image

Competition by Spordiklubi Ookami

TARTU XVIII RAHVUSVAHELINE JUDO SÜGISTURNIIR 2020


COVID19 nõuded: Eesti Olümpiakomitee ettekirjutuste põhjal on kinnistes ruumides toimuvatel võistlustel maskikandmine ning 2+2 reegli järgimine kohustuslik, tõkestamaks viiruse levikut ja tagamaks meie judo kogukonna ohutuse.
Maski kandmine võistlemise ajal ei ole lubatud.

Registration closes Nov. 25, 2020
Competition date Nov. 28, 2020
Competition location A Le Coq Sport judohall, Tartu, Ihaste tee 7
Accreditation 02.10.20 19.00 - 19.30 03.10.20 09.15 - 10.00 A Le Coq Sport judohall, Tartu, Ihaste tee 7
Weigh in 02.10.20 19.00 - 19.30 03.10.20 09.15 - 10.00
Contact [email protected]
Entry
15€
Late entry
30€
U10    2011-2014 Starting 11:00 Rules: Võistlused toimuvad IJF määrustikku järgides 3 tatamil *Riietus: valge kimono või valge + sinine kimono *Valutehnika ja kägistamistehnika on keelatud
M -23, -25, -27, -30, -34, -38, +38kg
W -30, -36, +36
U12    2009-2011 Starting 11.00 Rules: Valutehnika ja kägistamistehnika on keelatud
M -27, -30, -34, -38, -42, -46, -50, +50kg
W -36, -40, +40kg
U14    2007-2009 Starting 14:00 Rules: Valutehnika ja kägistamistehnika on keelatud
M -30, -34, -38, -42, -46, -50, -55, -62, -70, +70
W -45, -52, +52kg

31
Name Year Club Belt Class Country
Sebastian Kõiv 2011 Spordiklubi Barra 5.kyu MU10 -34
Marcus Aarde 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu MU10 -25
Otto Robert Roze 2013 Spordiklubi Barra 10.kyu MU10 -25
Peeter Piirsalu 2011 Spordiklubi Barra 10.kyu MU10 -23
Amir Alikhanov 2010 Kohtla-Jarve Kalev 5.kyu MU12 -42
Anna Flotskiy 2008 Kohtla-Jarve Kalev 5.kyu WU14 -45
Demis Anušev 2009 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu MU12 +50kg
Dmitri Bossak 2007 Dodze 4.kyu MU14 -34
Maksim Bossak 2010 Dodze 8.kyu MU12 -34
Aleksander Sõštšikov 2009 Dodze 8.kyu MU12 -42
Aleksander Sõštšikov 2009 Dodze 8.kyu MU14 -42
Angelina Pintšuk 2007 Kohtla-Jarve Kalev 4.kyu WU14 +52kg
Unnepeve Paltser 2010 Toni Judokool EST 8.kyu MU12 -46
Henri Värk 2010 Toni Judokool EST 6.kyu MU12 +50kg
Raimond Ristmägi 2011 Toni Judokool EST 8.kyu MU10 +38kg
Aleks Klein 2011 Toni Judokool EST 8.kyu MU10 +38kg
Loona-Maria Soe 2010 Võru Judoklubi REI 5.kyu WU12 -36
Kairit Pettai 2010 Võru Judoklubi REI 5.kyu WU12 -40
Reesi Vissel 2009 Võru Judoklubi REI 5.kyu WU12 -36
Keitlin Valge 2008 Võru Judoklubi REI 6.kyu WU14 -52
Kerli Ojaveer 2009 Võru Judoklubi REI 6.kyu WU12 -36
Edward Tambets 2010 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU12 -38
Marten Soe 2013 Võru Judoklubi REI 6.kyu MU10 -30
Aleksandrs Avdejevs 2007 JIKAN 4.kyu MU14 -62
Johann Pärnamets 2012 Spordiklubi Barra 8.kyu MU10 -34
Taaniel Raud 2007 Spordiklubi Barra 3.kyu MU14 -34
Saara Oja 2013 Võru Judoklubi REI 6.kyu WU10 -30
Meel Kuks 2012 Võru Judoklubi REI 6.kyu MU10 -34
Eeri Meriste 2009 Võru Judoklubi REI 6.kyu MU12 -38
Aho Kuks 2013 Võru Judoklubi REI 6.kyu MU10 -30
Ruudi Palm 2009 Võru Judoklubi REI 5.kyu MU12 +50kg