4.kyu MU12 -46
Brait Kaare 2011 Rapla Judoklubi 7.kyu MU12 -30
Jürgen Ansi 2010 Rapla Judoklubi 6.kyu MU12 -50
Herman Ventsli 2010 Rapla Judoklubi 7.kyu MU12 +50kg
Amir Alikhanov 2010 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU12 -46
Maksim Bossak 2010 Dodze 8.kyu MU12 -34
Ilja Rožin 2010 Dodze 8.kyu MU12 -38
Enriko ots 2010 Dodze 8.kyu MU12 -34
Nikita Ott 2011 Dodze 8.kyu MU12 -30
Alex Boikov 2012 Dodze 10.kyu MU12 -34
Karolina Getman 2011 Dodze 10.kyu WU12 +40kg
Jüri Kuzmin 2012 Dodze 8.kyu MU10 -30
Maksim Suržikov 2012 Dodze 10.kyu MU10 -27
Daniil Titov 2012 Dodze 10.kyu MU10 -27
Stefan Širokov 2013 Dodze 6.kyu MU10 -34
Deniel Zagoruiko 2015 Dodze 6.kyu UU8 -22
Marija-Magdanela Zagoruiko 2013 Dodze 6.kyu WU10 -27
Urt Ariva 2014 Spordiklubi Altia 10.kyu UU8 -22
Art Ariva 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu MU10 -34
Siim Tarvis 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu MU10 -27
Mihkel Tarvis 2010 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 -30
Mila Einstein 2012 Spordiklubi Altia 8.kyu WU10 -35
Luukas Mägi 2012 Spordiklubi Altia 8.kyu MU10 -34
Kristiina Kallas 2010 Spordiklubi Altia 6.kyu WU12 +40kg
Getter Kajak 2010 Spordiklubi Altia 10.kyu WU12 +40kg
Oleg Belõi 2013 Dodze 6.kyu MU10 -30
Ilija Korsakov 2013 Dodze 6.kyu MU10 -24
Alisa Junkin 2013 Dodze 6.kyu WU10 +35kg
Ibragim Magomedkerimov 2015 Dodze 6.kyu UU8 -30
Radion Olennikov 2015 Dodze 6.kyu UU8 -27
Demid Stšerbakov 2014 Dodze 6.kyu UU8 -30
Timur Stšerbakov 2013 Dodze 6.kyu MU10 -34
Mattias Aal 2010 Tartu Do 6.kyu MU12 -38
Kristjan Randmaa 2010 Tartu Do 8.kyu MU12 -34
Ats Eskor 2013 Tartu Do 8.kyu MU10 -34
Marleen Pastak 2012 Tartu Do 10.kyu WU10 -35
Jusif Gasimov 2011 Budolinn 10.kyu MU12 -34
Paul Aksel Uibopuu 2015 Viljandi Spordikool 10.kyu UU8 -27
Martha Aavik 2015 Viljandi Spordikool 10.kyu UU8 -25
Marten Mettus 2015 Viljandi Spordikool 10.kyu UU8 -38
Lukas Handsmitt 2015 Viljandi Spordikool 10.kyu UU8 -25
Hendrik Sepp 2015 Viljandi Spordikool 10.kyu UU8 -25
Art Ariva 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 -34
Siim Tarvis 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu MU12 -27
Kerit Jepišov 2012 Spordiklubi Altia 10.kyu WU10 -27
Kira Vovk 2014 Mikado 8.kyu UU8 -25
Mark Vovk 2012 Mikado 8.kyu MU10 -27
Demid Vovk 2012 Mikado 8.kyu MU10 -27
Gregor Mändla 2013 Mikado 8.kyu MU10 -42
Saara Oja 2013 Võru Judoklubi REI 4.kyu WU10 -30
Meel Kuks 2012 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU10 -42
Aho Kuks 2013 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU10 -34
Raigo Feliks Filatov 2013 Võru Judoklubi REI 6.kyu MU10 +42kg
Sidoruk Demjan 2012 Budolinn 10.kyu MU10 +42kg
Rubinstein Martin 2012 Budolinn 10.kyu MU10 -27
Aleksei Kabanov 2010 Budolinn 10.kyu MU12 +50kg
Mark Kello 2011 Budolinn 10.kyu MU12 -34
Hanna Aasa 2010 Tartu Do 8.kyu WU12 -35
Erik Guhse 2012 Tartu Do 8.kyu MU10 -24
Heidi Aasa 2013 Tartu Do 8.kyu WU10 -27
Otto Robert Roze 2013 Spordiklubi Barra 5.kyu MU10 -27
Anna Smirnova 2012 Energia/Buffen-Do 8.kyu WU10 +35kg
Milana Novitski 2011 Energia/Buffen-Do 8.kyu WU12 -35
Danil Sõtsov 2012 Energia/Buffen-Do 8.kyu MU10 -38
Timofei Khomitskiy 2010 Energia/Buffen-Do 5.kyu MU12 -42
Sergei Nesterov 2011 Energia/Buffen-Do 9.kyu MU12 -27
David Ṥvarkov 2012 Energia/Buffen-Do 9.kyu MU10 -30
Viktor Nikitin 2012 Energia/Buffen-Do 9.kyu MU10 -42
Arina Lisogor 2011 Energia/Buffen-Do 7.kyu WU12 -35
Denis Shershnev 2011 Energia/Buffen-Do 6.kyu MU12 -30
Rinat Žuravljov 2010 Energia/Buffen-Do 6.kyu MU12 +50kg
Ainike Vedernikova 2013 Energia/Buffen-Do 7.kyu WU10 -27
Anton Brais 2011 Energia/Buffen-Do 7.kyu MU12 +50kg
Marat Knjazev 2011 Energia/Buffen-Do 7.kyu MU12 -38
Robert Volostsuk 2012 Energia/Buffen-Do 7.kyu MU10 -38
Timofei Ivanov 2011 Energia/Buffen-Do 7.kyu MU12 -46
Arkhip Chuprakov 2014 JUDO CLUB MEDVED 10.kyu UU8 -30
Arkhip Chuprakov 2014 JUDO CLUB MEDVED 10.kyu MU10 -30
Andrei Medvedev 2014 JUDO CLUB MEDVED 10.kyu UU8 -22
Andrei Medvedev 2014 JUDO CLUB MEDVED 10.kyu MU10 -24
Maksim Sharapov 2012 JUDO CLUB MEDVED 8.kyu MU10 -30
Maksim Sharapov 2012 JUDO CLUB MEDVED 8.kyu MU12 -30
Roven Širikov 2014 Spordiklubi Ookami 9.kyu UU8 -25
Arsenii Zubarev 2010 JUDO CLUB MEDVED 6.kyu MU12 -38
bogdans cervinskis 2010 chalenge 5.kyu MU12 -34
Han - Lukas Pirn 2010 Viljandi Spordikool 5.kyu MU12 -38
Artur Trumm 2012 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU10 -42
Oskar Trumm 2013 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU10 -30
Ervin Trumm 2015 Võru Judoklubi REI 5.kyu UU8 -25
Kirill Daradanov 2010 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU12 -50
Edward Tambets 2010 Võru Judoklubi REI 4.kyu MU12 -38
Gerreth Hindrikson 2012 Tartu Do 8.kyu MU10 +42kg
Tamaka Fujinuma 2012 Tartu Do 10.kyu WU10 -30
Tarel Lehiste 2012 SK Byakko 10.kyu MU10 -34
Leon Lind 2012 SK Byakko 10.kyu MU10 +42kg
Mihkel Mikk 2012 SK Byakko 10.kyu MU10 +42kg
Henrik Leeland 2013 SK Byakko 10.kyu MU10 -24
Kristofer Küppar 2012 SK Byakko 10.kyu MU10 -27
Amor Leius 2013 SK Byakko 10.kyu MU10 -30
Egert Lukksepp 2013 SK Byakko 10.kyu MU10 +42kg
Art Hütt 2011 SK Byakko 10.kyu MU12 -38
August Martin Nurm 2010 Tartu Do 6.kyu MU12 +50kg
Aleks Russakov 2012 Tartu Do 10.kyu MU10 -34
Aleks Russakov 2012 Tartu Do 10.kyu MU12 -34
Kaur-Margus Villako 2012 Tartu Do 10.kyu MU10 -30
Kaur-Margus Villako 2012 Tartu Do 10.kyu MU12 -30
Roos-Mari Nerut 2012 Tartu Do 8.kyu WU10 +35kg